Film Výlet od Alice Nellis - postava Igora Bareše

Anonymní
14.1.20 11:48

Film Výlet od Alice Nellis - postava Igora Bareše

Ahoj, holky, možná si říkáte, co tady dělá podobná diskuze, ale stejně mi to nedá…před nedávnem jsem viděla tento film, snad ho i teď dávali v televizi…velice mě zaujala postava Igora Bareše - jak takového chlapa vidíte vy? Nemyslím vzhled, mám na mysli charakter a to, jak řeší situace, ta vztahová etuda s jeho přítelkyní mi přišla jak vystřižená z běžného života a mám pocit, že jeho správňácký charakter je přesně to, co ženy hledají, ale když to mají, bohužel si toho většinou neváží a dopadá to tak, jak v onom filmu…jelikož takový chlapík vám přinese modré z nebe a bude vás milovat nade vše, i když to není úplný hodný blbec podpantoflák…ale často to není ten typ, kterého by ženě „ostatní holky záviděly“, není to takový ten alfasamec a přestává nám nakonec stačit…
Jak to vidíte vy? Chtěli byste typ takové chlapa doma?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.1.20 12:12

Já takového mám doma, akorát hezciho :) a máš naprostou pravdu, byla u nás stejná zápletka. Ne, že bych si ho přestala vážit nebo ho milovat, ale přišlo zvláštní období, do cesty se mi primotal kdosi a už to bylo. A velkou roli v tom hrálo, že prostě můžu, že je rozumný, že kdyby to prasklo, tak to pochopí. Naštěstí neprasklo a já se včas vzpamatovala, ale bylo to i potom těžké. A on v té době o ten náš vztah hrozně zabojoval. Musel tušit, že se něco děje, ale nikdy mi nedal nic najevo a me opět došlo, jak je úžasný a výjimečný. Hodně věcí si vycitam a snažím se být lepší partnerka než jsem byla, paradoxne nám to prospělo, ale určitě to nikomu nedoporučuji. Můj velký trest je, že jsem prohlédla s kým jsem ho podvedla a toho člověka občas potkávám :poblion: dobře mi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 12:20

Mám stejný typ doma. Hodnej, pracovitej chlap, co by pro mě udělal všechno. A myslím, že je to přesně jak píšeš, není to žádnej alfasamec, holky mi ho nezávidí. Ale ve finále je to tak, že závidí. Protože když se pak s někým bavíš, jak to má doma, tak vidíš, že by si většina přála mít to přesně tak, jak to máš ty 8) A myslím si, že to, jestli Ti to přestane nebo nepřestane stačit je jen a jen o vyzrálosti a inteligenci. Já se „za mlada“ vybouřila, a pak najednou už jsem chtěla něco jinýho, dospěla jsem, chtěla jsem rodinu. A tohle je přesně to, co chci. A samozřejmě to není vždycky sluníčkový, ale pokud jsi normální, tak nechceš zahodit super a spokojenej život, co máš. Kvůli nějakýmu flirtu a tomu, že s někým dalším to stejně bude po letech v lepším případě stejný, v horším katastrofa :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
22605
14.1.20 12:21

Mě u těch scén úplně mrazilo - z té opravdovosti, co z toho sálala.
Je to fajn chlap, co si uvědomuje realitu a je ochotný zabojovat a snažit se to řešit. Nevím, jak by se zachovat můj chlap. Ale myslím, že by to tak „jednoduše“ neproběhlo.

S bývalým jsme se podobné situaci přiblížily a bylo to hodně podobné, jako v tom filmu. Jen ten vztah nebyl tak dlouhý a tak hluboký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 12:24

Já mám právě doma taky takového chlapa a ten film mi prostě strašně otevřel oči, jelikož jsem nic takového nikdy neudělala, ale cítila jsem a měla jsem strach, že to k tomuto může někdy dospět. A vlastně mi ukázal i cestu, že jsem hlavně to já, kdo na sobě musí makat, jelikož on na sobě a vztahu maká neustále, že takový muž je v životě vlastně dar, on na mě nevisí, ale můžu si dělat vlastně téměř vše, jelikož respektuje moji osobnost, moje potřeby a prostě na mně nechce být nijak zlej…ale když dojde na lámání chleba, tak to prost řekne. Ten charakter tam byl vystihnutý naprosto dokonale, dotyčný chlap tam vlastně vystupuje jako neskutečně bezelstná osobnost a takoví muži prostě existují…jen mě zajímalo, jak to vnímají ostatní ženy.

• Nahlásit
  • Citovat
14.1.20 12:28

Nejvíc brutální bylo, že ona si vlastní výjimečnost chtěla dokázat na „výjimečnosti“ někoho jiného (onen proutník), ale vlastně si neuvědomila, že ona cesta vede jinudy - přes vlastní usilovnou práci, vlastní já a podporu přítele, ve kterém ona viděla tu absolutně nudnou neinspirativní osobu…mě přijde, že takových vztahů je strašně moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama