Reklama

Film Zlodějka knih - závěr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30 inzerátů 29.12.16 23:11
Film Zlodějka knih - závěr

Včera dávali film Zlodějka knih, nahrála jsem si ho a dnes se dívala. Bohužel se mi tam nevešel úplně celý… viděla jsem jak Liesel přežila nálet a v náručí jí zemřel Rudy, pak ji odnáší voják. Bylo ještě něco potom? Film pěkný, tak brutální závěr jsem nečekala.

Reklama

Reakce:

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 29.12.16 23:56

Uz dlouho jsem nevidela tak krasny film. Po rudyho smrti se zhroutila. Nejaky vojak ji polozil na nositka a jak tam lezela, tak pod sutinami videla knihu od maxe. pak na nebeske ulici zaparkovalo auto a z neho vysel starosta s manzelkou. Lisel k ni dobehla a ta ji objala. Po valce si ji max nasel. Uplny konec vypravi vypravec (smrt), ktery rika, ze si lisel vzal az za 90 let a ze jeji posledni myslenky se vazaly k jejim detem, pratelum (smrt taky naznacila, ze s maxem zustal cely zivot pratele a ze byla spisovatelka). A jak to smrt vypravela, tak byl zaber na krasny obyvak, kde pod sklenenym poklopem byla harmonika a dale fotky, ktere popisuji zivot lisel.

cilly
Generální žvanilka 21982 příspěvků 30.12.16 00:23

Ten film je nadhernej :srdce:, narazila jsem na nej náhodou před par týdny. A chci si pořídit i knížku. Jeste bych dodala, ze Max ji našel v obchodě s Rudyho tatínkem.
Ke stažení je na ulozto, tak jukni na cely film.

quinty
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 30.12.16 00:44

Dámy, film nemá ani z poloviny na knížku. Ta je úžasná. :srdce:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 30.12.16 00:50

http://sledujuto.cz/zlodejka-knih/ včera jsem nestihla koukat, tady je ke shlédnutí online…

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 30.12.16 02:05

Krásný film. :srdce:

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 30.12.16 05:54

@quinty to ano. Ale ja jsem nadsena i z filmu. Malokdy se povede filmem nezprznit knizku.

poiuz
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 30.12.16 08:08

@quinty Na filmu jsme byli v kině a ani nevím, že teď běžel v tv, škoda, koukla bych se znovu. Souhlasím, že knížka je lepší, ve filmu nám přišlo s mužem, že nedostal tolik prostoru vypravěč - smrt. Ale i tak se povedl a já v kině nezvládla zadržet slzy :oops:

Fazulina
Závislačka 3336 příspěvků 30.12.16 08:37

Dámy, vřele doporučuji od stejného autora i knihu Posel. Je tematicky z úplně jiného soudku, ale autor vyloženě ví, jak chytit za srdce. Zlodějka knih je hodně silný příběh z války, tam je to téměř sázka na jistotu:-), ale co dokáže v Poslovi udělat z obyčejného mladého kluka, který neví, co se životem, to je síla. Určitě by i to stálo za natočení:-).

quinty
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 30.12.16 09:57

@Fazulina přesně tak, Posel je taky krásnej. On dokáže z obyčejného člověka a obyčejného příběhu udělat něco tak neobyčejného a krásného :) Má talent chlapec :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama