Filmove scény, které asi nebyly ve scénáři

145
22.3.21 14:19

Filmove scény, které asi nebyly ve scénáři

Ahoj, zakládám pro pobavení. Všimli jste si v některých filmech scén, které pravděpodobně vznikly náhodou? Já jich par mam a rada se záměrim na další.
Moje -
Slunce, seno, erotika - Kaiser s Milunou a evik s Dejdarem dovadeji v moři a Milune vlna svlekne horní část plavek. Oblíbená scéna mého manžela :D
Medvídek - dcera Macháčka k němu běží a on ji radosti vyhodí do vzduchu. Ale je to docela vysoko a tak nějak vratce, myslim, ze nebylo v úmyslu.
Fontána pro Zuzanu 1 - zuza běží z toho sklepa a v jednom místě fakt drsné spadne, ale je profik a běží dal, působí věrohodné. Ale takový pád by nenatrenovala.
Možná si ještě na nějaké vzpomenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
22.3.21 14:23

Svetaci, kdy Jiraskova, Bohdalova a Janzurova si sednou ke stolu a Jiraskova rekne Janzurove, „sedni si " a ona "ja sedim“ a Bohdalova „ona sedi“… tentyz film, Mensik zdrha oken na leseni a rika „hele Bozka, ze je tamhleto muzeum“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
22.3.21 14:26

Jo a princezna ze mlejna 2..knizeti mel pristat na rameni holub, dle scenare..jenze holub sedl knizeti misto toho na hlavu a herec zvolal „pomoc orel, chce me unest“ a Troska to tam nechal takhle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16069
22.3.21 14:31

V tom Slunce seno jich podle mě bylo víc. Třeba jak sebou v Erotice švihne o zem paní učitelka. Myslím, že si přivodila otřes mozku :oops: Nebo ve Snowboarďácích „vy jste mi poprskala botu“ a výprsk Mádla, to bylo myslím taky autentické :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30994
22.3.21 14:32

V poslední sérii seriálu Sex ve městě, když potká Carrie Aidna a on má v nosítku svého syna, tak je zřejmé, že to miminko jí zná, směje se na ni a natahují k ní ruce. Je to totiž její syn. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25092
22.3.21 14:47

Já tohle zažila kdysi v divadle. Herci se tak odrovnali, nemohli se přestat smát, že museli na chvilku přerušit hru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
22.3.21 14:50
@Bábrdl píše:
V poslední sérii seriálu Sex ve městě, když potká Carrie Aidna a on má v nosítku svého syna, tak je zřejmé, že to miminko jí zná, směje se na ni a natahují k ní ruce. Je to totiž její syn. :mrgreen:

Tyjo, díky, tohle jsem nevěděla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98306
22.3.21 14:53
@lleennttiillkkaa píše:
Já tohle zažila kdysi v divadle. Herci se tak odrovnali, nemohli se přestat smát, že museli na chvilku přerušit hru.

To mi přijde super, to bych odpustila.Jsem byla v divadle na představení, hrál Háma, Boudová, byli skvělí…publikum se řezalo tak, že nemohli kolikrát ani pokračovat, bylo vidět že i herci se baví.
Scéna v Hříšném tanci, jak učí Baby Johnny tancovat a ona směje jak jí to lehtá, když jí zvedne ruku a přejede svojí, on se zatváří otráveně, Swayze byl opravdu otrávený, tu herečku tam nechtěl a neměl ji rád, ta emoce je skutečná a režisér to tam nechal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30994
22.3.21 15:04
@OpportunityNox píše:
Tyjo, díky, tohle jsem nevěděla :D

V 1:40 je moment, kdy mimčo pozná mámu.

https://www.youtube.com/watch?…

Někde jsem četla, že to museli trochu prostříhat, ale tohle tam zůstalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
22.3.21 15:09

Na začátku Společenstva prstenu, jak se Gandalf ve Dně pytle praští hlavou o trám, tak to ve scénáři nebylo. Peter Jackson říká, že to byla nehoda, že se Ian McKellen fakt praštil a prostě hrál dál, McKellen říká že si to naplánoval, ale neřekl to Jacksonovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26134
22.3.21 15:25
@Bábrdl píše:
V 1:40 je moment, kdy mimčo pozná mámu.

https://www.youtube.com/watch?…

Někde jsem četla, že to museli trochu prostříhat, ale tohle tam zůstalo.

No krásně na ni dítě reagovalo. :srdce:
Mmch - na začátku si dělala hlavu s tím, jak vypadá a aby ji tak Burger neviděl (jak chtěla zdrhnout),a pak už neměla problém se s ním hned sejít. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
22.3.21 15:43

Star wars a zalití do karbonitu, dnes již ikonická hláška, kdy Lea říká „Já tě miluju“ její milovaný může zemřít a Han lakonicky odpovídá „Já vím.“ jaksi ve scénáři nebyla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25092
22.3.21 16:12
@Anna766 píše:
To mi přijde super, to bych odpustila.Jsem byla v divadle na představení, hrál Háma, Boudová, byli skvělí…publikum se řezalo tak, že nemohli kolikrát ani pokračovat, bylo vidět že i herci se baví.
Scéna v Hříšném tanci, jak učí Baby Johnny tancovat a ona směje jak jí to lehtá, když jí zvedne ruku a přejede svojí, on se zatváří otráveně, Swayze byl opravdu otrávený, tu herečku tam nechtěl a neměl ji rád, ta emoce je skutečná a režisér to tam nechal.

Jojo bylo to super. Já už si nepamatuju, co to bylo za hru, je to skoro 20 let zpět a tehdy jsem chodila do divadla často. Snad tam hrála Jana Paulová a Pavel Zedníček, ale fakt si nejsem jistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
22.3.21 16:31

Jee, to s tou Carrie jsem taky nevěděla, hezké :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
22.3.21 18:11

@lleennttiillkkaa taky jsme jedmo takové představení zažila, byla to komedie, už si nepamatuji název, ale byla fakt skvělá, byla jsme na ni 4× a pokaždé jsem zmirala v zachvatech smíchu. A při jedné scéně se začali hrozne smát i herci, všichni padli k zemi a chvíli se jen smáli. Moc ráda na to vzpomínám, a kdyby to někdy hráli znovu, určitě půjdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat