Filmy pro tříleté dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 10:31
Filmy pro tříleté dítě?

Zdravím, a nejdřív popíšu situaci - nejsem příznivcem televize, tabletů, mobilů a dalších podobných věcí pro malé děti.
Ale dcera (3 roky) je nemocná, má horečky a má být v klidu. Bohužel jí to že jí není dobře nijak neubírá na aktivitě, a já už nevím jak jí v klidu udržet. Knížky, hry atd pomáhá jen na chvíli, jediné u čeho fakt vydrží vleže v postýlce pod peřinou je právě televize.

Takže - na co se vlastně takhle malé dítě může koukat, aby to nebyla nějaká blbost, ideálně aby to bylo i pro to dítě nějak poučné… jde to vůbec? Aby z příběhu neměla nějaké trauma…? Zkusila jsem pustit třeba Ledové království, ale to mi přijde takové temné…
Líbí se jí Krteček, Mašinka Tomáš. Co třeba Hledá se Nemo…?
Napadá vás něco?
Prosím nekamenovat, já jsem si moc dobře vědomá toho že dítě, a takhle malé už vůbec, nemá co zírat celý den na obrazovku, a samotné mi to vadí, ale tady se ted opravdu snažím o to menší zlo :(
P. S. partner by jí dal tablet, mobil… to odmítám.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9141 příspěvků 18.01.18 10:34

U nás jsem nemocná já. Takže příšerný zabavit dva male kluky. Poustim jim pohádky na JimJam, to je baví a jsou krátké, takže udrží pozornost

smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 18.01.18 10:37

Já pouštím hledá se nemo, Micekyho klubík - to je i poučné - učí se tam barvy, čísla, tvary a jiné, mají rádi i dobu ledovou ( s dinosary - to je myslím trojka ), tajný život mazlíčku..

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 18.01.18 10:38

My mame kluka takze to je trochu jine. Filmy -lvi kral, bambi. serialy-krtek, vila amalka, matysek a jaja, Pribehy o stenatku.

sunshine125
Kecalka 370 příspěvků 18.01.18 10:38

Máša a medvěd :palec:

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 18.01.18 10:39

Zkus pohadky na YouTube. Je tam toho hodne. Dcera se tak sama naucila barvy anglicky, pocitat anglicky. Celou abecedu- porad aBCD s michalem…taky frcela masa a medved, prasatko pepa…

dana.dv
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 18.01.18 10:40

Seriály - Hádej, hádej s kocourkem / Tlapková patrola
písničkové příběhy - Fíha tralala / Čiperkové / Spievankovo

micta
Generální žvanilka 23000 příspěvků 18.01.18 10:40

U nás mimo jiné jede hodně -prasátko Pepina.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 18.01.18 10:42

Jo a uprimne bych tablet na chvili dala. Vystridat s televizi a ctenim proc ne? daji se stahnout hry-malovani, vybarvovani, poznavani barev, atd.

hulala
Kecalka 433 příspěvků 18.01.18 10:44

Traktor tom, prasátko peppa, bob a bobek, krtek a panda, čtyřlístek ve službách krále, máša a medvěd, chukington-mašinky jedou…to za nás :*

andelinka1
Kecalka 113 příspěvků 18.01.18 10:50

Téměř tříletou teď bere Zvonilka - skoro všechny filmy

Adinka_2012
Závislačka 2593 příspěvků 10 inzerátů 18.01.18 10:53

U nás buďto Dé-čko, nebo prasátko Pepina, Krteček, Byl jednou jeden život, Mašinka Tomáš, Pejsek a kočička, Ať žijí duchové-líbí se písničky, Maxipes Fík, Mach a Šebestová, Žofka, Mickyho klubík…tak nějak kluky baví spíš kreslené než hrané (až na Ať žijí duchové)…jinak bych si televizi nevyčítala, zvlášť, když je nemocná a nic jiného ji v klidu neudrží…stejně myslím, že pokud má horečku, tak brzo usne

Netopirek
Echt Kelišová 7581 příspěvků 18.01.18 10:57

Tablet bych jí klidně dala. Můžeš ji tam stáhnout hry pro prťata.
Jinak u nás pohádky dvouletá - prasátko Pepa, Mickyho klubík, Svět Elmo, Barbie, Zvonilka a na YouTube sleduje videa v angličtině. Už se tak naučila pár slovíček ;)

Káťa19
Kelišová 6347 příspěvků 37 inzerátů 18.01.18 10:57

My ted taky dost marodili, trilety kluk ma rad prasatko pepinu, musel ale videt par dilu, nez si ho oblibil, ted uz zas frci statecna auticka.
Vsechno na youtube. Nebo jsou tam pisnicky, ciperkove a podobne, ty se mu taky libi.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 18.01.18 10:58

Pejsek a kočička, S tebou mě baví svět, Jak dostat tatínka do polepšovny, Na samotě u lesa, Bořek stavitel, Hoorsland,… Vím, že tam mám i filmy „pro dospělé“, ale syn je v tomhle věku měl hodně rád. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevypadá na patnáct, pomazlil jsem ji! Bohuš Matuš o vztahu s mladinkou Luckou

On brzy oslaví čtyřicáté páté narozeniny, ona před pár měsíci dostala... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama