Filmy pro tříleté dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 10:31
Filmy pro tříleté dítě?

Zdravím, a nejdřív popíšu situaci - nejsem příznivcem televize, tabletů, mobilů a dalších podobných věcí pro malé děti.
Ale dcera (3 roky) je nemocná, má horečky a má být v klidu. Bohužel jí to že jí není dobře nijak neubírá na aktivitě, a já už nevím jak jí v klidu udržet. Knížky, hry atd pomáhá jen na chvíli, jediné u čeho fakt vydrží vleže v postýlce pod peřinou je právě televize.

Takže - na co se vlastně takhle malé dítě může koukat, aby to nebyla nějaká blbost, ideálně aby to bylo i pro to dítě nějak poučné… jde to vůbec? Aby z příběhu neměla nějaké trauma…? Zkusila jsem pustit třeba Ledové království, ale to mi přijde takové temné…
Líbí se jí Krteček, Mašinka Tomáš. Co třeba Hledá se Nemo…?
Napadá vás něco?
Prosím nekamenovat, já jsem si moc dobře vědomá toho že dítě, a takhle malé už vůbec, nemá co zírat celý den na obrazovku, a samotné mi to vadí, ale tady se ted opravdu snažím o to menší zlo :(
P. S. partner by jí dal tablet, mobil… to odmítám.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 18.01.18 10:34

U nás jsem nemocná já. Takže příšerný zabavit dva male kluky. Poustim jim pohádky na JimJam, to je baví a jsou krátké, takže udrží pozornost

smurfka
Nadpozemská drbna 29949 příspěvků 18.01.18 10:37

Já pouštím hledá se nemo, Micekyho klubík - to je i poučné - učí se tam barvy, čísla, tvary a jiné, mají rádi i dobu ledovou ( s dinosary - to je myslím trojka ), tajný život mazlíčku..

Alyss1
Závislačka 2862 příspěvků 1 inzerát 18.01.18 10:38

My mame kluka takze to je trochu jine. Filmy -lvi kral, bambi. serialy-krtek, vila amalka, matysek a jaja, Pribehy o stenatku.

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 18.01.18 10:38

Máša a medvěd :palec:

BaMaK
Závislačka 2825 příspěvků 37 inzerátů 18.01.18 10:39

Zkus pohadky na YouTube. Je tam toho hodne. Dcera se tak sama naucila barvy anglicky, pocitat anglicky. Celou abecedu- porad aBCD s michalem…taky frcela masa a medved, prasatko pepa…

dana.dv
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 18.01.18 10:40

Seriály - Hádej, hádej s kocourkem / Tlapková patrola
písničkové příběhy - Fíha tralala / Čiperkové / Spievankovo

Uživatel je onlinemicta
Generální žvanilka 24163 příspěvků 18.01.18 10:40

U nás mimo jiné jede hodně -prasátko Pepina.

Alyss1
Závislačka 2862 příspěvků 1 inzerát 18.01.18 10:42

Jo a uprimne bych tablet na chvili dala. Vystridat s televizi a ctenim proc ne? daji se stahnout hry-malovani, vybarvovani, poznavani barev, atd.

hulala
Kecalka 453 příspěvků 18.01.18 10:44

Traktor tom, prasátko peppa, bob a bobek, krtek a panda, čtyřlístek ve službách krále, máša a medvěd, chukington-mašinky jedou…to za nás :*

andelinka1
Kecalka 139 příspěvků 18.01.18 10:50

Téměř tříletou teď bere Zvonilka - skoro všechny filmy

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 18.01.18 10:53

U nás buďto Dé-čko, nebo prasátko Pepina, Krteček, Byl jednou jeden život, Mašinka Tomáš, Pejsek a kočička, Ať žijí duchové-líbí se písničky, Maxipes Fík, Mach a Šebestová, Žofka, Mickyho klubík…tak nějak kluky baví spíš kreslené než hrané (až na Ať žijí duchové)…jinak bych si televizi nevyčítala, zvlášť, když je nemocná a nic jiného ji v klidu neudrží…stejně myslím, že pokud má horečku, tak brzo usne

Netopirek
Echt Kelišová 7918 příspěvků 18.01.18 10:57

Tablet bych jí klidně dala. Můžeš ji tam stáhnout hry pro prťata.
Jinak u nás pohádky dvouletá - prasátko Pepa, Mickyho klubík, Svět Elmo, Barbie, Zvonilka a na YouTube sleduje videa v angličtině. Už se tak naučila pár slovíček ;)

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 18.01.18 10:57

My ted taky dost marodili, trilety kluk ma rad prasatko pepinu, musel ale videt par dilu, nez si ho oblibil, ted uz zas frci statecna auticka.
Vsechno na youtube. Nebo jsou tam pisnicky, ciperkove a podobne, ty se mu taky libi.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 18.01.18 10:58

Pejsek a kočička, S tebou mě baví svět, Jak dostat tatínka do polepšovny, Na samotě u lesa, Bořek stavitel, Hoorsland,… Vím, že tam mám i filmy „pro dospělé“, ale syn je v tomhle věku měl hodně rád. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >