Filmy/seriály pro dospělé, koukatelné i pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 20.10.14 10:13
Filmy/seriály pro dospělé, koukatelné i pro dítě

Ahoj,

možná moc složitý název, ale oč jde… jsem nemocná (viróza), těhotná (40+5) a děsivě se nudím, potřebuju se z toho vylízat, než se mimčo rozhodne přijít na svět. Manžel je doma, aby po mě nehopsalo ještě batole… a ráda bych se na něco koukla.

Už mám plné zuby prasátka Peppy, vidím z toho růžově :cert:. Pak taky pouštíme vlaky (reálné z youtube), z toho už mám pocit, že žiju na nádraží :roll:.

Na co bych se koukla já ráda, to je nepustitelné před dítětem… např. Dr. Who (už vidím jak po díle s plačícími anděly neprojdeme ani kolem sochy). On na to koukat cíleně nebude, bude si hrát, vystačí si, stačí, když jsme s ním v místnosti a občas mu pochválíme, co pěkného postavil a tak…, jen občas koukne a já nechci, aby měl nějaké trauma.

Takže zadání je jasné… film nebo seriál zajímavý a primárně určený pro dospělé, který ale nebude obsahovat výjevy, které by nějak uškodily batoleti. Bavit ani zajímat ho to ale nemusí ;).

Tipy sem :kytka: a hlavně žádné animáky :roll:

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23151 příspěvků 20.10.14 10:15

@maminka159 Vítek miluje od malička vyprávěj, začalo to znělkou, teď už je to celý seriál a odmala má rád pořady o vaření :) Vše ostatní na co koukám, je strašidelný :D

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 20.10.14 10:20

Jaký máš ráda žánr? Jinak po dílu s plačícími anděly mám nepříjemný pocit vždy, když jdu v podvečer kolem hřbitovní zdi :mrgreen:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 20.10.14 10:23

@maminka159 syn se teda na Dr. Who dívá - prý se u toho nebojí (ani u andělů :nevim: ) a moc se mu to líbí. Mladší dceru to nebaví. Sleduje to vždycky po Večerníčku :lol: Jinak si pouštím při vaření Big Bang Theory, Přátele - i když už jsem to viděla X-krát. Celkem dobrý je seriál Suits, to je z právnického prostředí, takže jenom spousta drmolících kravaťáků, žádné hrůzy :mrgreen: Jinak nevím, možná ještě Orange is the New Black. Je to sice z věznice, ale zas nijak extra drastické…

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 20.10.14 10:25

Jinak když se chci kouknout na film a nevím jaký, většinou se inspiruji na csfd v jejich žebříčku. Nevím, jestli znáš, ale zadáš žánr, roky výroby ap. A vyjede ti to filmy od těch nejlepších. Koukni se na nějakou komedii (vedle hrající si batole by nemuselo odposlouchat sprostá slova ;) )
 http://www.csfd.cz/…ficky-vyber/

swiftily
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 20.10.14 10:36

Mě se líbyl film : Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel.., vyměněné osudy, hvězdy nám nepřáli… a ze seriálů malý už od 1. roku miluje Ordinaci :D :D má nyní 3 roky

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 20.10.14 10:45

Hvězdné války! Jako dítě jsem to milovala, byl to můj první film, na kterém jsem byla v kině, muselo mi být 4 a méně, protože mi mamka musela do ucha předčítat titulky :mrgreen:

A je jich 6, takže máš o zábavu postaráno! :mrgreen:

mnaulinka
Povídálka 15 příspěvků 20.10.14 11:26

Ahoj, tak pokud by ti nevadilo koukat v AJ s titulkama (popř. bez :) ), tak bez drastických scén mohu doporučit:

2 Broke Girls - komedie - sice poměrně sprostá, ale stejně tomu nebude rozumět
Baby Daddy - komedie
The Big Bang Theory - komedie
Drop Dead Diva - právnické drama
Glee - zpívající teenage drama
The Good Wife - právnické drama
Gossip Girl - teenage drama
Greek - teenage drama
Hart of Dixie - drama/romanťárna + malilinko doktorské
How I Met Your Mother - komedie
Royal Pains - doktorské, občas malinko nechutné (zákroky), ale nic drastického
Sex and the City - :)
Two and a Half Men - komedie
Downton Abbey - historické drama
Merlin - drama, zábavné, občas malinko strašidelné, ale nic hrozného…

Jsem drobet seriálový fanatik :oops:…kdybys chtěla detaily, tak se ptej, jinak o seriálech můžeš více zjistit např. na serialzone :)

Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 13:07

Co Přátelé! To je nej seriál a dá se na něj koukat pořát. :)

lucenka
Hvězda diskuse 35127 příspěvků 20.10.14 20:32

Simpsonovi, Futurama, Červený trpaslík :D
Dr Who se prcek bál :(

Dancie2004
Povídálka 26 příspěvků 13.11.14 16:04

Neviditelní na ČT 1

Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 13.11.14 17:35

Ahoj, zapomněla jsem vám poděkovat za tipy :kytka:… nicméně, nenudila jsem se dlouho… ještě toho večera, co jsem zakládala tuto diskusi, se nám narodila dcera, tak vlastně nakonec na žádné filmy ani nedošlo. 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >