Filtrační konvice na vodu

1190
28.10.08 11:22

Filtrační konvice na vodu

Máte,prosím,některá z vás zkušenost s filtračními konvicemi? Po letech začalo naše město odebírat vodu z jiného zdroje a pochopitelně se změnila kvalita vody.Voda je tvrdá,vápenaté usazeniny se drží ve varné konvici,toaletě…
Nejhorší je ale použití vody při přípravě čajů,kávy - na hladině se tvoří jakoby mastné „kry“…
Dozvěděla jsem se o možnosti využití filtrační konvice (pořizovací cena cca 400-1000,–),která by měla vodu změkčit,odstranit zápach chloru,apod.. Nevýhoda je zase nutnost měnit filtry 1 měsíčně.
Prosím tedy o vaše názory,rady,zkušenosti.Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2786
28.10.08 12:01

Ahoj, my mame britu filtry a jsme spokojeni. Nikdy jsem nekupovala kojeneckou vodu, lijeme to do kavovaru a delame z ni piti…nam se to vyplati, protoze se nam taky hodne delaji usazeniny ackoliv chutove je voda z kohoutku dobra.

Filtry kupujem vzdycky v akci.

N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
28.10.08 12:08

Diskuze na filtrační konvici byla založena již včera a to tato :
https://www.emimino.cz/modules.php?…

a protože se stále vyskytuje v hlavním menu nově založených diskuzí, hodně mě překvapilo, že se dnes objevila nová diskuze na stejné téma.
Jelikož jsou dvě diskuze za dva dny na stejné téma opravdu hodně, tuto diskuzi zamykám a později sloučím do jedné.

Moc vás prosím, než založíte nové téma, podívejte se zda již toto téma na emiminu neexistuje. Děkuji. S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama