Finanční odměna za to, že se mnou žije

65
6.2.21 11:02

Finacna odmena za to ze so mnou zije

Ahojte, Chcela by som vediet nazor. Vlastnim rodinny dom ca 60 tisic z predchadzajuceho vztahu. Byvame zatial v byte, On teraz plati najom a ja z penazi deti stravu..no a som u problemu. Ze somnevdacna, ze ma zivy roky, keby som mala charakter, tak mu prepisem polovicku domu!!! Ze keby nebolo jeho, uz by som boladavno na psychiatrii. Ja na to, ze ako to moze vediet a on, ze taky k… ako je on sa nenajde, pretoze ja nieso jeniffer lopez a nikto sa nechyti na cudzie deti. Strasne ma to ponizilo.
Ja som sa snazila vysvetlit, ze co bolo pred nim vlastne patri detom. Z toho celeho mamteraz dojem akoby kazdy den, co travi s
Dajte nazor, pomozte mi..

Příspěvek upraven 16.02.21 v 21:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3091
6.2.21 11:10

No celý se to dočíst nedalo, ale někde v půlce jsem začala mít silný dojem, že jste oba stejně vyšinutí a finančně negramotní, jakej šel takovou potkal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7782
6.2.21 11:11

Me teda facinuje, ze si pamatujes ty sumy. No a k tematu, ho bych kopla do zadele, ze by se zastavil az v Antarktide. Z myho pohledu se jevi jako manipulator a labil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4062
6.2.21 11:13

Ani jsem to nedočetla, je to strašně dlouhé, ale proboha pošli toho vyžírku, kam slunce nesvítí a hlavně na něj v žádném případě NEPŘEPISUJ půlku domu.

Udělat si dítě s převozníkem, který je navíc na dávkách, se kterým sis pořádně nevyzkoušela společný život, byla pěkná blbost, ale už to nevrátíš. Teď se ale postatej o to, ať nezničí tobě i dětem budoucnost. Snaží se tě psychicky zmanipulovat a vsadím se, že až bude mít pocit, že se mu to povedlo, nepůjde ani pro ránu daleko. Podmínky k tomu má ideální - sama v cizině bez zázemí a na něm závislá. Promiň, ale takhle „pravá láska“ nevypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
6.2.21 11:15

Jakypak lev, ko.kot je to! Žádnou polovinu domu mu nepis, nech si ho jen ty sama. Zajistovat rodinu je snad normalni, vsak ty jsi to delala take. Podle mě je to sobec, manipulator a skrblik. Chtel by z tebe vytahnout co nejvice penez, majetku. Davej si na to pozor, a dobre radim, na prvni místo dej sebe a deti. A to, žes mu koupila auto…brrrr…S jidlem roste chut. Ma auto, na ktere nemel narok, tak ted by chtěl i dům…nic mu nedavej. Naopak bych zvazila s takovou vyzirkou i spolecnou budoucnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
6.2.21 11:16
@Lily Evans píše:
No celý se to dočíst nedalo, ale někde v půlce jsem začala mít silný dojem, že jste oba stejně vyšinutí a finančně negramotní, jakej šel takovou potkal :nevim: [ Nerozumiem

Příspěvek upraven 16.02.21 v 21:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
6.2.21 11:17

Cist se to neda, ale bez ohledu na ty sumy, jestli se k tobe chova tak moc blbe, tak s nim nebud, ne…? Alimenty dostanes a zbytek zvladnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
6.2.21 11:18

V skratke povedane.

Příspěvek upraven 16.02.21 v 21:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50272
6.2.21 11:19

Hlavně na něj nepřepisuj ten dům. Je to obyčejná vyžírka, co si našel ženskou v nouzi a chce ji oškubat jak kuře. Kopni ho do zadku dřív, než tě zmanipuluje tak jak chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7782
6.2.21 11:20

@PetkaLia tak polopate. Je to de.bil, pryc od nej. Nemuzes se vratit? Jaky ma jeho dcera obcanstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
6.2.21 11:20
@PetkaLia píše:
Preco by sme boli nagramotny? Ja v 40 so slusnou sumou penazi sa negramotna necitim… v celom prispevku ide o nieco ine, prosila som o nazor, lebo mi je fakt spatne…

Negramotni jste, protoze s tou sumou by se dalo nejak rozumne investovat a zajistit tvym detem pohodlny start do zivota. Ty si misto toho platis gigola a kupujes zajem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
6.2.21 11:22

Myslím, že není ve znamení Lva, ale ve zname í vyscánka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
6.2.21 11:24
@ropucha 02 píše:
Myslím, že není ve znamení Lva, ale ve zname í vyscánka ;)

No jo, znameni :mrgreen:. Pripomina mi to toho cuckolda, ktery za to, ze je doma za otloukanka take nemohl. Vzdyt je to rak, rodinny typ ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
6.2.21 11:24

Viem.

Příspěvek upraven 16.02.21 v 21:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21049
6.2.21 11:28
@PetkaLia píše:
V skratke povedane, ked on rok a pol prinasa peniaze do domacnosti, ktore samozrejme idu aj na neho.. mojim detom nekupi takmer za cely rok nic, len jeho male..
Tak on je nazoru, ked spolocna jehovyplata, tak aj moj dom.. a ja sa toho bojim, mam na krku male deti, mala ma 2 roky a to je moja jedina financna istota.. som v zahranici sama, nikoho tu nemam a sama sa ostat popravde bojim..

A to by byl důvod ho kopnout s rozběhem do p. rdele. Myslíš ze deti to necítí? Ze jsou na druhé koleji? A pak je už úplně jedno co jsi psala v úvodním dlouhém příspěvku. Nikdy! Bych nedovolila aby se k mým dětem někdo choval jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat