Reklama

Finanční poradce nereaguje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 10:25
Finanční poradce nereaguje

Ahojky, omlouvám se za anonym.
Zajímalo by mě, zda jste se někdo setkal s tím, že jste si našli finančního poradce, důvěřovali jste mu, řešili jste s ním finance ohledně hypotéky, on měl vaše potvrzení o příjmech, celou dobu jsme byli v kontaktu a najednou z ničeho nic neodpovídá na emaily, na sms a nezvedá telefon, přitom už 2× se mi stalo, že když jsem volala, tak mluvil s někým jiným…
Už je to 3 den a nic…
Nechápu proč, přijde mi to hodně divný.
Stalo se vám to někomu také?
Děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5413 příspěvků 28.03.18 10:29

No pokud má potrvzení o příjmech, pakk je to hodně divné. TEdy pokud, to nemá sepsané a od vás potvrzené, že si to od vás vzal. Jinak se takovéhle věci z ruky nedávají.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 10:33

Posílali jsme to e-mailem, zkoušela jsem volat z manželova čísla, vytípla a odepsala, jestli se může ozvat později, odepsala jsem, že ano a na to hned volala ze svého čísla a nic

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 28.03.18 10:59

Zavolat z jiného čísla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 11:52

Volala jsem od manžela a tím, že s ním není v kontaktu, jen semnou, tak mu to vytípla a odepsala, jestli může zavolat později, odpověděla jsm, že ano a hned na to, jsem volala ze svého a nic… nic méně známí je realitní makléř, řekl mi, že s kopijemi nemůže dělat nic a že ze zkušenosti ví, že toho finanční poradci mají hodně a pokud nestíhá, tak proto se neozývá, ale na tom nemění nic to, že mohla aspoň odpovědět, že se ozve třeba za týden, takže mi dal číslo na jiného poradce.
Opravdu teď nemáme už moc času čekat na to, až bude mít paní poradkyně čas a možná se ozve…

Mefag-r
Kecalka 398 příspěvků 28.03.18 14:07

Stalo, a vyměnili jsme ho. :mavam:

niikcaam
Nováček 5 příspěvků 03.04.18 20:03

Odkud jste? Můžu Vám doporučit svoji známou, ta tedy pracuje i na Vánoce (baví ji to), ale zase pak je vše hned :).. Já přes ní nyní mám hypotéku a sestra 100% hypo taky. Můžu vám dát kontakt.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:10

Jsme z okresu Mělník.
Děkuji, ale už máme od známého realitního makléře doporučeného finančního poradce, má s ním velice dobrou zkušenost i táta.
Měli jsme s ním schůzku a opravdu oproti předchozí finanční poradkyni, úplně jiný přístup, nezná slovo, ne, nejde, neumím, vše nám dopodrobna vysvětlil, ukázal a vzhledem k situaci, kdy já jsem na RD, poradil momentálně nejvhodnější cestu, jak vše zvládnout…

niikcaam
Nováček 5 příspěvků 03.04.18 23:13

Tak super, to je paráda.. Určitě bylo nejlepší ho vyměnit.. At si trhne nohou tamten :)) Přeji hodně úspěchů a držím palečky :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:35

Moc děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama