Finanční poradci Partners

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:47
Finanční poradci Partners

Hezký večer,
prosím má někdo z Vás zkušenosti s finančními poradci Partners? Jak jste s nimi spokojeni? Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 19:05
@Anonymní píše:
Hezký večer,
prosím má někdo z Vás zkušenosti s finančními poradci Partners? Jak jste s nimi spokojeni? Děkuji :)

Mám dobrou i špatnou, všechno je o lidech :nevim: Dávám vždy na doporučení mých známých/kamarádů spokojených klientů ;)

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 19:06
@Anonymní píše:
Hezký večer,
prosím má někdo z Vás zkušenosti s finančními poradci Partners? Jak jste s nimi spokojeni? Děkuji :)

Proč anonym? :think:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 30.01.17 19:09

Mam a bola som velmi spokojna. Potrebovala som poistenie bez zdravotnej dokumentacie pre manzela a dostala som ho. Porovnavala som s poistovnami a vysla som s nimi najlepsie. Chcela som na 2 roky a dohodli sme sa ze cast z toho sa mi este vrati. A ako bolo slubene tak po 2 rokoch bez problemov uzatvorili - aka bola povodna dohoda a nejake peniaze sa mi vratili spat. Neobtazovali ma s inymi ponukami. Za mna odporucam.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 30.01.17 19:12

Já teda byla hodně nespokojená a naopak s OVB, na který se hrozně nadává, mám zkušenost velmi dobrou :nevim: Je to o lidech, ne o tom, pod kterou společností dělají.

smurfka
Nadpozemská drbna 29809 příspěvků 30.01.17 19:14

Měli jsme tři poradce z partners..byli jsme spokojeni se dvěma z nich..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 19:28

2× jsme zkusili a nespokojenost - blbe zivotko, podceneny dum, predrazena pojistka na bydleni, oba naslibovali hory doly :-( Ted si vse hlidam sama

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 30.01.17 19:45

Koncepce firmy je výborná, ale je to o lidech. Je potřeba hledat na doporučení známých. S jedním jsem byla naprosto nespokojená, teď mám takového, že by si mohl dát slogan - Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů.

BedřiškaA
Kecalka 115 příspěvků 03.04.17 15:49

Po svatbě jsme se manželem rozhodli pořídit si vlastní bydlení. Už jsme měli i vyhlídnutý dům, ale přístup bank nás velmi zklamal. Odmítli nás s tím, že se třemi dětmi máme vysoké životní minimum a na hypotéku nedosáhneme, leda by nám to podepsali moji i manželovi rodiče, což bylo nereálné. Kamarádi nám doporučili finančního poradce Partners, který jim vyjednal hypotéku. Rozhodli jsme se, že nemáme co ztratit a že za zkoušku nic nedáme. Nakonec jsme byli velmi příjemně překvapení, hypotéku jsme získali a naše spolupráce stále pokračuje, dětem jsme založili spoření a manželovi pojištění.

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 03.04.17 17:04
A? To jste v bance neuváděli nějaké příjmy? Nebo vám odpadly nějaké platby? Přeci poradce z Partners to dává do stejných bank… Jako poradce vám jsem schopen dojednat o kousek lepší sazbu, nebo nějakou službu zadarmo, ale pokud neprojdete na životní minimum, tak těžko něco pořešit. Metodika banky v takovém případě moc veliké obcházení nedovolí.
@BedřiškaA píše:
Po svatbě jsme se manželem rozhodli pořídit si vlastní bydlení… vyjednal hypotéku. … nemáme co ztratit a že za zkoušku nic nedáme. Nakonec jsme byli velmi příjemně překvapení, hypotéku jsme získali a…

No u hypotéky máte poměrně hodně co ztratit a hypo není na zkoušku. :think:

BedřiškaA
Kecalka 115 příspěvků 04.04.17 09:03

V tu dobu jsme vážně neměli co ztratit, bylo nám řečeno, že na hypo prostě nedosáhneme, i když bychom spláceli skoro o 4500,– méně, než jsme platili nájem, takže jsme počítali, že ani nějaký finanční poradce nám nepomůže. Ale on nám refinancoval stávající úvěr a našel banku, kde nám k příjmům počítali i celý rodičák a alimenty, což v v bankách, kde jsme byli sami neuznávali jako příjem. Věřili jsme bankám a smířili jsme se, že máme s vlastním bydlením smůlu, takže jsme nakonec vděční, že nám s tím takhle poradce pomohl.

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 04.04.17 11:26

Aha, našel řešení v bance, kde jste nebyli. Tohle je výhoda poradců, protože mají širší pohled na problém a takovéto situace dokáží řešit. Ale- brát si hypotéku jen pro to, že na to zrovna teď mám a zrovna teď je to výhodnější než nájem- to není optimální přístup. Bylo by dobré vzít na vědomí, že pro ostatní banky je to riskantní podnik a nejdou do toho.

@BedřiškaA píše:… Věřili jsme bankám a smířili jsme se, že máme s vlastním bydlením smůlu…

Vy to říkáte, jako by vám ty ostatní banky lhaly. Banky mají různou metodiku a některé typy obchodů chtějí, některé ne. Je i banka, u které třeba nejde dostat úvěr na RD, který budu teprve stavět.
Banky mají podmínky. Jedna banka chce i takový druh klientů, které ostatní považují za rizikové.

BedřiškaA
Kecalka 115 příspěvků 05.04.17 09:36

Holt nemůže být každý odborník na všechno…

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 05.04.17 10:44

Souhlasím. Já se taky nešťourám v motoru. Banka je jistě odborník, ale když tam přijdete, tak vám asi neřeknou: u nás to nejde, zkuste naši konkurentku ABC, tam to dokáží…

Dragomir
Kecalka 131 příspěvků 28.04.17 15:02

Ahoj, já mám třeba s Partners dobré zkušenosti, ale osobně bych ti doporučila se sejít třeba se dvěma nebo třemi poradci a porovnat s čím každý z nich přijde, protože nikdy to není totožné, každý bude mít jiné schopnosti.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >