Finanční potíže. Sex za peníze.

Anonymní
5.4.21 22:44

Finanční potíže. Sex za peníze.

Ahoj, díky opatřením vlády jsem se dostala do finančních problémů. Dříve jsem pracovala v obchodě s oblečením. Nějak to šlo i kdyz jsem žila s malým skromně. Našla jsem si novou práci a nastoupila od začátku ledna. Pak přišlo uzavření školák a já musela zůstat doma. Byla jsem ve zkušební době a propustili mě. Hrozí mi už i vystěhování z bytu. Jsem holka z dětského domova tak mi nemá Jak rodina pomoc. Jediná možnost co mě vše dohnali i kdyz se za to stydím prodej svých erotických fotek či dělat prostitutku. Prostě už nevím kudy kam nesudte mě prosím. Jde mi o to vydělat do 14.4. 13tis na nájem a něco k tomu na jídlo. Jsem zoufalá nebo kde bych mohla najít jen 1 a být mu stálou milenkou nevíte někdo nějaký server kde se dají takoví lidé najít? Raději jen jednoho než aby se to na mě střídali. Dik za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
572
5.4.21 22:48

A co tatinek ditete nebo pomoc rodiny a pratel?

Tohle je silene cist, musi existovat nejaka alternativa, i kdybys mela drhnout zachodky a pozadat zamestnavatele o vyplatu na ruku ihned po odpracovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
5.4.21 22:50

Si zadej do googlu seznamku ne??? Jsi to nechala teda zajít hodně daleko když vám hrozí vystěhování z nájmu to asi neplatis nějakej ten měsíc co? :think: No nezávidím. Človek si hold musí poradit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
5.4.21 22:51
@Anonymní píše:
Ahoj, díky opatřením vlády jsem se dostala do finančních problémů. Dříve jsem pracovala v obchodě s oblečením. Nějak to šlo i kdyz jsem žila s malým skromně. Našla jsem si novou práci a nastoupila od začátku ledna. Pak přišlo uzavření školák a já musela zůstat doma. Byla jsem ve zkušební době a propustili mě. Hrozí mi už i vystěhování z bytu. Jsem holka z dětského domova tak mi nemá Jak rodina pomoc. Jediná možnost co mě vše dohnali i kdyz se za to stydím prodej svých erotických fotek či dělat prostitutku. Prostě už nevím kudy kam nesudte mě prosím. Jde mi o to vydělat do 14.4. 13tis na nájem a něco k tomu na jídlo. Jsem zoufalá nebo kde bych mohla najít jen 1 a být mu stálou milenkou nevíte někdo nějaký server kde se dají takoví lidé najít? Raději jen jednoho než aby se to na mě střídali. Dik za rady

O příspěvek na bydlení pozadany máš? Otec dítěte něco platí? Co azylovy dům, dočasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 22:52
@Sardelka píše:
A co tatinek ditete nebo pomoc rodiny a pratel?Tohle je silene cist, musi existovat nejaka alternativa, i kdybys mela drhnout zachodky a pozadat zamestnavatele o vyplatu na ruku ihned po odpracovani.

Tatínek je cizinec a slehla se po něm zem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 22:54
@KKikina píše:
Si zadej do googlu seznamku ne??? Jsi to nechala teda zajít hodně daleko když vám hrozí vystěhování z nájmu to asi neplatis nějakej ten měsíc co? :think: No nezávidím. Človek si hold musí poradit :nevim:

Ne nenechala, ale majitel mi dává nájemní smlouvu vždy jen na 3 měsíce. A teď je do 15.dubna. Mám zaplaceno naposledy za březen

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 22:56
@JancaS84 píše:
O příspěvek na bydlení pozadany máš? Otec dítěte něco platí? Co azylovy dům, dočasně.

Ano mám, ale je to hrozné parkováním furt se jim něco nelíbí přijde mi že hledají stále něco aby nevyplatilo to samé hmotná nouze.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 22:58
@Anonymní píše:
Ano mám, ale je to hrozné parkováním furt se jim něco nelíbí přijde mi že hledají stále něco aby nevyplatilo to samé hmotná nouze.

Mělo být papírování

• Citovat
  • Nahlásit
5315
5.4.21 23:05
@Anonymní píše:
Ahoj, díky opatřením vlády jsem se dostala do finančních problémů. Dříve jsem pracovala v obchodě s oblečením. Nějak to šlo i kdyz jsem žila s malým skromně. Našla jsem si novou práci a nastoupila od začátku ledna. Pak přišlo uzavření školák a já musela zůstat doma. Byla jsem ve zkušební době a propustili mě. Hrozí mi už i vystěhování z bytu. Jsem holka z dětského domova tak mi nemá Jak rodina pomoc. Jediná možnost co mě vše dohnali i kdyz se za to stydím prodej svých erotických fotek či dělat prostitutku. Prostě už nevím kudy kam nesudte mě prosím. Jde mi o to vydělat do 14.4. 13tis na nájem a něco k tomu na jídlo. Jsem zoufalá nebo kde bych mohla najít jen 1 a být mu stálou milenkou nevíte někdo nějaký server kde se dají takoví lidé najít? Raději jen jednoho než aby se to na mě střídali. Dik za rady

Wau. Tak to je mi líto, ale takhle to neřeš. Zeptej se na úřadech co máš dělat.

Každopádně se pravděpodobně dotazuješ na luxusní společnici, za ty peníze je to na jednu stranu hodně na druhou málo. Budeš muset být hodně dobrá aby ti tohle vyšlo. Nejen krásná, chytrá a jazykově vybavena, ale i se všeobecným rozhledem. A to už můžeš dělat rovnou něco jiného…

A kde budeš mít syna? Až tohle budeš případně páchat?

A bacha na ochranu, ať ti další „cizinec“neudělá dítě, pokud k tomu skutečně dojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
5.4.21 23:07

Přijde mi to jako žebrání online. Azylové domy pro matky s dětmi, dávky z ÚP a úklid, dítě s sebou. Taky to tak dělám a manžela mám, ale teď se musí improvizovat. (myšleno dítě u sebe při práci)

Příspěvek upraven 05.04.21 v 23:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
5.4.21 23:07

A odkud jsi? Zkusila bych jinou brigádu, kde se platí hned po směně, třeba uklid v domácnosti, protože jak jednou spadnes do prostituce, už se špatné dostává zpět..
Ale vydělat tolik peněz za tak krátkou dobu je běžnou brigádou dost těžké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
5.4.21 23:09
@Sardelka píše:
A co tatinek ditete nebo pomoc rodiny a pratel?Tohle je silene cist, musi existovat nejaka alternativa, i kdybys mela drhnout zachodky a pozadat zamestnavatele o vyplatu na ruku ihned po odpracovani.

Jistěže alternativa existuje. Sdílené hlídání a jít pracovat. Práce je pořád dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137

Azylovy dum? Nevim kde bydlite, ale casto umi poradit neziskovky a maji i balicky napr potreb pro deti. Pro jidlo potravinove banky (tam je potreba potvrzeni). Rychle sehnat i jen brigadu a zkusit domluvit s majitelem splatkovy kalendar? Pokud jste doposud platila vcas, mohl by jeden mesic napr polovinu ted a zbytek za 14 dni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243

A odkud jsi? 13 tisíc za byt není tak málo, tak asi z nějakého většího města? Máš možnost hned zítra jít a rozvěsit inzeráty třeba na mytí oken, úklid? O to by lidi v tomhle období stát mohli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4947
5.4.21 23:12

Do těch fotek bych nešla, nikdy nevíš, kdy to ne tebe odkud vyskočí. Pak budeš mít vážný vztah a partnerovi to bude vadit, nebo to někdo ukáže dítěti…
Pokud se ti neekluje sex za peníze, jsi mladá a hezká, tak si najdi na seznamce nějakého staršího pána, co si tě bude vydržovat, myslím, že takových je tam dost. Bude jen jeden a pomůže ti překonat toto blbé období.
Já bych do toho nešla, ale tak jsou holky, kterým to nevadí, takže radím k věci. Nicméně pokud na to máš jen týden, tak to asi nestihneš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat