Finanční příspěvek při onkologickém onemocnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baruna1
Kecalka 169 příspěvků 11.04.18 19:43
finanční příspěvek při onkologickém onemocnění

Dobry den,,pred mesicem mi bylo diagnostikováno rakovina prsu bohužel zhoubné,,, nyní mě čeká dlouhodobá léčba, operace atd,, :,( pečuji třetím rokem o sveho malého synka a tedy pobíram příspevek na péči,,s tím že po dobu nemoci se ted bude více starat jeho otec,, nebot péče o syna je velmi náročné,,,do nemocnice dojíždím nekolikrát tydně cesta je 50km od mista bydlište,, prosím vas nemá tu nekdo zkušenost zda mám nárok na nejaký finanční příspevek či sociální přispevek nebo nemocenská i přesto že pobíram PNP na syna? dekuji za informace

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 38260 příspěvků 11.04.18 19:46

@baruna1 nemocenská jedině pokud chodíš do práce :? :hug: Jedině zkusit dobrého anděla, ti prý přispívají jinak asi nic :?

ka2ka
Extra třída :D 12120 příspěvků 11.04.18 19:47

Zkus oslovit dobrého anděla a přeju hodně draví

smutná máma
Závislačka 4726 příspěvků 59 inzerátů 11.04.18 19:50

@baruna1 přesně tak, dobrý anděl přispívá. Přispívá jak dětem, tak rodičům, kteří pečují o malé děti a jsou sami nemocni. Do dobrého anděla tě navede soc. pracovnice tvé nemocnice. Vše s tebou sepíše. Budeš dokládat příjmy celé rodiny.
Drž se a hodně sil :( :hug:

Šarlota4
Echt Kelišová 9443 příspěvků 11.04.18 19:59

Andela zkus, jak radi holky :) sama do nej prispivam. Preju at vam to dobre dopadne :kytka:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17706 příspěvků 11.04.18 20:00

@baruna1 Minimálně máš nárok na proplacení cestovních výloh - vystaví ti tvůj praktický lékař formulář, který se proplácí po deseti cestách dle tabulek zdravotní pojišťovny. Hodně štěstí.

LaEllaX
Kecalka 359 příspěvků 11.04.18 20:19

My máme onkologicka onemocnění zahrnuta i v životní pojistce. Finanční poradce nám to tehdy doporučil tam šupnout. Zkuste mrknout, jestli taky něco takového nemáte.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama