Finanční příspěvek při onkologickém onemocnění

176
11.4.18 19:43

finanční příspěvek při onkologickém onemocnění

Dobry den,,pred mesicem mi bylo diagnostikováno rakovina prsu bohužel zhoubné,,, nyní mě čeká dlouhodobá léčba, operace atd,, :,( pečuji třetím rokem o sveho malého synka a tedy pobíram příspevek na péči,,s tím že po dobu nemoci se ted bude více starat jeho otec,, nebot péče o syna je velmi náročné,,,do nemocnice dojíždím nekolikrát tydně cesta je 50km od mista bydlište,, prosím vas nemá tu nekdo zkušenost zda mám nárok na nejaký finanční příspevek či sociální přispevek nebo nemocenská i přesto že pobíram PNP na syna? dekuji za informace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51941
11.4.18 19:46

@baruna1 nemocenská jedině pokud chodíš do práce :? :hug: Jedině zkusit dobrého anděla, ti prý přispívají jinak asi nic :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19808
11.4.18 19:47

Zkus oslovit dobrého anděla a přeju hodně draví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5871
11.4.18 19:50

@baruna1 přesně tak, dobrý anděl přispívá. Přispívá jak dětem, tak rodičům, kteří pečují o malé děti a jsou sami nemocni. Do dobrého anděla tě navede soc. pracovnice tvé nemocnice. Vše s tebou sepíše. Budeš dokládat příjmy celé rodiny.
Drž se a hodně sil :( :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12283
11.4.18 19:59

Andela zkus, jak radi holky :) sama do nej prispivam. Preju at vam to dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23073
11.4.18 20:00

@baruna1 Minimálně máš nárok na proplacení cestovních výloh - vystaví ti tvůj praktický lékař formulář, který se proplácí po deseti cestách dle tabulek zdravotní pojišťovny. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
11.4.18 20:19

My máme onkologicka onemocnění zahrnuta i v životní pojistce. Finanční poradce nám to tehdy doporučil tam šupnout. Zkuste mrknout, jestli taky něco takového nemáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama