Finanční příspěvek při onkologickém onemocnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 11.04.18 19:43
finanční příspěvek při onkologickém onemocnění

Dobry den,,pred mesicem mi bylo diagnostikováno rakovina prsu bohužel zhoubné,,, nyní mě čeká dlouhodobá léčba, operace atd,, :,( pečuji třetím rokem o sveho malého synka a tedy pobíram příspevek na péči,,s tím že po dobu nemoci se ted bude více starat jeho otec,, nebot péče o syna je velmi náročné,,,do nemocnice dojíždím nekolikrát tydně cesta je 50km od mista bydlište,, prosím vas nemá tu nekdo zkušenost zda mám nárok na nejaký finanční příspevek či sociální přispevek nebo nemocenská i přesto že pobíram PNP na syna? dekuji za informace

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 11.04.18 19:46

@baruna1 nemocenská jedině pokud chodíš do práce :? :hug: Jedině zkusit dobrého anděla, ti prý přispívají jinak asi nic :?

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 19:47

Zkus oslovit dobrého anděla a přeju hodně draví

smutná máma
Závislačka 4936 příspěvků 56 inzerátů 11.04.18 19:50

@baruna1 přesně tak, dobrý anděl přispívá. Přispívá jak dětem, tak rodičům, kteří pečují o malé děti a jsou sami nemocni. Do dobrého anděla tě navede soc. pracovnice tvé nemocnice. Vše s tebou sepíše. Budeš dokládat příjmy celé rodiny.
Drž se a hodně sil :( :hug:

Šarlota4
Echt Kelišová 9888 příspěvků 11.04.18 19:59

Andela zkus, jak radi holky :) sama do nej prispivam. Preju at vam to dobre dopadne :kytka:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18591 příspěvků 11.04.18 20:00

@baruna1 Minimálně máš nárok na proplacení cestovních výloh - vystaví ti tvůj praktický lékař formulář, který se proplácí po deseti cestách dle tabulek zdravotní pojišťovny. Hodně štěstí.

LaEllaX
Kecalka 364 příspěvků 11.04.18 20:19

My máme onkologicka onemocnění zahrnuta i v životní pojistce. Finanční poradce nám to tehdy doporučil tam šupnout. Zkuste mrknout, jestli taky něco takového nemáte.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >