Finanční problémy přítele

29.4.16 17:12

financni problemy

Poradte mi prosim jak mam jednat s pritelem.. bydlime v podnajmu v byte me kamaradky.. jsme spolu 2 roky.. priznal se ze ma exekuci, takze je vsechno napsane na me.. ale uz na zacatku vztahu jsem si chtela urovnat jak to bude s placenim.. najem napul a ostatni jako nakupy dohromady, jak to vyjde.. Ale bohuzel kazdy mesic mu pripominam ze ma dat pulku na najem a on je vzdy utrati za neco jinyho.. spoleha se na to ze je byt napsany na me a ja to radeji zaplatim za nej nez aby nas vystehovali.. pak prijde a rekne ze je mu to lito ze me to da z pristi vyplaty (bereme penize kazdy den po praci).. vetsinou mi to slibuje az do dalsiho najmu kdy me opet da jen par stovek a rekne ze musi zaplatit jiny dulezitejsi veci.. takhle se to tahne uz asi rok.. uz jsem se snazila s nim o tom mluvit ale jen slibuje.. uz jsem ho i vyhodila z bytu ale vzdy se vratil.. jenze se k sobe vzdy vratime pac ho miluju a je mi ho lito.. tohle je nas problem ktery se opakuje.. ted se kvuli tomu jen hadame pac on se za sebe stydi ze ho zivim ja, ale jakmile se naskytne situace tak jde na pivo s kamaradama a vsechno utrati.. nesetri nic.. a jidlo musim zaplatit ja.. jsem zoufala a uz beru prasky na depresi abych si neubrecela oci kazdy mesic.. a nevim jak to s nim resit.. rozchod nechci.. chci ho to naucit.. ale nevim jak ho donutit aby nebyl tak nezodpovedny.. :( poradte prosim jak ho mam postrasit nebo mu dat trest za to kdyz bude dal takhle nezodpovedny?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
721
29.4.16 17:15

S takovým člověkem bych nebyla ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5908
29.4.16 17:16

Je to nezodpovedny ubozak, nejspíš se nezmění, chraň se s n otěhotnět, kdo by vás živil když si milostpan utrácí. Peníze na ruku? To děláte načerno? Najdi si pořádnou práci a jeho se zbav. Lepší radu nedostanes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5023
29.4.16 17:17

Pokud se s takovým vyžírkou nechceš rozejít, navrhla bych aby se odstěhoval. Chodit spolu můžete dál, ale nemusíš ho živit.

PS: Být tebou tak se zamyslim, jestli je to chlap pro život. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
29.4.16 17:17

Co blbneš? proč ztrácíš čas s takovým člověkem?

• Citovat
  • Nahlásit
15321
29.4.16 17:22

Zbav se ho. Tohle nemá budoucnost a koukají z toho problémy i pro tebe. jak už bylo napsáno, tak si s ním hlavně nepořizuj dítě!
POkud bys mu chtěla dát poslední šanci, tak jedině za podmínky, že by po každé výplatě vysázel plnou částku na stůl, ty bys vedla rodinnou kasu a on dostával menší kapesné na pivo. Za jiných podmínek bych s ním nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721

Přesně holky maj uplnou pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376

Tak jestli chceš žít takto dalších 50 let, tak není co radit. Pokud ne, tak ho pošli do zadele a najdi si dospělého přítele.
Někdy si říkám, že je škoda, že zrušili vojnu. Oni na ní ti kluci tak trochu opravdu dospěli. Nebo nevím, proč je tolik ovádek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2841
29.4.16 17:23

Dalsi z kategorie naivni snilek. Nenaucis ho to nikdy, rozejdi se s nim nebo si nestezuj. Ja nevim co tady cekas za rady, krome rozchodu jina moznost neni on se nikdy nezmeni, neztracej cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20123
29.4.16 17:25

@coco.monika Evidentne te s nim ceka super budoucnost. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530

Já bych mu řekla ať se definitivně odstěhuje. Klidně s nim dal chod, ale společná domácnost? Ani omylem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4144

Tak s takovým bych nebyla ani náhodou..tohle jsem zažila sama s chlapem, neměl práci, neměl kde být, nastěhoval se, a já ho donutila at si najde práci. Nyní do té práce chodí už 1,5 roku a je to dobré..máme dítě a vím, že by si nedovolil neplatit doma..
pokud by nechtěl nic měnit vyhodila bych ho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24171
29.4.16 17:27

@coco.monika Tak pokud mu je maximálně deset, jistě ho to naučíš a určitě by zafungoval nějaký trest. Třeba zákaz počítače, zabavit mobil nebo tak. Pokud žiješ s dospělým mužem, pak si buď jistá, že mu opravdu není líto, když utratí peníze na nájem s chlapama v hospodě, je to prostě příživník, který tě zneužívá. A jelikož ho miluješ a nechceš se s ním rozejít, budeš ho takhle živit, dokud on nepřestane milovat tebe a nenajde si někoho movitějšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
29.4.16 17:28

Souhlasím s holkama. Toho nenaučíš aby byl zodpovědný. A bacha na to dítě holka. Úplně vidím ten scénář - ty doma s děckem na MD a jeho výplata končí v bednách a pivu. Asi si chtěla slyšet něco jiného, ale bohužel, tohle už jsem párkrát viděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21535
29.4.16 17:31

Je to normalni prizivnik. Pokud se s nim nechces rozchazet, tak at se odstehuje, chodit spolu muzete i nadale…Dospelyho chlapa zodpovednosti nenaucis.

Nevim co je to za lasku, kdyz kvuli nemu zobes antidepresiva, to bych byla radeji sama… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat