Reklama

Finanční produkt- zhodnocování peněz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZZloba89
Kecalka 329 příspěvků 08.10.18 08:35
Finanční produkt- zhodnocování peněz

Ahoj.
Poradíte prosím finanční produkt, kam můžu bezpečně posílat pravidelné platby a peníze se budou bez většího rizika zhodnocovat?( počítám s tím že nějakou dobu na ně nebudu sahat)
Do teď jsem měla spořící účet, ale to je 00 prd.
Akciím a podílovým fondům nerozumím. Stačí mě tip, ať vím na co kouknout než začnu věc řešit s nějakým finančním poradcem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Coleta
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 08.10.18 08:38

Co stavební spoření? O tom jsi neuvažovala?

ZZloba89
Kecalka 329 příspěvků 08.10.18 08:40

@Coleta klasické stavebko mě nenapadlo, díky za tip, mrknu na to

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1542 příspěvků 08.10.18 08:55
@ZZloba89 píše:
Ahoj.
Poradíte prosím finanční produkt, kam můžu bezpečně posílat pravidelné platby a peníze se budou bez většího rizika zhodnocovat?( počítám s tím že nějakou dobu na ně nebudu sahat)
Akciím a podílovým fondům nerozumím. Stačí mě tip, ať vím na co kouknout než začnu věc řešit s nějakým finančním poradcem.

Zhodnocovat? Takový neexistuje. :roll:

Mrakotinka2018
Kecalka 166 příspěvků 08.10.18 09:30
@ZZloba89 píše:
Ahoj.

zkus on line poker, nebo posilej penize hraci on line pokeru, ktery je zhodnoti za tebe a tobe bude chodit dividenda.
Jeste to neni moc rozsirene, da se na tom vydelat.
Venuji se tomu posledni pulrok.
Kazdy mesic vydelam 500 bez rizika. Ale nedaji se asi vydelat tisice, jen stokoruny mesicne.

chs.jasmin
Kelišová 7422 příspěvků 08.10.18 09:31
@ZZloba89 píše:
Ahoj.

Ahoj,

nám náš finanční poradce radil investovat přes investiční společnosti, které vedou banky = máme u banky hypoteku a dávali by jsme na učet určitou částku, třeba 200kč měsíčně a ty peníze by se investovaly - nevíme na co konkrétně. Investuje několik lidí a společnost je sama investuje a nějaký projekt vydělá a jiný prodělá, vše se zprůměruje a lidi vyplatí, čili ty o peníze nepříjdeš, zbytek peněz se pak posílá budto na učet nebo na splácení te hypoteky.
Přišlo mi to jako fajn řešení, že o peníze nepříjdu, pokud uplně nezkolabuje trh :think: Jen jsme si řekli, že dokud jsem na RD, tak nic takového řešit nebudeme.

Kamarád investuje na polské burze, vše v Eurech. Za asi 5 let si na vydělal na motorku vč vybavení. :nevim: Ale tam to asi bude nahoru a dolů.

chs.jasmin
Kelišová 7422 příspěvků 08.10.18 09:32
@Mrakotinka2018 píše:
zkus on line poker, nebo posilej penize hraci on line pokeru, ktery je zhodnoti za tebe a tobe bude chodit dividenda.
Kazdy mesic vydelam 500 bez rizika. Ale nedaji se asi vydelat tisice, jen stokoruny mesicne.

Bez rizika? 8o to mi příjde jako hooooodně rizikové.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33140 příspěvků 10 inzerátů 08.10.18 09:36

@chs.jasmin Výnos z těchto vtipných investic je většinou ještě nižší než úrok na běžném účtu. Na takové to drobné měsíční ukládání je asi nejlepší nějaké stavebko.

Enmamma
Závislačka 2898 příspěvků 08.10.18 09:39
@Mrakotinka2018 píše:

Nepsala jsi náhodou v jiné diskuzi, že jsi v dluzích a máš exekuce? Že jsi každý měsíc 5 tisíc v mínusu? A teď tvrdíš, jak pěkně vyděláváš a nosí ti hry peníze? Zakladatelce radím, aby si radši radu moc k srdci nebrala, aby nedopadla stejně jako ty. Nic proti tobě, ale jistě nemá zájem skončit zadlužená. Každá hra je stavěná tak, aby vyhrál provozovatel.

jkra
Generální žvanilka 24343 příspěvků 08.10.18 09:42
@Mrakotinka2018 píše:

500 vydelam za hodinu a ctvrt v praci.
nemusim hrat poker:).

Enmamma
Závislačka 2898 příspěvků 08.10.18 09:51
@jkra píše:

Ale ona to nevydělává. Ona do té hry sází peníze a pak z toho má zpět aspoň tu pětistovku a hrozí jí každý měsíc život u popelnice. Myslím, že kdyby šla normálně pracovat, že by bez nervů vydělala víc a hospodaření si srovnala. Ne každý má hlavu na vydělávání 500 za hodinu, to chápu, ale za den obyčejné práce by těch 500 měla krát 20 pracovních dnů a to se mi zdá přínosnější, než měsíc hraní nesmyslů za výdělek jednodenní práce obyčejné uklízečky.

Hroznej puberťák
Závislačka 4473 příspěvků 08.10.18 09:54
@jkra píše:

Když budeš hrát poker v práci, vyděláš dvakrát tolik :D :mavam:

ZZloba89
Kecalka 329 příspěvků 08.10.18 10:05

@Mrakotinka2018 tak zrovna tohle nemyslím, chci něco seriozního

ZZloba89
Kecalka 329 příspěvků 08.10.18 10:06

@Enmamma nejsem blázen =) nad takovýma radama jako ta ohledně pokru jsem se jen pousmála

jkra
Generální žvanilka 24343 příspěvků 08.10.18 10:17
@ZZloba89 píše:
@Mrakotinka2018 tak zrovna tohle nemyslím, chci něco seriozního

zacni stavebkem,pen­zijkem, sporici zivotni pojistkou.
To jsou vsechno dlouhodobe veci.
Pokud nevlastnis nemovitost, tam je take prostor.
Dalsi produkty typu burza, inevstice bych ja osobne mela a po techto vyse popsanych.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >