Finanční úřad - změna vratky složenky na účet

6
22.4.21 11:28

Finanční úřad změna vratky z složenky na účet

Dobrý den chci se zeptat 29.3 jsem si poprvé podával daně osobně ale dal jsem si že to chci nechat zaslat složenkou protože jsem se zde dočetl že je větší šance když mam exekuci že mi to dojde jenže pak mi mamka řekla že i když mi to dojde tak nechal jsem si to poslat domu ale na občance mam bydliště na uřadě a asi mi to na poště nedaji tak jestli má smysl tam jít a říct že to potřebuji misto složenkou na účet děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1555
22.4.21 11:50

Proč tak složitě? Když si už platíš ke správě svých financí exekutora, tak mu prostě a jednoduše oznam, že máš mimořádný příjem a on se o převod peněz postará. Kdybys ty peníze dostal v hotovosti, tak je budeš exekutorovi posílat složenkou nebo máš v úmyslu okrást věřitele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.21 11:56

@JTom Jasně že jo exekutor mi strhává z platu hlavně s ním nejsem vubec v kontaktu a ani nebudu 😄 doufám že mi ty daně dojdou a oni z toho neuvidí ano korunu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63520
22.4.21 12:08

@Marfy01 ty ty peníze ale musíš exekutorovi přiznat. Takže je fuk, jak si to necháš poslat, stejně mu patří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
22.4.21 12:15

@Marfy01 takovým dlužníkům jako jsi ty, který se ještě vysmívá lidem, které okradl. Tak bych lámal hnáty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
22.4.21 12:18
@Marfy01 píše:
@JTom Jasně že jo exekutor mi strhává z platu hlavně s ním nejsem vubec v kontaktu a ani nebudu 😄 doufám že mi ty daně dojdou a oni z toho neuvidí ano korunu.

Ja doufam v opak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
22.4.21 12:20

Zas když to exekutor vezme, budeš mít rychleji splaceno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.21 12:38

@Cenarius Já se nesměju těm kteří mi pujčili ale exekutorům ti jsou uplně zbyteční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.21 12:53

@Jolka86 Jinak jo to je pravda ale tak je to jen 10 tisíc a těch exekuci je okolo pul mega takže zas ja uz se tak nejak smiril s tim ze z normalni praci proste nikdy nebudu dostavat vsechno a cokoliv jinyho jim nedam mozna az odejdu do ciziny a jestli nasetřim dost tak to někdy splatím ale kazdopadne radši s těma penězama nepočítam hodne lidí řiká že exečka uz ted hodne casto si finančak hlidaji ale bylo by fajn kdyby ty penize došli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
22.4.21 12:55
@Marfy01 píše:
@Jolka86 Jinak jo to je pravda ale tak je to jen 10 tisíc a těch exekuci je okolo pul mega takže zas ja uz se tak nejak smiril s tim ze z normalni praci proste nikdy nebudu dostavat vsechno a cokoliv jinyho jim nedam mozna az odejdu do ciziny a jestli nasetřim dost tak to někdy splatím ale kazdopadne radši s těma penězama nepočítam hodne lidí řiká že exečka uz ted hodne casto si finančak hlidaji ale bylo by fajn kdyby ty penize došli.

Zažádat o insolvenci nejde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.21 13:07
@Jolka86 píše:
Zažádat o insolvenci nejde?

Chodím do práce kde mam smlouvu vzdy jen na 3 měsíce a navic nikdy nevim kdy neodletim někam pryč a nezmizim a pak by to co jsem uz zaplatil zmizelo protože z ciziny bych nedokazal udrzovat kontakt s ins správcem možná ano ale spíše ne a myslim že to ani nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4418
22.4.21 13:11
@Marfy01 píše:
@Cenarius Já se nesměju těm kteří mi pujčili ale exekutorům ti jsou uplně zbyteční.

Evidentně zbyteční nejsou, když jsou tady lidé, jako jsi ty, kteří se neobtěžují splácet svoje dluhy. Kdybys platil, se žádným exekutorem nemusíš přijít do kontaktu. A ty tady vymejšlíš, jak svoje věřitele oškubat ještě jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.21 13:55
@SlečnaDahlia píše:
Evidentně zbyteční nejsou, když jsou tady lidé, jako jsi ty, kteří se neobtěžují splácet svoje dluhy. Kdybys platil, se žádným exekutorem nemusíš přijít do kontaktu. A ty tady vymejšlíš, jak svoje věřitele oškubat ještě jednou.

Vidíš to jsem to ale hlavička 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
22.4.21 14:58
@Marfy01 píše:

Zbyteční, dílky lidem jako ty, nejsou. Bohužel. Kdyby jsi vracel a platil jak jsi měl, tak by jsi s exekutorem neměl žádné docineni. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4418
22.4.21 15:02
@Marfy01 píše:
Vidíš to jsem to ale hlavička 😇

Hele, a stydno ti třeba není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek