Finanční zkouška bankéře u CNB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 09:41
Finanční zkouška bankéře u CNB

Ahojky,

dostala jsem v nové práci pokyn, že musím složit fin poradce a bankéře u ČNB. Počítala jsem s tím akorát tedka jsem dostala přihlašovací kody a zkouška je v na termín 3.4. - tedy hnedka po velikonocích.

Říkala jsem šéfovi, že to za týden nedám a že už na velikonce jedu pryč ale prý musím protože jiný termín není.

Chci se zeptat vzhledem k tomu, že k tomu nemám žádné materiály jen ty cvičné testy, které ale naostro budou jiné tak mám obavy… myslíte že když si budu každý den projíždet ty testy, že se to dá zvládnout?

Reakce:

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 26.03.18 09:54

Pokud budeš věnovat učení každou volnou chvíli tak možná, ale pochybuju. Máš nějakou praxi nebo se to musíš učit všechno od začátku? Ty cvičné testy jsou dobré, nespasí tě. Zaměstnavatel by ti měl poskytnout materiály pro přípravu.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 26.03.18 10:01

Nooo… Zaměstnavatel by ti měl dát nějaké materiály určitě 8o, divím se, že je nemáš. Jinak ta zkouška, není vůbec těžká, pokud máš aspoň trochu přehled.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 26.03.18 10:41

Taky mi ta zkouška nepřišla tak těžká a pokud tématu rozumíš, par testu vyzkousis, tak si myslim, ze to bude v pohode… ;)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 26.03.18 10:51

Ja se to taky ucila jen dle testu a v pohode;) koukala jsem do toho asi tri dny.

nejaktodopadne
Stálice 55 příspěvků 26.03.18 13:56

Není to nic extra složitého ;) Držím palce :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 14:01

Ne vůbec žádné materiály jsem nedostala jen přístup a dělám cvičné testy…ale nemužu to dělat v prac době takže doma po práci a prostě třeba 2 hodiny denně tomu dát nemužu domáctnost atd…

se mi to nechce platit a brát si v práci volno abych se na to 2× mrknla na hodinku… :/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >