Reklama

Finanční zkouška bankéře u CNB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 09:41
Finanční zkouška bankéře u CNB

Ahojky,

dostala jsem v nové práci pokyn, že musím složit fin poradce a bankéře u ČNB. Počítala jsem s tím akorát tedka jsem dostala přihlašovací kody a zkouška je v na termín 3.4. - tedy hnedka po velikonocích.

Říkala jsem šéfovi, že to za týden nedám a že už na velikonce jedu pryč ale prý musím protože jiný termín není.

Chci se zeptat vzhledem k tomu, že k tomu nemám žádné materiály jen ty cvičné testy, které ale naostro budou jiné tak mám obavy… myslíte že když si budu každý den projíždet ty testy, že se to dá zvládnout?

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5362 příspěvků 26.03.18 09:54

Pokud budeš věnovat učení každou volnou chvíli tak možná, ale pochybuju. Máš nějakou praxi nebo se to musíš učit všechno od začátku? Ty cvičné testy jsou dobré, nespasí tě. Zaměstnavatel by ti měl poskytnout materiály pro přípravu.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 26.03.18 10:01

Nooo… Zaměstnavatel by ti měl dát nějaké materiály určitě 8o, divím se, že je nemáš. Jinak ta zkouška, není vůbec těžká, pokud máš aspoň trochu přehled.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 26.03.18 10:41

Taky mi ta zkouška nepřišla tak těžká a pokud tématu rozumíš, par testu vyzkousis, tak si myslim, ze to bude v pohode… ;)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 26.03.18 10:51

Ja se to taky ucila jen dle testu a v pohode;) koukala jsem do toho asi tri dny.

nejaktodopadne
Stálice 55 příspěvků 26.03.18 13:56

Není to nic extra složitého ;) Držím palce :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 14:01

Ne vůbec žádné materiály jsem nedostala jen přístup a dělám cvičné testy…ale nemužu to dělat v prac době takže doma po práci a prostě třeba 2 hodiny denně tomu dát nemužu domáctnost atd…

se mi to nechce platit a brát si v práci volno abych se na to 2× mrknla na hodinku… :/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama