Firemní školka Thomayerovy nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 10.10.14 21:26
Firemní školka Thomayerovy nemocnice

Ahoj, chci se zeptat, zda někdo měl dítě ve firmení školce Thomayerky. Školka je v Kukučínově, hned vedle normální školky. Syn tam chodí a zatím se mi to tam zdá opravdu pěkné. Zdá se mi, že dětí je tam méně ve skupince a učitelky mi přijdou milé a ochotné, ale jsme tam krátce.

Reakce:
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 10.10.14 22:01

Ahoj zajimalo by me kolik zamestanec TN plati.
 Dekuji

dalimil
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 10.10.14 22:28

Do firemní školky Thom. nemocnice jsem chodil v letech 78-80, už si to moc nepamatuju. :-)
Ale to byla ještě v areálu FTN…

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 10.10.14 22:44

@dalimil bod pro tebe. Docela jsi me rozesmal :lol:

zuza2525
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 20.03.15 11:26

Ahoj, je tu někdo, kdo má dítě v téhle školce? anebo se chystá k zápisu?

eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 23.03.15 15:46

Mám tam kluka

zuza2525
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 24.03.15 12:08

@eva333
Výborně :palec: jsem ráda, že se tu někdo našel :-) jak jste spokojení? mám více otázek, budu ráda, když mi napíšeš, děkuji :kytka:
Jak to vypadá s kapacitou? nevíš, jestli berou nebo se stane, že třeba někoho nepřijmou? a kolik se vlastně platí? nikdeto není uvedeno? doufám, že se ceny blíží spíš státní a né soukromé školce..a jinak, mají dětičky dobrej program? chodí s nimi třeba do divadla nebo na různý akce, výlety? doufám, že to není jen taková odložovna dětí..budu moc ráda, když napíšeš, jestlo nechceš sem, tak klidně do SZ

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >