Firkon Verano - měnili jste už duši?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.10.10 20:26
Firkon Verano - měnili jste už duši?

Ahoj.

Prosím, máte už někdo zkušenost s výměnou duše u předního kolečka kočárku Firkon Verano? Pneumatika má nejspíš ocelový vnitřní okraj, takže nejde sundat. Můžete mi někdo poradit, jak na to? Nebo aspoň kam s tím zajít? Máme v dosahu pneuservis i servis kol, zítra tam zajdu, ale rádi bychom se pokusili duši vyměnit doma (novou jsme už sehnali). Zatím se nám podařilo jen vyndat starou duši, ale pneumatiku jsme přitom nesundali. A dát novou duši zpátky pod pneumatiku se nám taky nepodařilo.

Díky za rady a nápady.

Jak maminky hodnotí Firkon Verano

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 24.10.10 20:46

Tohle bych nechala těm servisákům sama bych to nedělala. Určitě to maj hned, dobře a myslím, že to bude stát taky prd.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.10.10 21:11
delice píše:
Tohle bych nechala těm servisákům sama bych to nedělala. Určitě to maj hned, dobře a myslím, že to bude stát taky prd.

Jj, taky to mám v plánu. Ovšem starší dcera je nemocná, takže kdoví, kdy se tam dostanu, proto se snažíme vyřešit to doma. Naštěstí ale máme i jiný kočárek.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 24.10.10 21:36

Jestli máš i jiný kočárek, pak bych to asi odložila, já osobně bych to tedy neuměla a můj chlap, ač je jinak docela manuálně zručný, by bě s tímhle asi taky neporadil. Nehledě na to že v tom servisu mají na to šikovné věcičky, kteréma to sundají a nandají raz dva. Moc jsem ti neporadila, já jsem na tyhle věci úplnej antitalent, tak je prostě neřeším a nechám vyřešit nekoho, kdo to umí.

zdp111
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 24.10.10 23:09

Ahojky, máme stejný kočárek a taky už jsme měnili praskou duši. Manžel to neuměl vyměnit, tak to donesl do servisu, kde opravují běžné jízdní kola. Měli to vyměněné za cca 5 min.A navíc při výměně duše se ještě nějak vysypaly ložiška (ale to si myslím, že už bylo vysypané, protože to kolo tak divně cvakalo), takže nám zrovna vyměnili i ty ložiska. Zatím je vše O.K.

Lukguest
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.13 21:30
Výměna duše

Náročnost střední, postup výměny duše předního kola:
Pomocí červené pojistky vyjmout kolo i s vidlicí.
Potom imbusem vymontovat osu.
Odcvaknout plastový bok kola co kryje šrouby.
Odšroubovat všechny šrouby(torx) jde to i šroubovákem.
Kolo se razpadne na dvě části a jde krásně vyměnit duše.

Lenka1313
Povídálka 11 příspěvků 12.03.13 08:24

Nám to dalo zabrat než jsme to vyměnili. Koupila jsem kočárek minulý rok, jezdím s ním pár měsíců a duši opravujeme dokola, mám pocit, že už nevyrábí kvalitní duše. Takže zkusíme koupit úplně nové, jiné, protože je opravdu „na palici“ stále čekat, kdy člověk píchne a dokola to opravovat, z toho už je člověk zoufalý :zed:

Lukguest
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.13 08:35

Občas je dobré projet rukou vnitřek pláště jestli tam nezůstal nějaký trn, který to píchá furt dokola.

Lenka1313
Povídálka 11 příspěvků 12.03.13 20:18

Jojo to děláme :think: už se píchlo jak přední, tak i zadní kolečko, manžel to celé projel, prohledal, koupili jsme novou duši z úplně jiného obchodu a vyzkoušíme to vyměnit, zdá se nám, že je ta původní duše dost slabá a nic nevydrží.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >