Reklama

Firkon Verano - měnili jste už duši?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.10.10 20:26
Firkon Verano - měnili jste už duši?

Ahoj.

Prosím, máte už někdo zkušenost s výměnou duše u předního kolečka kočárku Firkon Verano? Pneumatika má nejspíš ocelový vnitřní okraj, takže nejde sundat. Můžete mi někdo poradit, jak na to? Nebo aspoň kam s tím zajít? Máme v dosahu pneuservis i servis kol, zítra tam zajdu, ale rádi bychom se pokusili duši vyměnit doma (novou jsme už sehnali). Zatím se nám podařilo jen vyndat starou duši, ale pneumatiku jsme přitom nesundali. A dát novou duši zpátky pod pneumatiku se nám taky nepodařilo.

Díky za rady a nápady.

Jak maminky hodnotí Firkon Verano

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 24.10.10 20:46

Tohle bych nechala těm servisákům sama bych to nedělala. Určitě to maj hned, dobře a myslím, že to bude stát taky prd.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.10.10 21:11
delice píše:
Tohle bych nechala těm servisákům sama bych to nedělala. Určitě to maj hned, dobře a myslím, že to bude stát taky prd.

Jj, taky to mám v plánu. Ovšem starší dcera je nemocná, takže kdoví, kdy se tam dostanu, proto se snažíme vyřešit to doma. Naštěstí ale máme i jiný kočárek.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 24.10.10 21:36

Jestli máš i jiný kočárek, pak bych to asi odložila, já osobně bych to tedy neuměla a můj chlap, ač je jinak docela manuálně zručný, by bě s tímhle asi taky neporadil. Nehledě na to že v tom servisu mají na to šikovné věcičky, kteréma to sundají a nandají raz dva. Moc jsem ti neporadila, já jsem na tyhle věci úplnej antitalent, tak je prostě neřeším a nechám vyřešit nekoho, kdo to umí.

zdp111
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 24.10.10 23:09

Ahojky, máme stejný kočárek a taky už jsme měnili praskou duši. Manžel to neuměl vyměnit, tak to donesl do servisu, kde opravují běžné jízdní kola. Měli to vyměněné za cca 5 min.A navíc při výměně duše se ještě nějak vysypaly ložiška (ale to si myslím, že už bylo vysypané, protože to kolo tak divně cvakalo), takže nám zrovna vyměnili i ty ložiska. Zatím je vše O.K.

Lukguest 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.13 21:30
Výměna duše

Náročnost střední, postup výměny duše předního kola:
Pomocí červené pojistky vyjmout kolo i s vidlicí.
Potom imbusem vymontovat osu.
Odcvaknout plastový bok kola co kryje šrouby.
Odšroubovat všechny šrouby(torx) jde to i šroubovákem.
Kolo se razpadne na dvě části a jde krásně vyměnit duše.

Lenka1313
Povídálka 11 příspěvků 12.03.13 08:24

Nám to dalo zabrat než jsme to vyměnili. Koupila jsem kočárek minulý rok, jezdím s ním pár měsíců a duši opravujeme dokola, mám pocit, že už nevyrábí kvalitní duše. Takže zkusíme koupit úplně nové, jiné, protože je opravdu „na palici“ stále čekat, kdy člověk píchne a dokola to opravovat, z toho už je člověk zoufalý :zed:

Lukguest 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.13 08:35

Občas je dobré projet rukou vnitřek pláště jestli tam nezůstal nějaký trn, který to píchá furt dokola.

Lenka1313
Povídálka 11 příspěvků 12.03.13 20:18

Jojo to děláme :think: už se píchlo jak přední, tak i zadní kolečko, manžel to celé projel, prohledal, koupili jsme novou duši z úplně jiného obchodu a vyzkoušíme to vyměnit, zdá se nám, že je ta původní duše dost slabá a nic nevydrží.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >