Firkon vesta swing - máte někdo fotku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana0000
Stálice 57 příspěvků 05.11.18 12:36
Firkon vesta swing

Dobrý den máte někdo reálnou fotku tohoto kočárku? Nikde nemůžu najít moc dekuji

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

Celina
Závislačka 3313 příspěvků 05.11.18 12:51

Nevím, jestli ti konkrétně tenhle poznatek pomůže, Firkon jsem taky měla v merku, ale v reálu jsem od toho upustila. Je opravdu hodně robustní, pokud bych chtěla sundat korbu, tak ji sotva obejmu, přes boudičku skoro nevidím a to nejsem úplný trpaslík (165)
Paní v prodejně mi i řekla, že je to kočárek pro opravdu vysoké páry, což na fotce není poznat a je moc hezký. Velký je ale fakt hodně :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >