Fisher - price BG houpačka a sedátko 3 v 1

72
14.7.13 21:48

Fisher-price BG houpačka a sedátko 3v1

Zdravim maminky,
poprosila by som o radu. Zvazujem nakup Fisher-price BG houpačka a sedátko 3v1 pre mimi.

http://detska-lehatka.heureka.cz/…sedatko-3v1/

Mate niekto s touto houpackou skusenost? Stoji za investiciu 3000kc?
Ma to byt houpacka, lehatko a kresilko.
Uvitam aj ine alternativy. Vopred dakujem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

877
14.7.13 22:13

Ahoj, podělím se o mou zkušenost, my měli toto: http://www.ok-hracky.cz/…kup33096.php , a spokojenost, hlavně je fajn, že to samo houpe, písničky jsme taky pouštěli, a nebo si v tom malej jen tak hověl a seděl-ležel…nelituju peněz, využili jsme, buď byl malej na dece na zemi, nebo v houpačce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
877
14.7.13 22:15

Ještě dodám..bylo fajn, že jsem si ho dala do houpačky do kuchyně a mohla jsem v klidu vařit, malej na mně koukal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
14.7.13 22:21

To bych si nekoupila, pro malá mimina to určitě není, budou tam hrozně zahnutí - skoro v sedu. Sedící mimino už pak zase leze a nebude ho to bavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12250
14.7.13 22:30
@lucotek píše:
Ještě dodám..bylo fajn, že jsem si ho dala do houpačky do kuchyně a mohla jsem v klidu vařit, malej na mně koukal…

Takhle to dělala kamarádka. Taky zvažuji koupi nějakého lehátka, ale nejsem plně rozhodnutá jestli ano a jaké…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
14.7.13 22:56

Tiez som zvazovala lehatko, ale mi mi pride nizko k zemi, clovek sa musi stale zohynat sa dostat k mimi. Mam bolave zada, tak zvazujem houpacku, je vyssie polozena.

Tiez sa neviem rozhodnut ktoru znacku, typ…vacsina ma negativne recenze a pouzitelnost je kratka.

Nejake typy?

@Janikula píše:
Takhle to dělala kamarádka. Taky zvažuji koupi nějakého lehátka, ale nejsem plně rozhodnutá jestli ano a jaké…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
14.7.13 23:03

Kup klasicke fisher price houpaci lehatko/ sedatko, je az do 18kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
14.7.13 23:04

@hotmama mimi ti zacne z nho vylezat. Budes rd ze je nizko k zemi. Dokud je male, muzes i ho davat na stul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
14.7.13 23:44

Máme a nyní už bych do něj neinvestovala…čekala jsem, že když je už pro miminka, že bude sedačka polohovací (mohla jsem si všimnout, že není, ale holt jsem nevěřila, že by pro mimča dali napevno takto hodně zahnutou sedačku - moje blbost), navíc naše v tom moc být nechce, ale to už je samozřejmě individuální faktor. Koupili jsme to v jejích asi 4 měsících, houpání vydrží tak 5-10min, déle ne, nyní (malé je 7 měsíců) využívám v poloze lehátka ke krmení, jinak nic. Do budoucna počítám s využitím varianty křesílka, zatím ne, je to hodně do sedu. Kdybych se rozhodovala nyní, koupím od FP to nejprodávanější lehátko-křesílko a 2 tis ušetřím.

Ale jinak funguje jak má, stabilní rozhodně je, nemůžu říct, že by funkčně nebylo v pořádku, jen holt nesplnilo mou představu, že se tam miminko bude v pohodlí houpat, rozhlížet a já budu moci mezitím dělat něco jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 23:48

Já ho mám a jsem spokojená :nevim:, nejdýl ho využil syn jako křesílko (celkem je cca 5 let v provozu) a není to na něm vůbec vidět. Baterky vydrží dlouho. Teď se v tom houpe dcerka. Akorát já ho ještě kupovala za vyšší cenu :mrgreen:

Stabilní je perfektně, malá to miluje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
15.7.13 09:25

Dakujem za rady. Este varianty zvazujem. Ktore z tychto by stevybrali? Ma niekto skusenosti s tymito dvoma vyrobkami?
Tedy houpacky/lehatka ten prvy a posledny.
Vopred dakujem je tych variant na trhu strasne moc…som z toho jelen.

Příspěvek upraven 15.07.13 v 09:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
15.7.13 09:28

Ahoj Janicko,
O ktore lehatko sa jedna konkretne? Je vhodne aj pro novorozence?

[citace****] @Janichka píše:
Kup klasicke fisher price houpaci lehatko/ sedatko, je az do 18kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
15.7.13 09:34
Inak skvely postreh na to vylezani by ma to nenapadlo. Bezpecnost dietata bude musiet dat prednost maminkinim zadam:D
@Janichka píše:
@hotmama mimi ti zacne z nho vylezat. Budes rd ze je nizko k zemi. Dokud je male, muzes i ho davat na stul.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 10:22

Další věc od Fisher Price, která se mi moc líbí, ale s tím vylézáním to bude asi pravda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
15.7.13 10:55

Mimochodom, ktora znacka ma lepsiu kvalitu Fisher Price alebo Bright Stars?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama