Fisura - trhlina v intimní oblasti

Anonymní
31.8.20 01:45

Fisura - trhlina v intimní oblasti

Moc nerada zakládám takovéhle téma, ale po přečtení informací o tomhle problému jsem celkem vyplašená. Jde o to, že mám na 99% anální trhlinu, prostě při velké potřebě jsem jeden den zacítila jakoby říznutí a od té doby to se mnou jede (už cca 1 měsíc). Prý je těžké jí vyléčit doma a rychle přechází do chronického stavu. Jenže já, jakožto nesmírně stydlivý člověk se silnou sociální úzkostí, k lékaři s takovýmhle „místem“ nemoci nepůjdu dokud se nebudu svíjet v bolestech (Prosím o nepsání „běž k lékaři“). Navíc, co jsem si tak četla léčbu, tak mám pocit, že léčit to doma je v podstatě identické jako s pomocí lékaře, akorát od lékaře se dostane mast. Prý je to celkem častá věc, zkouším se tedy optat tady, není tu někdo, kdo tohle měl a vyléčil to? Předtím jsem trpěla na průjmy a naopak jako naschvál mám od té doby zácpy. Snažím se hodně pít, chodit na záchod při prvním pocitu potřeby, jíst ovoce a zeleninu, ale nic nepomáhá. Zatím to jde vydržet, co se bolesti týká, ale občas už to byla nesmírná bolest, která přetrvávala po celý den. Moc děkuji, pokud se najde někdo se zkušeností!

Anonym, nebo vymazat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
309
31.8.20 03:21

Asi jsi ještě nerodila, že? :D kup si dubovou mast a stolici uprav kefíry, jogurty, probiotiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 08:09

Ahoj zakladatelko,
je to nepříjemné, ale vyléčit to zvládneš, postup máš zde:
https://porodnitrauma.cz/analni-fisura/
Co se týče návštěvy proktologa, tak ho navštiv, on ti totiž předepíše velikost toho dilatanu, jsou celkem asi 3 a napíše ti Mesocain. Držím palce :lol: Je to fakt nepříjemné.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 08:39

Kup si Faktu mast nebo hemagel a laktulozu, mě nejvíc pomáhá squatty potty stupínek k záchodu. A když to nepřejde, tak holt doktor :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3566
31.8.20 12:48

Nejlepší jsou dilatanty. Funguje to. A vecer pred spanim si nechat napsat magnosolv. Je to obycejny hořčík, ale ma skvělé projímavé účinky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama