Fit bit náramek nebo hodinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2701 příspěvků 24.03.19 16:33
Fit bit náramek nebo hodinky?

Ahoj kdo máte tyto hodinky či náramek? Poraďte prosím vůbec nevím co si vybrat. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lainaire8
Závislačka 2850 příspěvků 24.03.19 17:47

Mám Fitbit Ionic a spokojenost :palec: chtěla jsem, aby měly GPS a já nemusela při běhání tahat mobil.. To Fitbit náramky nemají, ani hodinky Fitbit Versa. Taky je super, že dovnitř jdou nahrát písničky a poslouchat tak při běhu hudba… Rozhodovala jsem se mezi Ionic a Garmin vivoactive music 3, Ionic se mi líbily víc. Taky Samsung galaxy watch jsou pěkný, ale recenze nic moc. Za týden ale vyjdou nový hodinky - Samsung galaxy watch active a na ty by se možná vyplatilo počkat :mrgreen: cena taky super.

Lamátko
Závislačka 2701 příspěvků 24.03.19 20:25

Prý fitbit versa má gps říkali v krámě 8o

Proto02
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 24.03.19 20:35
@Lainaire8 píše:
Mám Fitbit Ionic a spokojenost :palec: chtěla jsem, aby měly GPS a já nemusela při běhání tahat mobil.. To Fitbit náramky nemají, ani hodinky Fitbit Versa. Taky je super, že dovnitř jdou nahrát písničky a poslouchat tak při běhu hudba… Rozhodovala jsem se mezi Ionic a Garmin vivoactive music 3, Ionic se mi líbily víc. Taky Samsung galaxy watch jsou pěkný, ale recenze nic moc. Za týden ale vyjdou nový hodinky - Samsung galaxy watch active a na ty by se možná vyplatilo počkat :mrgreen: cena taky super.

Já mám samsung Gear 2 a jsou super. Spánek, tep, sami rozpoznají jestli jdu, jedu na kole a tak. Dobře se propojují se Samsung Health s mobilem. Ty Active jsou novinka, dvojky a asi ani Gear 3 koupit asi nejdou a tenkrát to byla podobná cena.

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 24.03.19 20:43

Fitbit Flx 2 a mam je protoze jsou uzoucke a nenapadne na ruce a da se s nima plavat. To byla moje kriteria. Mam je od cervna a nemenila bych. Casem do konce roku si chci poridit Fitbit takove, aby se do nich dala nahrat bankovni aplikace typu Apple pay a mohla bych jen prilozenim zapesti zaplatit… :palec:

Lamátko
Závislačka 2701 příspěvků 24.03.19 21:08

Holky potřebuji s GPS ale teda ty ceny, já totiž běhám tak proto

Tejule
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 24.03.19 22:04

Pokud behas tak doporučuji garmin vivoactive. Já je mám od doby co to byla novinka a jsou naprosto skvělý, baterie vydrží dlouho aj přednosti. Pokud to chceš na sport určitě něco takového, fit bit je sranda, měla jsem ho, tak dobrý na procházky, ale účel když sportujes nesplní. Jinak garminy měří fakt přesně tep, srovnavala jsem to s tepakem.

Lainaire8
Závislačka 2850 příspěvků 25.03.19 04:58
@Lamátko píše:
Prý fitbit versa má gps říkali v krámě 8o

Nene, nemají, musíš je propojit s mobilem.

Lainaire8
Závislačka 2850 příspěvků 25.03.19 05:01
@Lamátko píše:
Holky potřebuji s GPS ale teda ty ceny, já totiž běhám tak proto

Já teda měla nasetreno (nový Ionic stojí skoro 8tisic), ale nakonec jsem sehnala bazarovy za 4tisice :mrgreen: po starým pánovi kterej je absolutně nevyužil a na ruce měl asi dvakrát, byl to nevhodný dárek :lol: takže super. Koukni taky na netu na bazary.

Lainaire8
Závislačka 2850 příspěvků 25.03.19 05:03

@Hanka1 to ty dražší Fitbit mají, i ty moje, ale v ČR to nefunguje.. Snad to sem časem taky dojde.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34454 příspěvků 1 inzerát 25.03.19 06:57

A potřebuješ jen kvůli gps? Co třeba si stáhnout aplikaci do mobilu a měřit si uběhnutou/najetou vzdálenost na mobilu? Nebo si chceš sledovat tepovku? To není tak důležité, stejně je tepovka o tom, co tvoje tělo zvládne, co je ti příjemné a kde máš svou hranici.

Lamátko
Závislačka 2701 příspěvků 25.03.19 08:00

Jj chci ty hodinky právě když běhám s mobilem tak zase ho musim dávat do pásku atak

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 25.03.19 08:46
@Lainaire8 píše:
@Hanka1 to ty dražší Fitbit mají, i ty moje, ale v ČR to nefunguje.. Snad to sem časem taky dojde.

Funguje, alespon u KB :palec:

Lainaire8
Závislačka 2850 příspěvků 25.03.19 11:37

@Tiger-lily tady jde spíš o to, že nechce tahat mobil :mrgreen: jako já, proto jsem taky pořídila hodinky..

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34454 příspěvků 1 inzerát 25.03.19 13:01
@Lainaire8 píše:
@Tiger-lily tady jde spíš o to, že nechce tahat mobil :mrgreen: jako já, proto jsem taky pořídila hodinky..
:lol: Už je mi to jasné. Já mám hodinky jen kvůli tepovce a to kvůli horní hranici, protože tohle potřebuju sledovat. A trasu si naklikám na mapách. +- nějaké metry jsou mi jedno.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama