Fit fab strong - výsledek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neria55
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 22.05.19 07:40
Fit fab strong vysledek

Ahoj,
cvičil/cvičí tady někdo Fitfab? Zajímalo by mě kolikrát denně jste cvičili sestavu a za jak dlouho byl nějaký výsledek :-)

Děkuji :-)

Reakce:
geileenka
Extra třída :D 12362 příspěvků 22.05.19 08:39

Cvičím, ale rozhodně ne několikrát denně. Většinou teď jedu spíše výzvy a přizpůsobuji si je podle sebe. Když ten den nestíhám, tak vynechám. Rozhodně necvičím víckrát denně, cvičení jsou i tak postavená, že by mělo být jenom jedno a některé dny jsou i odpočinkové na regeneraci svalů, jak by to mělo být. Nepřetěžuj se zbytečně. Výsledky jsou. Když cvičím pravidelně alespoň 3-4× týdně, tak vidím to zpevnění, nejvíce nohy, břicho je má problémová partie, tam to jde pomalu. Ale cvičení samo o sobě nestačí, musím si hlídat i jídelníček. Ale já jsem v redukci. Pokud chceš jen zpevnit, tak je to určitě super. Zatím mám od listopadu asi -7 kg, teď jsem se zastavila a nejde s tím hnout. Ale jsem už na 64kg/177cm, měla bych dát dolů ještě 4kg, ale tělo je už drží jako klíště.
Nicméne fit fab je skvělý v tom, že je zdarma, na facebooku je komunita, holky se navzájem podporují…

Tableta
Kelišová 5074 příspěvků 22.05.19 08:44

Jela jsem lednovou výzvu. Měla jsem o krapet lepší fyzičku, ale i tak jsem jela vždycky podle té, co jela lehčí variantu. Váhově nevím, objemově +- stejně, žádné dramatické výsledky. Ke konci už mě to přestalo bavit, protože se to víceméně opakovalo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34530 příspěvků 22.05.19 12:56

Podle rozpisu vypadá FitFab docela dobře, zahrnuje více typů cvičení, což je vždy potřebné. Pokud nemáš nějaké zdravotní omezení, určitě se do toho dej, pokud nejsi trénovaná, tak si dělej ve cvičení přestávky, nebo cvič jen omezeně to, co tě úplně odrovnává.

Váš příspěvek
Reklama