Fitness centra Contours - máte zkušenosti?

2
1.7.20 17:09

Fitness centra Contours - máte zkušenosti?

Ahojte! :lol:
Viděla jsem, že tady už podobný příspěvek byl, ale je z roku 2012, takže jsem ji říkala, že zkusím zjistit aktuální informace.
Máte někdo zkušenost s fitcentry Contours? Co si o nich myslíte, jaké jsou výsledky?
Děkuju moc za reakce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

321
1.7.20 18:53

Asi záleží fitka od fitka.. chodím do jednoho už přes rok, ale měla jsem pauzu díky zdravotním komplikacím.. Jsem při těle, nikdo tam nic neřeší, takže až mi skončí členství, už asi budu schopná jít i jinde ( blíže domovu)
Trénerky máme fajn, jsou ochotné poradit, pokecají, potykají si, prostě pohoda..ale asi hodně záleží od lidí co tam pracují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
2.7.20 14:02

Všude to bude možná trochu jinak, ale ve městě, kde jsem chodila ja- MS kraj, tak tam jsem vydržela rok a už bych nechodila. Často se mi stávalo, že jsem přijela na cvičení podle rozpisu, které se nekonalo a nikdo ti to dopředu nedá vědět. Bylo mi řečeno, že se buď konají nebo nekonají podle počtu osob ve fitku, jenže to nebyla tak úplně pravda. I když bylo plno, i tak se občas necvicilo a musela sis vystačit na posil. strojích. Dále co mi hodně vadilo bylo to, že trenérky vůbec nekontrolovaly jak cvičím, držení těla atd. Zkontrolují to možná tak jednou na začátku a to bylo vše. Na druhou stranu co bylo super, byl dětský koutek na hlídání dětí, ten jsem občas využívala.
Každopádně ale pak jsem začala chodit jinde na cvičení a už bych neměnila. Oproti contours se technika cvičení fakt hlídá a to je si myslím jedna z nejdůležitějších věcí, když chce člověk chodit cvičit. Takže já bych proto už do contours nešla. Ale věřím tomu, že všude to bude fungovat trošku jinak a někde jinde se možná technika hlídá, nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
4.7.20 19:05

@Sarael A kde si chodila? Dětský koutek myslím mají v Marinkach ne?
Já chodím do poruby a pokud se mi něco nezdá, tak stačí říct trenérce a ona mě během cvičení kontroluje. Co se týče lekcí, tak taky nebyl problem - vždy bylo upozornění o zrušení lekce nebo se to prostě domluvilo na místě.. ale cvičilo se i ve 2 lidech + trénerka :D
Jediné co mě štve, tak některé ty trénerky se tam střídájí.. člověk si zvykne a pak šup, je tam někdo jiný no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54784
4.7.20 19:17

Byla jsem tam ted na uvodní hodině, docela se mi to libilo, ale nevyhovuje zpusob platby, tak jsem se na to vybodla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
4.7.20 19:33

@me-ow Jenomže já jsem byla začátečník a ze začátku jsem nepoznala, jestli vždycky cvičím tak, jak mám. Trenérka predcvicovala sestavu, např. v tabatě a jela si ji až do konce, aniž by kontrolovala ostatní. Když jsem pak přestoupila jinde, byl tam mnohem vychytanejsi systém a trenérka hlídala všechno, každý pohyb, což bylo super.
Jo a velké mínus pro mě taky bylo, že nešlo platit jednorázové vstupy. Aby se za tu cenu vyplatilo chodit, muselo by se cvičit aspoň 3× týdně a to se mi né vždy povedlo. Občas člověk vypadne kvůli delší nemoci, odjezd na dovolenou atd.. Takže fajn by bylo zavést i jednorázové vstupy. Chodila jsem do Těšína.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama