Fitness Husovka v Plzni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Haannka
Kecalka 325 příspěvků 2 inzeráty 01.11.14 14:10
Fitness Husovka v Plzni

Nemáte někdo zkušenosti? Jsou možné i jednorázové vstupy bez členství apod.?
Nejsem z Plzně, ale teď tam docela často jezdím, vyhovující by byla blízkost nádraží.
Nechci spinning apod, ale třeba ten pilates.Jako formu relaxu :mrgreen: jelikož do Plzně jezdím hlavně na různé kontroly.
 Díky

Reakce:
Ameliie
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 01.11.14 14:57

Ahoj, JoJo můžeš využít jednorázový vstup, párkrát jsem byla na cvičení a ani nebyla potřeba se objednat :) myslím, ze se tam od te doby nic nezměnilo :) bylo to tam fajn, az na to, ze občas zapomnely pritopit a v sále na cvičení bylo chladněji.

Haannka
Kecalka 325 příspěvků 2 inzeráty 01.11.14 15:00

@Ameliie
Díky!
Jen mě napadlo, když tam maj chladněji, tak proč lákaj na hot jógu :-D

Ameliie
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 01.11.14 16:58

@Haannka Tak třeba už topí :) jsou tam fajn, zkus to a uvidis :) hotjoga bez tepla to by bylo hodně vtipný :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >