Fitness instruktorka/cvičitelka aerobiku atd.

90
5.7.21 12:57

Fitness instruktorka/cvicitelka aerobiku atd.

Ahoj, je tu nekdo, kdo se takto zivi? Uz delsi dobu si hraju s myslenkou, ze by me to lakalo. Ale poradne nevim, co to obnasi a jestli na to mam. Momentalne jsem na MD, takze prostor pro to, udelat si kurz, bych mela. Ale nemam vystudovanou zadnou sportovku ani jsem nikdy zadny sport zavodne nedelala, tak nevim, jestli to nemuze byt limitujici. Mam zdravotnicke a prirodovedne vzdelani, takze z teorie strach nemam, spis ta praxe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2042
5.7.21 13:01

Na to žádný vzdělání nepotřebuješ. Stačí kurz, IČO a hurá na to. Taky jsem nad tím přemýšlela, ale nakonec jsem to zavrhla, hlavně kvůli dětem. Bavilo by mě to moc, ale pracovní doba je odpoledne a večer, takže dopoledne a po obědě bych byla doma, ale děti ve škole a školce. Odpoledne deti doma a já v práci. Často jsou pěkné i do 9 a tak. No nevím, kdy bych ty deti viděla. Asi nikdy. Nehledě na to, že by je neměl kdo odpoledne vyzvedávat a starat se, než by došel manzel z práce. Tak jsem to uzavřela, že se k tomu vrátím třeba až odrostou a budou samostatni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2476
5.7.21 13:32

Je to jak píše @Midaku a taky si nepředstavuj každý den 8 hodin v práci, je to ve finále s rodinou pěkné náročné a člověk je rad když zvládne par hodin týdne… není to tak snadné jak se zda a i u této aktivity se dá vyhoret, a to píšu s tím ze jsem cvicitelku dělala cca nějakých 12 let. Většina si tím pouze privydelava a má to jako koníčka; pokud se tím někdo živí, tak jako fitness trenér, tam je šance ze najdeš i klientelu s níž můžeš cvičit přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9772
5.7.21 14:26

Já jsem si udělala před pár lety kurz instruktorky aquaaerobiku a asi po roce jsem toho nechala. Vůbec se to nevyplatilo a spíš sem do toho peníze sypala. Ale zase pronájem bazenu je o hodně dražší než tělocvičny a hodně omezená kapacita. Taky me ted připadá, že trh je tady vším už presyceny a nekde se fakt dobře uchytit je těžký. Pokud nebydlís vyloženě nekde kde takový cvičení chybí, měla by jsi dobry prostory a velký zájem, tam možná. Ale pořád je to spíš jen menší privydelek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
5.7.21 14:47

Já mám aktualne takovou snad trochu pouzitelnejsi ideu, chtěla bych si udělat kurz zdravotní tělesné výchovy, zaměřit se na seniory a cvičit s nimi v domovech, to by právě šlo i v normální pracovní době běh dopoledne. Ale zatím je to jen nápad, nezjistovala jsem si nic konkrétního, takže vůbec nevím, jestli něco takového domovy povolují, jak se k tomu dostat, jak to zařídit atp. Možná to vůbec nejde :D ale bylo by to zábavné a podle mě i potřebné. Nicméně horentni příjmy by z toho taky nebyly, taky by to byl spíš privydelek, ale aspoň v rozumnou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
5.7.21 16:33

Vest par skupinových lekci tydne neni bohuzel financne az tak zajimavy. Kor kdyz ze zacatku jen s nejakym zakladnim kurzem dostanete min atraktivni casy = mensi navstevnost = mene penez. Navic uz je ta nabidka tak velka… Idealni mi pripada, kdyz uz clovek opravdu neco umi a cvici s lidmi tak, aby to pro ne bylo zdrave, umi se venovat kazdemu individualne, poznat, kde je problem a byt pak schopen vest i individualni treninky. A kdyz uz si pak verite a troufnete si na zodpovednost pri cviceni s tehotnyma a po porodu, tam to ma smysl. Ale za tim je spousta casu, kurzu, penez a musi to byt opravdu touha to delat a vzdelavat se. Myslim, ze pri tak velke nabidce uz si klienti muzou peclive vybirat. Nebo nevim, jak ostatni, ale ja kdykoli hledala, kam pujdu cvicit nebo jsem chtela i soukrome lekce, vzdycky jsem si o tech cvicitelkach/instruktorkach zjistovala, co maji za kurzy a kde si je delaly a jak dlouho se tomu venuji. Ale mozna to je jen moje deformace a ostatnim je to jedno :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat