Reklama

Fitness náramek Evolveo Fitband B2 - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kateřina_171
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 19.07.18 10:05
Fitness náramek Evolveo Fitband B2 - zkušenost

Zdravím, nemáte někdo zdejší fitness náramek Evolveo Fitband B2? Uvažuji nad jeho koupi, ale mám obavy, co se týče špatného skla či kontrastu ve slunných dnech. Prosím o jakýkoliv názor/zkušenost. :)

Reklama

Reakce:

Souhym
Stálice 98 příspěvků 19.07.18 10:53
@Kateřina171 píše:
Zdravím, nemáte někdo zdejší fitness náramek Evolveo Fitband B2? Uvažuji nad jeho koupi, ale mám obavy, co se týče špatného skla či kontrastu ve slunných dnech. Prosím o jakýkoliv názor/zkušenost. :)

Zkušenosti přímo nemám.. :think: ,ale někdy je i dobré si přečíst recenze a výrobku jako má např. ALZA a i na Heuréce.Já rovněž přemýšlím o koupi nějakého takového náramku.. :) :palec:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 19.07.18 11:31

Já mám už rok Fitbit Charge 2 a velká spokojenost. Evolveo mi přijde jako vyhozené peníze.

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 20.07.18 13:55

Já mám už přes rok bfit od lamaxu. Má dotykový displej a je na něm dobře vidět i teď v létě.

Kateřina_171
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 20:32

@Souhym já se rozhoduji mezi třemi a nevím právě. Mám ji dostat k narozeninám a smím si ho vybrat. A celkem to spěchá právě.

Kateřina_171
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 20:37

@Lychee13 děkuji za názor. Já mám právě velké požadavky docela. Je těžké najít nějaký přesně pro mě. A zase nejsem nějaký technik, nevěřím, že náramek, který bude úžasný po všech stránkách bude fungovat bezchybně.

Kateřina_171
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 21.07.18 10:40

@Pavelka4 a je vše ok, co se týče propojení s telefonem? Teď jsem četla popis i hodnocení a vypadá dobře. Navíc má vše, co jsem chtěla. Všechny funkce.

tommi-erik
Nováček 1 příspěvek 21.07.18 13:58

Propojení je ok app evolveo fit, doma super, na sluníčku není vůbec vidět- jak když je vypnutý. ale má měřič tlaku a počasí. v datartu včera 999,– ale měl jsem i honor a přítelkyně má huawei a je to stejné :)

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 23.07.18 12:44

@Kateřina171 Já s tím nikdy problém neměla. Měla jsem xiaomi a teď mám samsung a obojí v pořádku.

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 27.07.18 18:41

Tenkrát se mi na něm líbilo i nabíjení, stačí ho strčit do notasu a za chvíli je nabitý.

Kateřina_171
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 01.08.18 13:52

@Pavelka4 nakonec jsem si vybrala Xiaomi amazfit a nemohu si stěžovat. Ale děkuji Vam za rady. :)

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 02.08.18 10:39

A to je náramek? Nebo už spíš hodinky?

Kateřina_171
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 00:12

@Pavelka4 to je ještě náramek. Mám ten amazfit cor. Mám ho již týden a ještě mám 68%. Spíše to žere baterii z mobilu. Ale je nutno koupit fólií kvůli velkému displeji.

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 04.08.18 11:19

Díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama