Fitness náramek, poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 02.10.18 18:10
Fitness náramek, poraďte

Ahoj, chci si koupit tento náramek. Ráda bych, aby měl ale i funkci, že zadám i např co jím za den, nebo případně kolik sním calorií a on mi vypočítá s tou funkcí co má a to je, že počítá kalorie i podle pohybu. Existuje takový?

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 02.10.18 18:24

Do Fitbitu můžeš zadávat stravu a počítá kolik spálíš, tedy do aplikace

Evelýna 1
Kecalka 366 příspěvků 6 inzerátů 02.10.18 19:25

@Lamátko
Záleží kolik chceš investovat. Ja nemám náramek, ale hodinky, Samsung Gear 2. Nemůžu si vynachválit. Mám to propojené s mobilem a do aplikace zadávám stravu a kolik jsem vypila, počítá mi to spálené kalorie, kolik jsem udělala kroků atd., záleží co si nastavíš.
Chodím běhat, nastavím si cíl a hodinky počítají a dají mi info.

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 02.10.18 19:51

@Lamátko mám samsung gear fit 2 a nemůžu na ně dopustit. Ale do hodinek to tedy nezadavam. To jidlo, to dávám do aplikace v mobilu.

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 02.10.18 20:15

Holky, děkuju. Já to nechci mít propojené s mobilem, ale jen do hodinek…

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 02.10.18 20:18

Na fitbit koukám a líbí se mi, akorát jsem se nedočetla, že můžu zadávat i kalorie

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 03.10.18 17:19

@Lamátko já dnes procházela můj samsung gear fit 2 a tu možnost tam mám. Zadat si kolik kcal jsem snědla na jednotlivá jídla. Je možnost vybrat z 6ti jídel denně. A jak mám aktivitu tak se postupně odečítaji

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 03.10.18 17:55
@Lamátko píše:
Holky, děkuju. Já to nechci mít propojené s mobilem, ale jen do hodinek…

Jen do hodinek to nepůjde, vždy je nutná aplikace pokud to nechceš jen třeba na měření běhu.

Tylo
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 03.10.18 17:59

Xiaomi amazfit… vydrží nabitý 45 dní… hodinky.. nebo mi And xiaomi náramek..

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 03.10.18 21:57
@pikola píše:
Jen do hodinek to nepůjde, vždy je nutná aplikace pokud to nechceš jen třeba na měření běhu.

Děkuji ale to pak můžu mi t jen tu aplikaci a nemusím mít náramek? Omlouvám se, ale na ,, techniku” vůbec nejsem :oops:

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 03.10.18 22:00
@lachtanice86 píše:
@Lamátko já dnes procházela můj samsung gear fit 2 a tu možnost tam mám. Zadat si kolik kcal jsem snědla na jednotlivá jídla. Je možnost vybrat z 6ti jídel denně. A jak mám aktivitu tak se postupně odečítaji

Tak to je super

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 03.10.18 22:17
@Lamátko píše:
Děkuji ale to pak můžu mi t jen tu aplikaci a nemusím mít náramek? Omlouvám se, ale na ,, techniku” vůbec nejsem :oops:

No to bych neřekla. Když jdu běhat, tedy před těhotenstvím, tak jsem nechala mobil doma a na hodinkach jsem narodila gps a v průběhu běhu mi to měří tep, spálené kalorie, ubehnutou vzdálenost, průměrné tempo a když přijdu domů, spojim s mobilem a mám to všude. Navíc chodím plavat a hodinky mám na ruce, do bazénu si mobil neberu a spočítá mi to uplavane bazény, kalorie.

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 03.10.18 22:22
@lachtanice86 píše:
No to bych neřekla. Když jdu běhat, tedy před těhotenstvím, tak jsem nechala mobil doma a na hodinkach jsem narodila gps a v průběhu běhu mi to měří tep, spálené kalorie, ubehnutou vzdálenost, průměrné tempo a když přijdu domů, spojim s mobilem a mám to všude. Navíc chodím plavat a hodinky mám na ruce, do bazénu si mobil neberu a spočítá mi to uplavane bazény, kalorie.

To ale umí jen náramky co gps mají v sobě, jinak musíš mít u sebe mobil, myslím tím na tu vzdálenost, jinak to měří jen čas a ty kalorie, ale ne vzdálenost.

Příspěvek upraven 03.10.18 v 22:25

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 03.10.18 22:24
@Lamátko píše:
Děkuji ale to pak můžu mi t jen tu aplikaci a nemusím mít náramek? Omlouvám se, ale na ,, techniku” vůbec nejsem :oops:

Jetsli chceš aplikaci na jídlo, tak zkus stob, kalorické tabulky jetsli to chceš česky a nemusíš mát žádný náramek.

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 03.10.18 23:01

@pikola psala jsem, že nahodim gps v hodinkach :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >