Fitness náramek – poraďte, který vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ms97
Stálice 97 příspěvků 10.12.18 08:34
Fitness náramek, prosím poraďte

Hezký den, holky :)
prosím, potřebuju poradit :D netýká se to jídla, ale fitness náramků. Pokud Vám to bude vadit, smažu to.
Přemýšlím nad náramkem buď z lidlu: https://www. lidl-shop. cz/SILVERCREST-Fitness-nar…/p100248562
nebo tento Xiaomi: https://www.alza.cz/…d4305071.htm
jenže mám „čínskou“ značku mobilu Cubot, tak nevím, jestli mi vůbec aplikace z náramku bude fungovat v mobilu, tak proto bych chtěla zkusit za takhle nízkou cenu. Poradíte prosím?
Moc děkuju :)

Reakce:
Anik
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 10.12.18 09:25

Tak asi spíš záleží na operačním systému, co v mobilu máš. Náramek se páruje s androidem. Jinak já ho mám taky, a je super, kupuju i dceři k vánocům :)… myslím tedy ten Xiaomi.

ms97
Stálice 97 příspěvků 10.12.18 09:27

@Anik Mám 5.1, takže by to mělo jít. Asi do něj jdu :)

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 14.03.19 11:29

Zkus Fitbit anebo Amazefit, ty obyčejné náramky nejsou přesné.

LLLL
Kelišová 5963 příspěvků 19.05.19 12:40

Ahoj, prosim o radu, jaky fitness náramek koupit. Nejde mi o nejake extra funkce, staci mi hodinky a krokomer, ale praveze presny. Mam ted nejaky cinsky noname za 400,– a jak ho rano nasadim, uz mi naskakuji kroky pri cisteni zubu. Podle navodu se kroky pocitaji, kdyz ruka kmita podel tela. Jsou vsechny zalozeny na stejnem principu? Vcera jsme jeli na vylet, ja s naskokem 3tis kroku na manzela a po vylete uz jsem mela naskok jen asi 1tis, pritom trasa uplne stejna, nehrozi, aby manzel nachodil vic nez ja, jeste o tolik… Takze potrebuji nejake presnejsi pocitani kroku. Vim, že to nemuže byt na krok presne, ale, takovahle odchylka mi prijde hodne..
 Dekuji

levandule23
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 19.05.19 12:46
@LLLL píše:
Ahoj, prosim o radu, jaky fitness náramek koupit. Nejde mi o nejake extra funkce, staci mi hodinky a krokomer, ale praveze presny. Mam ted nejaky cinsky noname za 400,– a jak ho rano nasadim, uz mi naskakuji kroky pri cisteni zubu. Podle navodu se kroky pocitaji, kdyz ruka kmita podel tela. Jsou vsechny zalozeny na stejnem principu? Vcera jsme jeli na vylet, ja s naskokem 3tis kroku na manzela a po vylete uz jsem mela naskok jen asi 1tis, pritom trasa uplne stejna, nehrozi, aby manzel nachodil vic nez ja, jeste o tolik… Takze potrebuji nejake presnejsi pocitani kroku. Vim, že to nemuže byt na krok presne, ale, takovahle odchylka mi prijde hodne..
Dekuji

Mám Xiaomi Miband 2 a kroky podle mě počítá dobře. Čištění zubů a jiné činnosti, u kterých kmitas rukou, ale započítává - to podle mě dělají všechny náramky, počítají otřesy.
Já teda koukám po jiném, lepším, ale jsem s ním spokojená. Jen už bych chtěla něco lepšího :)

LLLL
Kelišová 5963 příspěvků 19.05.19 12:47

@levandule23 no s tim cistenim zubu je to zrovna trochu zvlastni, ja mam elektricky kartacek, takze nekmitam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Navic si cistim pravou a naramek mam na leve ruce…

Lucias241
Kecalka 256 příspěvků 19.05.19 12:59

Mám Honor Band 4. Jsem spokojená.

lachtanice86
Echt Kelišová 8133 příspěvků 19.05.19 13:08

@LLLL a dát si to do kapsy, aby počítal jen kroky? Já mám tedy dražší (samsung hodinky) a čištění zubů mi nepočítá.

levandule23
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 19.05.19 13:11
@LLLL píše:
@levandule23 no s tim cistenim zubu je to zrovna trochu zvlastni, ja mam elektricky kartacek, takze nekmitam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Navic si cistim pravou a naramek mam na leve ruce…

Aha, v tom případě je to hodně zvláštní. Svůj mám taky na levé ruce a započítává jen to, co dělám fakt levou.

P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 19.05.19 13:27
@levandule23 píše:
Mám Xiaomi Miband 2 a kroky podle mě počítá dobře. Čištění zubů a jiné činnosti, u kterých kmitas rukou, ale započítává - to podle mě dělají všechny náramky, počítají otřesy.
Já teda koukám po jiném, lepším, ale jsem s ním spokojená. Jen už bych chtěla něco lepšího :)

Mám taky 2. Přemýšlím o tom novém typu. Ale zase za mě tak důležitý přesný počet kroků není. Tam bych spíš volila něco s GPS a přesným počítáním.

levandule23
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 19.05.19 13:55
@P4ja píše:
Mám taky 2. Přemýšlím o tom novém typu. Ale zase za mě tak důležitý přesný počet kroků není. Tam bych spíš volila něco s GPS a přesným počítáním.

Ano, taky bych ráda necons GPS. U toho Mibandu 2 mi vadí původní aplikace a malé množství sportovní aktivity. Ještě jsem k němu neobjevila žádnou ideální aplikaci. Jakou máš ty, prosím?

P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 19.05.19 14:58
@levandule23 píše:
Ano, taky bych ráda necons GPS. U toho Mibandu 2 mi vadí původní aplikace a malé množství sportovní aktivity. Ještě jsem k němu neobjevila žádnou ideální aplikaci. Jakou máš ty, prosím?

Já, mám myslím MiFit ten základ do Xiaomi telefonů. A náramek mám spíš jako hodinky a orientační krokoměr. Na víc ho nevyužívám ani na notifikace z telefonu. Jinak používám hrudní pás a Runtastic v telefonu a GPS k tomu. A dřív jsem měla základní sportester Sigma.

LLLL
Kelišová 5963 příspěvků 20.05.19 11:37

Děkuji za tipy, primarně bych do xiaomi asi nesla, ale i podle ruznych recenzi vychazi jako nejlepsi, tak to mozna vyhraje…

P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 20.05.19 12:03
@LLLL píše:
Děkuji za tipy, primarně bych do xiaomi asi nesla, ale i podle ruznych recenzi vychazi jako nejlepsi, tak to mozna vyhraje…

No, asi záleží, co konkrétně chceš. Na běžné nošení mně přijde poměr cena/výkon asi nejlepší. A pokud jde přímo o to chození a přesná data, pak bych spíš volila aplikaci v mobilu..třeba Runtastic a nebo Endomondo.

Váš příspěvek
Reklama