Fitness náramek s upomínkou pitného režimu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fia80
Závislačka 3134 příspěvků 09.03.19 19:15
Fitness náramek s upomínkou pitného režimu

Ahoj,

máte někdo fitness náramek, který má i funkci připomínání pitného režimu? Jak přesně to funguje. Nastavuje se ze začátku jak často má náramek na pití člověka upozornit nebo je to nějak automaticky. Musí se nějak odkliknout, že se člověk napil nebo to jen zavibruje?

Potřebovala bych nějak pořešit pitný režim dcery (7 let), která je bez připomínání schopna vypít pouze minimum vody. Včera jsem se naštvala, když jsem zjistila, že od 13:30, kdy se vrátila ze školy vypila cca půl deci čaje a ostatní jídlo, které jedla, taky zrovna tekutinami neoplývalo. Ve škole toho zřejmě taky moc nevypila.

Dneska teda pije nadstandardně, ale nedělám si iluze, že ji to vydrží dlouhodobě.

Dal by se tedy náramek s touto funkcí použít k tomuto účelu nebo to spíše nefunguje a k pití Vás nemotivuje.

Díky za odpověď.

Reakce:
makousek 83
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 09.03.19 20:44

@fia80 já mám tyhle hodinky.Take mám právě upozornění na pitný režim.Musi se to nastavit a jen to zavibruje a zobrazí se hrneček nic se s tím nemusí dělat…ale tyhle asi nebudou vhodné pro 7 letou slečnu…

fia80
Závislačka 3134 příspěvků 09.03.19 22:24

A nastavovala jsi si nějak ty intervaly nebo jsi jen nastavila tu možnost připomenutí a ty intervaly určují ty hodinky samy?

Tyto hodinky opravdu moc pro dceru vhodné nejsou - by ji spadly ze zápěstí :) . Já mám právě klasické fitness hodinky a jejich tvar mi pro děti příjde lepší.

Myslím si, že ten princip připomenutí bude u všech hodinek stejný.

makousek 83
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 10.03.19 06:23

@fia80 ano nastavila jsem si interval po 30 minutach

Váš příspěvek
Reklama