Fitness postava - rady, jak na to

Anonymní
30.6.15 21:05

Fitness postava-rady jak na to

Ahoj holky,
chtěla bych mít fitness postavu. Chodím do posilovny alespoň třikrát týdně, po cvičení piju protein a stejně zatím nic není vidět a to jsem vypustila moje milované čokolády. Máte nějaké doporučení, jak se snu přiblížit? Klidně i s doplňkama

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5698
30.6.15 21:07

Znáš www.f-sport.cz ? Snad to není reklama…je tam nepřeberné množství rad a typů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20675
30.6.15 21:08

A jak dlouho chodíš? Radí ti někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 21:16
@Run píše:
A jak dlouho chodíš? Radí ti někdo?

Ano, ale muži a každej něco jiného. Raději bych, kdyby mi nějaká holka řekla co a jak a případně co užívat

@Aamanda neznám,kouknu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20675
30.6.15 21:17

Doplňky jsou jen berlička, pořád nevím, jak dlouho cvičíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
30.6.15 21:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
chtěla bych mít fitness postavu. Chodím do posilovny alespoň třikrát týdně, po cvičení piju protein a stejně zatím nic není vidět a to jsem vypustila moje milované čokolády. Máte nějaké doporučení, jak se snu přiblížit? Klidně i s doplňkama

Je dobré si zaplatit třeba na 10 lekcí osobního trenéra, důležité je cvičit správně :-) A jak tě naučí, jak na čem správně cvičit, můžeš začít sama..
Ještě teď mám z posilky v živé paměti holku, co si nesprávnou technikou cvičení zničila postavu, je mladá - sice svalnatá (ale taky ne všude, na břicho asi zapoměla) - ale co je strašné, je úplně pokřivená :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
30.6.15 21:36

Urcite, jak pisi holky, je potreba aby ti nekdo napred ukazal jak sparvne cvicit. Ono staci aby jsi mela treba lokty o par centaku jinak a uz je to poznat a nezabiras svaly tak, jak bys mela. Ja nechodim do posilky, ale na TRX, 3× tydne a teda po asi 3 tydnech uz jsem videla vysledky. Ale jak pisu, dokud jsem nenasla instruktorku, ktera me neustale opravovala, tak to bylo defakto k nicemu. Jinak doplnky - rano a pul hodiny pred posilovanim si davam Carnitine a vecer pak nocni proteiny aby mi telo pres noc neubiralo ze svalu. No a taky je dulezita strava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3917
30.6.15 21:51

Strava!!! Fitko minimálně 3× týdně a fakt makat, jet pořádný váhy, žádný šolíchání :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
1.7.15 04:28

Najmout si trenéra. Nevím kam az to chceš dotáhnout, ale je potřeba zamakat na jídelníčku a potom samozřejmě na tréninku. Nevím jak cvicis, ale holky, co dělají fitness cvičí silovy trénink. Takze jestli jedeš třeba leg press a nemáš tam zavazi, tak z toho nikdy fitness nebude. Co se týká suplementace. Po proteinu fitness a nebudeš, je třeba si začít hlídat makra. Poměr bílkovin, tuku a sacharidu v těle. Potom dost často se užívají aminokyseliny, vitamíny např nexgen je super. Gajnery, creatin apod. Nevím kam az to chceš hnát, pokud az na prkna, Radim najmout trenéra. Naučí te pozovat a spoustu dalších veci. Pokud ti jde jen o postavu, tak se smir s tim, ze holky co dělají fitness, mají tu super formu opravdu jen par dni měli hodin v roce a to hlavně před závody. Je za tím objemove cvičení a následná redukce v podobě nejčastěji sacharidovych vln. To je rysovaci záležitost. Pokud chceš vymakat pouze třeba zadek, da se. Břicho taky, ale tam je třeba makat na přísunu zivin v kuchyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.15 09:59
A je carnitine i bez kofeinu? Ten nesnesu :,(
@marfra píše:
Urcite, jak pisi holky, je potreba aby ti nekdo napred ukazal jak sparvne cvicit. Ono staci aby jsi mela treba lokty o par centaku jinak a uz je to poznat a nezabiras svaly tak, jak bys mela. Ja nechodim do posilky, ale na TRX, 3× tydne a teda po asi 3 tydnech uz jsem videla vysledky. Ale jak pisu, dokud jsem nenasla instruktorku, ktera me neustale opravovala, tak to bylo defakto k nicemu. Jinak doplnky - rano a pul hodiny pred posilovanim si davam Carnitine a vecer pak nocni proteiny aby mi telo pres noc neubiralo ze svalu. No a taky je dulezita strava.
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.15 10:00
@Run píše:
Doplňky jsou jen berlička, pořád nevím, jak dlouho cvičíš?

2 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
23283
2.7.15 13:37
@Anonymní píše:
A je carnitine i bez kofeinu? Ten nesnesu :,(

divala jsem se na netu a nasla jsem tyhle „spalovace“ bez kofeinu http://www.foractiv.cz/…einu/c-1236/ je tam i ten Carnitine. Nicmene Carnitine sice podporuje spalovani tuku, ale dulezite je hlidat si stravu! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
7.7.15 17:30

Najmi si trenera, ktery ti sestavi jidelnicek a treninky. A hlavne ti ukaze, jak cvicit spravne. Protein neni zadne kouzelne piticko, po kterem ti vyskacou brisni buchty. Je to proste jenom na doplneni bilkovin, kdyz jich nezvladas jist dostatek v bezne strave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.15 17:06

Nech si sestavit kvalitní jídelníček na míru :) a pak si nech poradit i co se týče suplementů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
8.11.17 10:35

Je to dlouhá cesta. Dietou zhubneš tuk a cvičením a dostatkem bílkovin vytvaruješ tělo - přibereš nějaké svaly. Pokud třeba ani po měsíci nevidíš žádné výsledky, určitě doporučuji zaplatit si pár hodin fitness trenéra . Stačí jen pár hodin abys věděla co a jak. Příčin může být hned několik - špatný jídelníček, špatně cvičení atd. Pozor na weby o cvičení, v hodně článcích najdeš jen klamavé nebo zkreslené informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama