Fitness - rýsování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
XxvercaxX
Povídálka 13 příspěvků 13.04.19 23:03
Fitness - rýsování

Ahoj,
Začala jsem chodit do fitness.
Chtěla bych se nějak vyrýsovat. Záda, ruce, stehna, břicho, zadek atd…
Jen nevím jak mám cvičit zadek. Mám poměrně už namakana a větší stehna ze sportu co dělám a nechci je už zvětšit.
Bohužel mnoho cviků na zadek je spojeno i se stehnama…
Chtěla bych obojí jen vyrýsovat a NE ZVĚTŠIT!
VŠUDE na internetu jsou články atd.. Na to jak ho zvětšit a to já nechci.
Prosím nevíte nějakou radu, cviky, stránku a tak?? :srdce:
Moc děkuju
 Verča

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
maličká.su
Povídálka 24 příspěvků 13.04.19 23:31

Co se poradit s trenérem přímo ve fitku? ;)

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8680 příspěvků 13.04.19 23:53

Nejsem si jista, ze rozumim otazce. Chces zvetsit jen zadek a vsechno vyrysovat??? :think:

Obecne plati, kdyz chces svaly zvetsit, makas na velkych vahach a v jidle jsi v nadbytku kalorii s vice nez dostatecnym mnozstvim proteinu.
Ja rysuju v hubnoucim rezimu, kdy kaloriema jsem v deficitu. Ale vahy teda nemenim, tam mam zajety rezim.

Vahy si teda ridim sama, tohle by mel ale asi pohlidat tvuj trener. Nohy mam silne z behani, takze ty jedu tak abych mela treba 10-12opakovani a citila to. Od pasu nahoru cvicim tak, ze zvladnu treba jen 6-8 opakovani a dal fakt uz nemuzu a obcas to hooodne boli. Tohle mam ale svoji praxi, nejaky „fitnesak“ by to mel asi potvrdit. Ale ja dostavam od cviceni, co chci :think:

No ale fakt nevim, na co se teda ptas ohledne toho zadku. :D

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8680 příspěvků 13.04.19 23:55

Jestli hodne sportujes, zvas navstevu spis fyzioterapeuta. Ja u nej byla, a od ni vim, ze spoustu veci taham prednima stehnama (to behani :roll: ), takze si na to musim davat pozor. Tyhle disbalance jsou pak akorat zdrojem ruznych potizi…ale mas pravdu, ze na ten ciste zadek ale i zadni stehna se pak tezko neco hleda…

XxvercaxX
Povídálka 13 příspěvků 14.04.19 11:18

@Lenka_Hal moc děkuji. Vlastně jsi mi hezky odpověděla.
Jestli tedy dobře chápu, tak mám na nohy zvedat malé váhy a více opakování?
A na zadek vlastně něco podobného podle toho jak kde, protože se všude často zapojují stehna. :P
Jinak ten nápad na fyzioterapeuta je fajn. Mě nenapadlo.

XxvercaxX
Povídálka 13 příspěvků 14.04.19 11:18

@maličká.su
Oni ti trenéři často něco stojí a přijde mi to tedy zbytečné když mužů nejdříve zkusit napsat sem :relaxed:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7895 příspěvků 14.04.19 11:22
@XxvercaxX píše:
@maličká.su
Oni ti trenéři často něco stojí a přijde mi to tedy zbytečné když mužů nejdříve zkusit napsat sem :relaxed:

Ale tady dostaneš jen obecné rady a nikdy nevíš, zda správné. Trenér se na tebe podívá, zeptá se na to jak cvičíš apod., zhodnotí stav jednotlivých svalů a pak ti poradí cviky, počty serií a opakování vhodné přímo pro tebe a tvůj aktuální stav svalů. A ještě ti poradí, jestli ty cviky provádíš správně. Podle mě, je těch cca 500 Kč kolik může stát trenér na hodinu dobře investovaných.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8680 příspěvků 14.04.19 12:04

Ano s tema vahama. Kolik presne by ti mel pomoct zjistit ten trener.

A tady par cviku na zadek pro nas se stehnama :D
https://www.youtube.com/watch?…
a me oblibene:

růžový achát
Echt Kelišová 8273 příspěvků 14.04.19 12:13

Je to věda no ;), taky mam stehniska jako pštros :lol:, ale mě je to u pudele, cvičím, planky, činky, gumu, a hodně yogy, běhání, baví mě to a o tom to je ;)mrknu na ta videa @Lenka_Hal :pankac:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8680 příspěvků 14.04.19 12:42

@růžový achát Jak rikavala moje babi: pevna noha, zaklad chovu! :pankac:

růžový achát
Echt Kelišová 8273 příspěvků 14.04.19 12:59
@Lenka_Hal píše:
@růžový achát Jak rikavala moje babi: pevna noha, zaklad chovu! :pankac:

Cituješ ji zde už po několikátéa zase je to trefa :lol:, ženská to musí bejt jsk se patří :palec:

Epl
Stálice 71 příspěvků 14.04.19 13:06

Mne najviac zaberalo zakopavanie a mŕtvy ťah :nevim:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8680 příspěvků 14.04.19 13:13
@růžový achát píše:
Cituješ ji zde už po několikátéa zase je to trefa :lol:, ženská to musí bejt jsk se patří :palec:

No byla. :( Ale hlasek mela jak naseto. Moje oblibena je, kdyz se me pred mym muzem ptala a co deti, uz budou? A ja ji rikam, ze on jeste nechce. A ona: tak ho pridrz. :lol: Proste zena od rany…
PS a tim se dostavame zpatky ke stehnum. Silna stehna muzou pomoct v mnoha vecech 8) :lol:

XxvercaxX
Povídálka 13 příspěvků 14.04.19 13:20

@Prof. Farnsworth to máš vlastně i pravdu.
Dneska tam půjdu a zkusím nejake nové cviky, uvidím jak mi kde zabírají a popřípadě hold ten trenér. Asi za 1 trénink nic nedám :see_no_evil:

SvobodovaH
Kecalka 127 příspěvků 14.04.19 13:21

Takhle to ale nefunguje. Měla bys cvičit komplexně celé tělo. Dám příklad- klasický dřepy, pokud je děláš správně, tak fungují jak na stehna, lýtka, zadek, tak třeba i břicho a pokud si dáš nějakou zátěž, tak i na ruce… Takže bych ti doporučovala vyhledat profika, který ti poradí

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama