Fitness Zlíčin - maminka na cvičeni

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radka.ste
Povídálka 12 příspěvků 16.02.17 17:39
Fitness Zlíčin maminka na cvičeni

Nějaká maminka která by se připojila ke cvičeni? Chodím cvičit do fitka k Olze Šípkové a ráda bych s nějakou kamarádkou :).Jmenuji se Radka je mi 20 a mám syna Sebastiana 10 měsiců je tam i koutek pro deti za 70kc na dvě hodiny vám paní pohlídá dítko :)

Reakce:

sara1000
Kelišová 5559 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 18:47

@radka.ste
Jak ja bych rada chodila, uz jsem se tam byla i poptat.
Ale ten muj mamanek se jeste nenecha od nikoho pohlidat :?
Jinak jsem maminka dvou holek 7let a 7mesicu. A relativne kousek od Zlicina i bydlim.

sara1000
Kelišová 5559 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 19:32

Jeste me napadlo, ze bych mohla chodit cvicit o vikendu.To by pohlidal manzel…Otazka je, jak by to vyhovovalo tobe.
A pak tedy take zalezi na jake cviceni chodis :lol:

radka.ste
Povídálka 12 příspěvků 20.02.17 17:12

@sara1000 To by bylo super, ja chodím obden do fitka přímo :)

radka.ste
Povídálka 12 příspěvků 20.02.17 17:12

@sara1000 To by bylo super, ja chodím obden do fitka přímo :)

sara1000
Kelišová 5559 příspěvků 2 inzeráty 20.02.17 19:03

@radka.ste
Tak, kdyz bys mi ve fitku pomohla. Ukazala atd…Respektive asi byc cvicila na stejnych strojich, jako ty.Jen bychom se stridali po seriich.
Pokud bych ti nebyla na obtiz, tak rada zajdu…
Jen tedy mohu jen ty vikendy. Casemnsamozrejme i v tydnu treba, az vezme madam na milost dedu na hlidani :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >