Fixní rovnátka a jejich problémy

Anonymní
7.12.18 10:28

Fixní rovnátka a jejich problémy

" .{color:fuchsia}" Ahoooj všem,

byla jsem na nasazování fixních rovnátek, ale musela jsem nejdříve na trhání dvou čtyřek dole. Na rovnátkách jsem byla včera, ale drátek mám zatím jen mezi tou dírou.. Nevíte někdo proč nedali rovnou na celé dolní patro zámečky i drátek, případně jestli vůbec a kdy budou doplňovat? 8o Jsou to moje první zkušenosti, tak moc ještě nevím :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1367
7.12.18 10:38
@Anonymní píše:
.{color:fuchsia}" Ahoooj všem,byla jsem na nasazování fixních rovnátek, ale musela jsem nejdříve na trhání dvou čtyřek dole. Na rovnátkách jsem byla včera, ale drátek mám zatím jen mezi tou dírou.. Nevíte někdo proč nedali rovnou na celé dolní patro zámečky i drátek, případně jestli vůbec a kdy budou doplňovat? 8o Jsou to moje první zkušenosti, tak moc ještě nevím :nevim: :mrgreen:

Taky jsem je dostala má 2× ale nic mi netrhali, prvne jsem dostala na stoličky gumičky, ty pak za par dni sundali, dali na stoličky zamečky a okolo takové prstýnky a na zbytek jsem šla už nevím za jak dlouho, mám je už 2 a půl roku a snad v únoru je sundají :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
7.12.18 10:46

Ahoj..potřebují nejdříve zatáhnout dírky po těch čtverkách, dostat tam ty trojky,aby udělali místo na přední zuby-proto ti je trhali..až trochu odtáhnou trojky tak začnou rovnat předek, dají ti celý aparát..Kdyby začali tlačit hned na všechny zároveň tak by se ty trojky nestihly usadit na místo těch čtverek..Měla jsem to stejně, akorát nahoře..mě to ale vždy lékařka vysvětlila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
7.12.18 10:49

@Oplatečka to můj pan zubař toho moc nenamluví :lol: a nevíš prosímtě za jak cca dlouho mi budou moc rovnat celé patro, jsem z toho uplně vyděšená :mrgreen: ale normálně za ten den mám pocit jakoby se mi už hýbnul. Vždy když jsem si cistila mezi trojkou a dvojkou mezizubní nití tak jsem měla co dělat, a dnes ráno mi tam zapadla jak nic :dance: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
7.12.18 10:53

Já to měla takhle necelého půl roku, pak mi dali celé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13910
7.12.18 10:58
@Jasmina81 píše:
Taky jsem je dostala má 2× ale nic mi netrhali, prvne jsem dostala na stoličky gumičky, ty pak za par dni sundali, dali na stoličky zamečky a okolo takové prstýnky a na zbytek jsem šla už nevím za jak dlouho, mám je už 2 a půl roku a snad v únoru je sundají :mrgreen:

ty kovy kolem stoliček :? to byla morda :zed: bolelo to jak sfiňa.
mě okovili rovnou celou hubu :think: asi jinej postup případ od případu. jo a měla jsem přes hodní patro nataženej drát celou dobu, 5 let :zed: lahůdka pro jazyk :mrgreen: a celkově věčně odřena a rozpíchaná huba. první 2 týdny jsem myslela, že umřu.ani mluvit sem nemohla a v tý době jsem se naučila pít čistou vodu. měla jsem furt sucho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
7.12.18 10:58

@Oplatečka Tak to se mám ještě na co těšit :D a tobě nezůstala po srovnání žádná mezírka? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
7.12.18 11:00
@malá_holka píše:
ty kovy kolem stoliček :? to byla morda :zed: bolelo to jak sfiňa.
mě okovili rovnou celou hubu :think: asi jinej postup případ od případu. jo a měla jsem přes hodní patro nataženej drát celou dobu, 5 let :zed: lahůdka pro jazyk :mrgreen: a celkově věčně odřena a rozpíchaná huba. první 2 týdny jsem myslela, že umřu.ani mluvit sem nemohla a v tý době jsem se naučila pít čistou vodu. měla jsem furt sucho.

taky jsem měla co dělat, jen to nasazování, já už umírala jen u těch gumiček mezi stoličky :zed: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13910
7.12.18 11:30
@aklutep7 píše:
taky jsem měla co dělat, jen to nasazování, já už umírala jen u těch gumiček mezi stoličky :zed: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: jo, žádná sranda. mě se doteď zdáva, že mam furt rovnátka a nechtěj mi je sundat :mrgreen: a o jídle mezi zámečkama ani nemluvím. měla jsem je nahoře i dole.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
7.12.18 11:31
@malá_holka píše: :mrgreen: :mrgreen: jo, žádná sranda. mě se doteď zdáva, že mam furt rovnátka a nechtěj mi je sundat :mrgreen: a o jídle mezi zámečkama ani nemluvím. měla jsem je nahoře i dole.

ale výsledek určitě stojí za to žee :dance: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13910
7.12.18 11:31
@aklutep7 píše:
@Oplatečka Tak to se mám ještě na co těšit :D a tobě nezůstala po srovnání žádná mezírka? ;)

mě se odtáhly dvojky od jedniček, mezery tam mám. asi sem měla poctivě nosit pak ty udržovací vyndávací. prděla jsem na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
7.12.18 11:36
@malá_holka píše:
mě se odtáhly dvojky od jedniček, mezery tam mám. asi sem měla poctivě nosit pak ty udržovací vyndávací. prděla jsem na to.
Ty jo. Taky to flakam, trpim na afty a ty vyndavací mi vadí…no nic, musim se polepšit, tolik prace a peněz :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
7.12.18 11:39
@aklutep7 píše:
@Oplatečka Tak to se mám ještě na co těšit :D a tobě nezůstala po srovnání žádná mezírka? ;)

Trošku mezi tou tou trojkou a pětkou, ale nic hrozného..zůstal mi trošililinku předkus, ale fakt kapičku, doktorka tomu říká sexy schůdek :D k dokonalosti by mi museli doladit i spodek ale mam spodní čelist po plastice tak s tím raději nebudem hýbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
7.12.18 11:54

Měla jsem něco přes 2 roky.Jenom vrchní a stačilo,ze začátku to fakt bolí,byla jsem jen na vodě a jogurtech,kousat přes bolest nešlo,dodraný jazyk a líce,jak se to rovnalo.Teď to čeká syna,horní i dolní,tak ho připravuju,že ze začátku to fakt sranda nebude.Mě navíc postupně tahali zub,který mi nevyrostl ven,ale napříč v dásni,takže teď mám o jeden zub navíc-místo mezery kde nevyrostl,zuby celkem rovné,ale kdybych věděla co mě čeká,tak nikdy více a to mám vysoký prah bolesti,raději budu rodit :lol: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.18 11:58
@aklutep7 píše:
@Oplatečka to můj pan zubař toho moc nenamluví :lol: a nevíš prosímtě za jak cca dlouho mi budou moc rovnat celé patro, jsem z toho uplně vyděšená :mrgreen: ale normálně za ten den mám pocit jakoby se mi už hýbnul. Vždy když jsem si cistila mezi trojkou a dvojkou mezizubní nití tak jsem měla co dělat, a dnes ráno mi tam zapadla jak nic :dance: :lol: :lol:

Ty SIS nechala zahájit mnohdy několika letou léčbu chrupu, která jde i do desítek tisíc a absolutně na nic ses neptala?!?! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama