Fixní rovnátka - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eva 13
Kelišová 5993 příspěvků 17.01.17 14:38
Fixní rovnátka- Praha

Dobrý den,
právě jsem se vrátila se synem (11 let) od zubního dr. a prý jsou nezbytná rovnátka, počítala jsem s tím, jenže mi bylo oznámeno, že celk. cena bude do max. částky 40 000,– 8o

Myslíte, že je možné to někde pořešit levněji?
Byli jsme v Praze na Pankáci Dental Office H33.

Ta cena mě trochu víc zaskočila, počítala jsem tak s půlkou :zed:

Děkuji za odpovědi, Eva

Reakce:

Svosa
Povídálka 35 příspěvků 17.01.17 15:07

Ahoj, no tak to je hodně drahý. My chodíme k dr. Strakové už vlastně s druhým synem. Starší má téměř ukončenou léčbu a je to zhruba tak polovina, co řekli vám. Ale hlavně to bylo po částech, ne najednou. Jsme spokojení, pani doktorka sídli v Římské ulici na Praze 2 :mavam:

Gina
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 7 inzerátů 17.01.17 15:08

Chodím k dr. Švábové na Plzeňskou. Člověk nesmí očekávat žádný luxus, čekárna je malá, někdy přijdu a je přede mnou jeden člověk a někdy deset, ordinace taky není největší, ale! paní doktorka je zlatá, milá, ochotná, šikovná, nesnaží se vytřískat z lidí peníze jako většina ostatních ortodontistů. Já jsem platila za obě čelisti 4 tisíce Kč, mám částečně kovové zámečky, na předních zubech od jedniček po tuším čtyřky plastové průhledné zámečky. Horní čelist trvala srovnat cca rok, ty už mám dole, minule mi dělali snímací na noc, takové průhledné nasazovací a ty stály cca 700,– Kč. Ale člověk se musí připravit, že vzhledem k tomu, jaké množství pacientů má paní doktorka, že je objednací doba i několik měsíců. Je dobré mít s sebou žádanku od zubaře, pak jde část výdajů na pojišťovnu.

Halamka
Závislačka 3643 příspěvků 1 inzerát 17.01.17 16:02

Dcera ma vyndavaci na noc /jeden zub ji jde dozadu/ a staly nas 1450+1200 lecebny plan /papir popsany co se dela a co by kdyby/. Je tam i moznost, ze pokud lecba temito nebude ucinna, nasleduji fixni a odhadovana cena cca 20t celkem. Ale nastesti se ji zoubek rovna.
Chodime na Chodov k dr. Michalcove.
Urcite bych sla na konzultaci i jinam, protoze tohle je pekne drahe. Segra na Vysocine platila neteri take kolem 15t za celou lecbu.

Eva 13
Kelišová 5993 příspěvků 17.01.17 16:16
@Svosa píše:
Ahoj, no tak to je hodně drahý. My chodíme k dr. Strakové už vlastně s druhým synem. Starší má téměř ukončenou léčbu a je to zhruba tak polovina, co řekli vám. Ale hlavně to bylo po částech, ne najednou. Jsme spokojení, pani doktorka sídli v Římské ulici na Praze 2 :mavam:

paráda, to ráda slyším, zkusím tam zavolat, číslo mi prosím dáte? Děkuji moc

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 17.01.17 17:05

My byli v Motole, zatím bude mít nandavací cca za 2500,– Fixní by prý stály 8000 drátěné a 13000 transpa­rentní, které prý jsou pro děti méně vhodné. Jenže Motol zaměstnává nezkušené ortodontisty, prý tam smí být jen 3 roky po škole a pak nazdar :roll:

Svosa
Povídálka 35 příspěvků 17.01.17 17:06

@Eva 13 dr. Straková mobil 603 381 279 nebo pevná linka 222 521 005. Paní doktorka je fakt člověk na svém místě, rozumí svému oboru a je velmi vstřícná. Vždy dopředu víme, co budeme platit. Držim palce :mavam:

Eva 13
Kelišová 5993 příspěvků 17.01.17 17:40
@Svosa píše:
@Eva 13 dr. Straková mobil 603 381 279 nebo pevná linka 222 521 005. Paní doktorka je fakt člověk na svém místě, rozumí svému oboru a je velmi vstřícná. Vždy dopředu víme, co budeme platit. Držim palce :mavam:

děkuji mnohokrát :* :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >