Reklama

Fixní rovnátka - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eva 13
Kelišová 5987 příspěvků 17.01.17 14:38
Fixní rovnátka- Praha

Dobrý den,
právě jsem se vrátila se synem (11 let) od zubního dr. a prý jsou nezbytná rovnátka, počítala jsem s tím, jenže mi bylo oznámeno, že celk. cena bude do max. částky 40 000,– 8o

Myslíte, že je možné to někde pořešit levněji?
Byli jsme v Praze na Pankáci Dental Office H33.

Ta cena mě trochu víc zaskočila, počítala jsem tak s půlkou :zed:

Děkuji za odpovědi, Eva

Reklama

Reakce:

Svosa
Povídálka 35 příspěvků 17.01.17 15:07

Ahoj, no tak to je hodně drahý. My chodíme k dr. Strakové už vlastně s druhým synem. Starší má téměř ukončenou léčbu a je to zhruba tak polovina, co řekli vám. Ale hlavně to bylo po částech, ne najednou. Jsme spokojení, pani doktorka sídli v Římské ulici na Praze 2 :mavam:

Gina
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 6 inzerátů 17.01.17 15:08

Chodím k dr. Švábové na Plzeňskou. Člověk nesmí očekávat žádný luxus, čekárna je malá, někdy přijdu a je přede mnou jeden člověk a někdy deset, ordinace taky není největší, ale! paní doktorka je zlatá, milá, ochotná, šikovná, nesnaží se vytřískat z lidí peníze jako většina ostatních ortodontistů. Já jsem platila za obě čelisti 4 tisíce Kč, mám částečně kovové zámečky, na předních zubech od jedniček po tuším čtyřky plastové průhledné zámečky. Horní čelist trvala srovnat cca rok, ty už mám dole, minule mi dělali snímací na noc, takové průhledné nasazovací a ty stály cca 700,– Kč. Ale člověk se musí připravit, že vzhledem k tomu, jaké množství pacientů má paní doktorka, že je objednací doba i několik měsíců. Je dobré mít s sebou žádanku od zubaře, pak jde část výdajů na pojišťovnu.

Halamka
Závislačka 3456 příspěvků 17.01.17 16:02

Dcera ma vyndavaci na noc /jeden zub ji jde dozadu/ a staly nas 1450+1200 lecebny plan /papir popsany co se dela a co by kdyby/. Je tam i moznost, ze pokud lecba temito nebude ucinna, nasleduji fixni a odhadovana cena cca 20t celkem. Ale nastesti se ji zoubek rovna.
Chodime na Chodov k dr. Michalcove.
Urcite bych sla na konzultaci i jinam, protoze tohle je pekne drahe. Segra na Vysocine platila neteri take kolem 15t za celou lecbu.

Eva 13
Kelišová 5987 příspěvků 17.01.17 16:16
@Svosa píše:
Ahoj, no tak to je hodně drahý. My chodíme k dr. Strakové už vlastně s druhým synem. Starší má téměř ukončenou léčbu a je to zhruba tak polovina, co řekli vám. Ale hlavně to bylo po částech, ne najednou. Jsme spokojení, pani doktorka sídli v Římské ulici na Praze 2 :mavam:

paráda, to ráda slyším, zkusím tam zavolat, číslo mi prosím dáte? Děkuji moc

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 17.01.17 17:05

My byli v Motole, zatím bude mít nandavací cca za 2500,– Fixní by prý stály 8000 drátěné a 13000 transpa­rentní, které prý jsou pro děti méně vhodné. Jenže Motol zaměstnává nezkušené ortodontisty, prý tam smí být jen 3 roky po škole a pak nazdar :roll:

Svosa
Povídálka 35 příspěvků 17.01.17 17:06

@Eva 13 dr. Straková mobil 603 381 279 nebo pevná linka 222 521 005. Paní doktorka je fakt člověk na svém místě, rozumí svému oboru a je velmi vstřícná. Vždy dopředu víme, co budeme platit. Držim palce :mavam:

Eva 13
Kelišová 5987 příspěvků 17.01.17 17:40
@Svosa píše:
@Eva 13 dr. Straková mobil 603 381 279 nebo pevná linka 222 521 005. Paní doktorka je fakt člověk na svém místě, rozumí svému oboru a je velmi vstřícná. Vždy dopředu víme, co budeme platit. Držim palce :mavam:

děkuji mnohokrát :* :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama