Fixní rovnátka pro dospělé v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
saruska007
Nováček 2 příspěvky 28.06.19 00:03
Fixní rovnátka pro dospělé v Praze

Ahoj, mám trochu křivé horní zuby, tak bych si chtěla pořídit fixní rovnátka a trochu se vylepšit… Už jsem je měla před 10 lety, jenomže tehdy byly ceny ještě příznivé, takže jsem měla fixní zámečky za 4 tisíce korun, ale zuby se mi zase trochu - celkem dost - posunuly.

Jenomže dneska se setkávám s tím, že objednací doba na rovnátka je půl roku nebo jeden rok, než se dostanete na řadu. A hlavně ty rovnátka stojí všude 40 až 100 tisíc. Ty ceny šly strašně moc nahoru. Nejlevnější jsem našla za 35 tisíc s tím, že jsou na obou patrech.

Zaplatila bych klidně do 20 tisíc korun za jedno patro (maximálně), klasické fixní zámečky, ne ty vyndavací drahé a podobné vymožnosti… Ovšem, zjistila jsem že ty objednací doby jsou něco šílenýho. Teď mám horní patro bez kazů, takže by se daly nandat, ale čekat půl roku?

Kam chodíte na rovnátka vy? A kolik platíte? Může to být klidně i někde v háji na okraji Prahy, v rámci lítačky… ale každý měsíc se to utahuje, takže zase nechci jezdit jednou měsíčně třeba do Kolína… Díky za rady. :zed:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama