Fixní splátka u Insolvence

Anonymní
4.5.21 11:42

Fixní splátka u Insolvence

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda někdo máte skutečnost s žádostí o fixní splátku u Insolvence.
Naše situace- mám přítele a spolu máme syna, když jsem se na začátku vztahu dozvěděla ze má dluhy a proč je má, nebudu tady rozvádět proč je má, není to moc pěkné. Jediné co řeknu je že pro svoji mamku udělal všechno co chtěla, bohužel toho chtěla až moc a pak se otočila zády. No nic, prostě jsem se rozhodla ze ho v tom nenechám a neopustím ho za to ze byl tak slepí a měl (má) pěkně vyčuranou mamku. Takže jsem začala zarizovat insolvenci a dala si za cíl že mu ve všem pomůžu a podpořím ho jak jen to půjde. Za měsíc měl insolvenci schválenou s tím ze mu vypočítali ze by měl platit cca 5000,– (je OSVČ a má vyživovací povinnost na syna. Já v tom vůbec nefiguruji). Teď budeme mít schůzku s insolvenčním správcem a máme poslední šanci zažádat o fixní platbu. Chtěly by jsme platit alespoň 7000,– místo vypočítaných 5000,–
Je nějaká šance ze nám dají fixní, když by si přítel sáhl do svého minima?
Předem děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.5.21 11:50

Já si myslím, že soudu určitě vadit nebude, když budete posílat více peněz i když budete mít danou fixní splátku 🙂.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 12:42

Právě ještě nemáme danou fixní částku. Ale chtěly by jsme ji a proto se ptám, jestli když nabídneme více peněz než nám předběžně vypočítali, tak jestli nám tu fixní splátku povolí 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
7997
4.5.21 13:05

Pokud má insolvenci schválenou, tak už v ní má i to jak to má platit. Pokud má platit 5tis a vy dojdete, že může dávat 7tis. Tak jen IS zajásá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 13:42

Insolvenci má povolenou a věřitele už jsou přihlášení, teď bude mít schůzku s insolvenčním správcem a poté bude soud jak se bude platit, ale předběžně mu bylo u žádosti vypočítáno že muže platit cca 5000,–
Jelikož je živnostník, tak by jsme byli radši za fixní částku, která není u každé Insolvence. Takže mě zajímá jestli je možnost jí dostat. 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
7997
4.5.21 14:22

Tak to musíš ale psát přesně jak to je.

Tady tohle záleží hodně na tom, kolik a komu dluží a jaké má příjmy. Pokud fixní částkou dokáže umořit 100% pohledávek, tak není důvod proč to neschválit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat