Reklama

Flash půjčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alexandra79
Povídálka 13 příspěvků 18.12.17 00:03
Flash půjčka

Dobrý večer,
jde mi čistě jen o názor. Tudíž rypave komentáře si raději nechte :)
Zajímalo by mě, zda mate některá z Vás zkušenosti s flash pujckou. Při zadání do vyhledávače Vám vyjede pouze jedna, co se tyče recenzi, tak jsem nečetla nic negativního. Ale spíše bych raději někoho kdo mi sám potvrdí spolehlivost apod.
Děkuji za jakékoliv názory a popřípadě zkušenosti.

Reklama

Reakce:

JTom
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 18.12.17 12:52

Myslím, že finančně gramotný člověk nemůže mít s takovou službou osobní zkušenost.
Jen na úvodní stránce jsou tvrzeny dva nezákonné postupy.
Jestli jde o reklamní sdělení, mělo by být téma adminem odstraněno.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >