Flaška avent a medela, rozdílné ML

10
5.3.16 12:54

Flaska avent a medela, rozdilne ml...

Maminky, nevim, zda jen ja jsem takovej magor, ze zkouaim ml u flasek, zda sedi.
Mam doma flasky medely a aventu. Kdyz dam 100 ml do medely a preleju do flasky avent, tak je tam.mene nez 100 ml, malinko pod. Tim padem se mi nabizi otazka, ktera je spravna :lol:
Abych vlastne nedavala mene ci vice vody i kdyz se ridim dle ml.
To by se, ale nemelo stavat.
Kterou by jate se ridily? ;)
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5583
5.3.16 13:02

Co to zkusit přelít do kuchyňské odměrky a nebo vodu zvážit a budete mít hned jasno :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
5.3.16 13:12

Já jsem přelila ze staré aventky do nové a rozdíl tam byl 10 ml :D oni mi na to napsali že jsem první co si stěžuje, no asi to nikdo jiný nezkoušel…

• Nahlásit
  • Citovat
10
5.3.16 13:15

Takze je to mozne ze tedka ty nove to tak maji :-D nejsem asi jedina..nevim no, ale nemelo by se to stavat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
5.3.16 13:16

@Kudlanka53 to mi připomíná když se mi narodil malej, nekojila jsem a on pořád řval, měl koliky, já měla mlíko anticolics, několik druhu flašek, který taky měli být proti kolikám, kapičky atd a nic nepomáhalo, neštastná jsem začala měřit mlíko ve flašce, přelívat a zjistila jsem že každá flaška to má jinak, žádná firma není stejná, měla jsem MAM, Chicco, Avent a všude rozdíl, kamarádka mi říkala at se na to vykašlu nebo se zblázním, že tam musí být asi rezervy, pak jsem to přestala měřit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama