Fleesové svrchní kalhotky Anavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jamalu
Stálice 66 příspěvků 28.03.11 11:06
Fleesové svrchní kalhotky anavy

Ahoj holky, používáte některá fleesové svrchní kalhotky anavy? Jak jste s nimi spokojené? Mohli byste mi třeba změřit, jak jsou vysoké a jak široké (ty na suché zipy)?
Díky moc
 Jana

Reakce:
rosslyn
Kelišová 5011 příspěvků 28.03.11 11:09
jamalu,

zeptej se tady: plenky . Holky používají anavy skoro všechny, takže ti poradí v praxi a i změří, co budeš potřebovat:)

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 28.03.11 11:41

jak na plenky od anavy nedám dopustit ,tak svrché kalhotky flísové teda nic moc,nám strašně protýkají

Jamalu
Stálice 66 příspěvků 28.03.11 15:20

Mabit a zkoušela jsi i jiné flísáčky např. tots bots?
My máme tots bots a neprotýkají, ale už jsou dceři malé.
Tak sháním nějaké větší. Líbily se mi anavy, ale nevím.
Ahoj Jana

- bodlinka -
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 29.03.11 12:33

Ahoj, flísáčky Anavy mám dvoje, sice teprve krátce, ale zatím nadšení. :lol:
Výška sedu je cca 22,5 cm, šířka mezi nožičkami asi 18,5 cm.
Proti Haipa Daipa, se kterými jsem nebyla vůbec spokojená, jsou tyto materiálově i střihově daleko lepší. Aspoň pro nás. :oops:

Alibeli
Stálice 55 příspěvků 29.03.11 18:03

Mám jedny na suchý zip, střih super. Jen plenka na novosklad se tam moc neschová, mají jakoby užší zadek. A pak gumičky kolem stehýnek jsou málo stáhnuté, takže tam to asi může protékat.

Jamalu
Stálice 66 příspěvků 29.03.11 18:55

Ahoj holky, díky za Vaše odpovědi. Chci se ještě zeptat, jestli jsou lepší flísáčky tots bots nebo anavy?
Mějte se hezky.
 Jana

Stased
Kecalka 120 příspěvků 24.04.11 13:45

Ahoj, máte někdo zkušenosti ss svrchníma flískama Sketch letní? uvažuji o nich kůli ceně.. nebo haipa daipa? Dceři je 5týdnů, chceme je hlavně na noc.. díky

- bodlinka -
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 25.04.11 13:11
Stased píše:
Ahoj, máte někdo zkušenosti ss svrchníma flískama Sketch letní? uvažuji o nich kůli ceně.. nebo haipa daipa? Dceři je 5týdnů, chceme je hlavně na noc.. díky

Ahoj, se Sketch mám zkušenost jen s PULkami, tak to neporadím. HaipaDaipa našemu malému nesedly, máme Anavy a dobrý.
Co zkusit koupit nejprve nějaké použité, ať moc netratíš?
Jinak ale HaipaDaipa hodně holek chválí. Sketch nevím - nevím. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >