Flek na hrudi a teď i zápěstí

Anonymní
21.8.21 23:45

Flek na hrudi a teď i zápěstí

Ahojte, nikdy jsem dříve neměla potíže s kůží ani dokonce akné v pubertě pro mě nebylo hrozné. Teď je mi 20 let a mám furt něco s kůží. Poprvé v životě mám záda obsypaná akné, ale to mě tak netrápí. Více mě trápí tento světlé hnědý/oranžový/červený flek pod levým prsem. Má takový lehce šupinatý povrch. Další mám vlevo na krku a nové teď i na levém předloktí. Netuším, zda to spolu souvisí, nebo je třeba to předloktí jen spálené, protože se loupe, tenhle flek na hrudi se myslím neloupe a nikdy neloupal. Nechci se vším hned lítat k doktorce, ale fakt mě to trápí, tak mě napadlo, jestli s tím třeba někdo nemá zkušenosti. Na internetu jsem četla, že rakovina prsu se v začátku může projevit flekem na prsu, toto je ale pod prsem, spíše hrudník… Také se chci zeptat, pokud tedy jít k doktorovi, zda jít k praktickému, či na kožní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2212
21.8.21 23:53

Je to pityriaza neboli tinea versicolor, volne prodejny je myci gel Mediket Versi a krem Vitella Versi. Gelem se myj po celem trupu a pazich a zadech. Mazat staci jen fleky. Zkus zamezit poceni. Dost se to vraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
22.8.21 00:08

Me to prijde jako bud zacinajici ekzem anebo kvasinky. Zajit na kozni a do ty doby se snazit moc nepotit nebo se vic myt a idealne jen vodou nebo necim co moc nevysusuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
22.8.21 00:53
@tini píše:
Je to pityriaza neboli tinea versicolor, volne prodejny je myci gel Mediket Versi a krem Vitella Versi. Gelem se myj po celem trupu a pazich a zadech. Mazat staci jen fleky. Zkus zamezit poceni. Dost se to vraci.

Také mi to tak připadá. Měla jsem to ve druhém těhotenství, používala jsem výše zmíněné přípravky, zmizelo to a nevrátilo se. Myslím, že to může souviset i s hormony. K lékaři určitě na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat