Flek na jazyku u dospělého

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lacimechka
Stálice 61 příspěvků 05.09.19 12:47
Flek na jazyku u dospělého

Ahoj holky, občas se mi udělá takový flek na jazyku, viz. foto. Jazyk je jakoby vyhlazeny, občas pálí nebo stipe. Po čase zase zmizí a objeví se znovu na stejném místě. Vyplachuji si ústa hermankem. Máte nějakou radu, jak se toho zbavit?

Reakce:
Yves6511
Kecalka 373 příspěvků 05.09.19 12:55

Měla jsem kdysi něco podobného, udělalo se mi to jako alergická reakce na nějaké antibiotikum, nicméně doktor mi řekl, že to vypadá spíš jako opar a dal mi na to herpesin v tabletách, který mi na to pomohl. Vím ale jistě, že se mi to udělalo po první dávce nových léků.

ivašot.
Echt Kelišová 8639 příspěvků 05.09.19 12:58
@lacimechka píše:
Ahoj holky, občas se mi udělá takový flek na jazyku, viz. foto. Jazyk je jakoby vyhlazeny, občas pálí nebo stipe. Po čase zase zmizí a objeví se znovu na stejném místě. Vyplachuji si ústa hermankem. Máte nějakou radu, jak se toho zbavit?

Zubařku mi říkala, že je to mapovitost jazyka a že je to naprosto neškodné. Stačí nějaké oslabení - třeba rýma - a děla se mi to

lacimechka
Stálice 61 příspěvků 05.09.19 12:59
@ivašot. píše:
Zubařku mi říkala, že je to mapovitost jazyka a že je to naprosto neškodné. Stačí nějaké oslabení - třeba rýma - a děla se mi to

A dělá se Vám na stejném místě?

ivašot.
Echt Kelišová 8639 příspěvků 05.09.19 13:03
@lacimechka píše:
A dělá se Vám na stejném místě?

Na různých místech

Váš příspěvek
Reklama