Flek od špenátu na světlých kalhotách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Innocence
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 04.07.17 13:21
Flek od špenátu na světlých kalhotách

Ahojky, prosim o dobrou radu.
Jsem v práci, obědvám a jaksi mi na světlé kalhoty upadl kousek špenátu :roll:. No, rozkrojenou bramboru k dispozici nemám, akorát jsem to pošmrdlala mokrou houbičkou, ale pořád to tam je :-/. Jakmile přijdu domů, budu to řešit. Pomůže obyčejně na 40 vyprat v prášku, předtím trocha Vanishe? Nechci to zaprat, tak ať vím :roll:.
Děkuji.

Reakce:
Janina_81
Ukecaná baba ;) 2473 příspěvků 04.07.17 13:29
@Innocence píše:
Ahojky, prosim o dobrou radu.
Jsem v práci, obědvám a jaksi mi na světlé kalhoty upadl kousek špenátu :roll:. No, rozkrojenou bramboru k dispozici nemám, akorát jsem to pošmrdlala mokrou houbičkou, ale pořád to tam je :-/. Jakmile přijdu domů, budu to řešit. Pomůže obyčejně na 40 vyprat v prášku, předtím trocha Vanishe? Nechci to zaprat, tak ať vím :roll:.
Děkuji.

Já na všechno používám žlučové mýdlo, zachránilo mě od mastných skvrn, bílá sukně okopaná od dětských blátivých bot (červené bláto) a i od omáčky curry.

Innocence
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 04.07.17 15:04

@Janina81
Děkuji moc, zastavím se pro něj :*

PůlnočníBouře
Povídálka 20 příspěvků 04.07.17 17:39

Já taky doporučuji žlučové mýdlo… ale nemyslím si, že by špenát bylo něco tak agresivního, co z oblečení nepůjde dolů… myslím, že i ten prostředek co jsi psala by měl úplně stačit…

Innocence
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 04.07.17 18:10

@PůlnočníBouře
Děkuji, dám pro jistotu obojí :) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama