Fleky a vyrážka na obličeji po jídle

Anonymní
16.3.20 20:48

Fleky a vyrážka na obličeji po jídle

Hezký večer,

u lékařů jsem nepochodila a tak zkouším internet, jestli nemá někdo podobné problémy/řešení. Již přes 10let jíme s manželem stravu přizpůsobenou sportu (maso, zelenina, ovoce, ořechy, vejce…přílohy, mouku, cukr apod. nejím běžně). Tak jednou za dva měsíce si dám s našima víkend, kdy jím vše, na co mám chuť (pečivo s máslem, špagety, nějakou buchtu…) a od porodu vždy do dvou dnů po tom víkendu se mi udělají červené svědivé fleky kolem koutků, velmi bolestivé červené vyrážky zaplněné hnisem ale pouze v okolí brady a obličeje maximálně po nos a červené suché místa mezi prstama rukou. Ty fleky u koutků někdy zmizí do týdne, někdy je mám celé dva měsíce. Vyrážky jsou za týden pryč. Byla jsem u kožního, na alergologii…na nic nepřišli, svádějí to na to, že je problém kojení a z něj to je, ale to bych měla přeci pořád a ne jen po těch víkendech…jsem rok po porodu. Nikdy dříve jsem takové problémy neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

565
16.3.20 21:55

Jednoduchý řešení avšak vlastně složitý. Je to prostě reakce na něco a může to být cokoliv. Přijít na to lze „jednoduše“ dietou, kde se bude zkoušet co to způsobuje. Takže prostě jedno po druhém a čekat, zda se objeví reakce. Ale přemýšlela bych nejen na jídlo ale celkově. Zubní pasta? Není jiná? Pití. Atd. Hodně štěstí za rychlým rozluštěním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama