Fleky na kalhotkách jako od Sava

Anonymní
23.10.19 21:20

Fleky na kalhotkách jako od Sava

Dobrý večer,

trápí mě cca 10let neustálé fleky na kalhotkách, které vypadají jako vyleptané ze Sava. Žádné levné prádlo si nekupuji…vše mám z Intimissimi, Etamu, drahé italské, sportovní bezešvé…na všech to stejné. Doktor mi nevěří, říká, že to není možné, že mám vše v pořádku, na výtoky ani mykózy netrpím, těhotenství bylo také ok. Přikládám foto kalhotek, které jsem si koupila před 14ti dny…už nevím co s tím. Nechci neustále kupovat a vyhazovat prádlo a vložky nosit neustále také ne. Máte s tím některá zkušenost, případně co s tím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.10.19 21:25

Mám to naprosto stejně, ale nikdy jsem to s nikým neřešila… Žádnými gynekologických problémy také netrpim… A taky mě to štve, že tmave prádlo dopadne po pár nosních takto…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 21:39

Mám to také stejně tak jako vy. A také žádné gynekologické problémy a těhotenství v pořádku. I světlé kalhotky mám jakoby zaprané, ikdyž je peru na vysokou teplotu. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 21:46

Mám to taky tak…a popravdě, co si pamatuju, máminy kalhotky vypadaly stejně.
Asi máme agresivní pipiny :jazyk: :jazyk: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 21:49

Jen se mi to tedy nestává do dvou týdnů, ale spíš se to udělá v průběhu třeba půlroku…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 21:53
@Anonymní píše:
Dobrý večer,trápí mě cca 10let neustálé fleky na kalhotkách, které vypadají jako vyleptané ze Sava. Žádné levné prádlo si nekupuji…vše mám z Intimissimi, Etamu, drahé italské, sportovní bezešvé…na všech to stejné. Doktor mi nevěří, říká, že to není možné, že mám vše v pořádku, na výtoky ani mykózy netrpím, těhotenství bylo také ok. Přikládám foto kalhotek, které jsem si koupila před 14ti dny…už nevím co s tím. Nechci neustále kupovat a vyhazovat prádlo a vložky nosit neustále také ne. Máte s tím některá zkušenost, případně co s tím?

To sem teda v životě neviděla 8o . Ani v těhotenství, ani jindy. Černé prádlo nosím už mnoho let z M&S a všechno peru na 60C. Je to směs modal + bavlna + elastan, barva je stále jednolitá černá :think: . Dřív sem nosila barevné Andrie bavlna + elastan, také Gina a vše ok.

@Anonymní píše:
Mám to naprosto stejně, ale nikdy jsem to s nikým neřešila… Žádnými gynekologických problémy také netrpim… A taky mě to štve, že tmave prádlo dopadne po pár nosních takto…
@Anonymní píše:
Mám to také stejně tak jako vy. A také žádné gynekologické problémy a těhotenství v pořádku. I světlé kalhotky mám jakoby zaprané, ikdyž je peru na vysokou teplotu. :think:

Co nosíte za prádlo? Jestli to nedělá ta barva na prádle při reakci s kyselejším prostředím. By stálo za to na to zkusit někam nalít roztok kyseliny citronové či třeba octa, jestli vám to udělá to stejné :think:

• Citovat
  • Nahlásit
10091
23.10.19 22:04

Měla jsem to v pubertě na veškerém tmavém spodním prádle. Ptala jsem se doktorky a prý to může být kyselinou, která je obsažena v poševním sekretu. Já jsme tenkrát nosila prádlo hlavně Triumph a Triola a stejně to bylo takhle šílené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
23.10.19 22:04

Ahoj, je to způsobeno kyselejším prostředím, které si tělo vytváří jako obranné látky proti infekci. S tím bohužel můžeš něco udělat jen když budeš používat intimky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 22:07

Mám to taky tak a prý to dělá PH v pochvě. Prý ten kdo to má, netrpí tolik na mykozy a záněty.

• Citovat
  • Nahlásit
4163
23.10.19 22:08

Mám to také

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9578
23.10.19 22:10

Já to mám taky, je to kyselým prostředím. Na druhou stranu je takové prostředí pro vagínu zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
23.10.19 22:15

Měla jsem to v pubertě a nevím jak dlouho potom. Nebylo to tak moc, ale změna barvy byla patrná. Teď to nemám, došlo mi to až teď, tehdy jsem to taky neřešil, nenapadlo mě, že by to měl být problém. Ale záněty a mykozy jsem neměla ani tehdy, ani v současnosti. Nicméně věřím, že souvislost to mít může. Asi to nic nebude. Jestli je zničené prádlo jediný problém a doktor nic nenašel, bude to chtít asi nějaké intimky. Nedávno jsem přešla na látkové a je to bezva. Ekologie stranou - fakt jsou mi pohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.10.19 09:50

Jsem ráda, že v tom nejsem sama. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 11:19

Moc děkuji za info, jsem ráda, že nejsem jediná “divná” s tímto problémem…asi nám nezbyde nic jiného, než se s tím smířit, ale prádla je mi líto…to se pak nechce člověku kupovat nic drahšího…zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
2554
7.1.20 16:00

Takové ozehave téma. Ale asi to bude obvykle a hlavně super slyšet, že i přesto jste neměly problém otěhotnět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat