Fleky na tvářičkách u 7,5 m miminka

Anonymní
23.1.20 08:42

fleky na tvarickach u 7,5m miminka

Čím byste tyhle fleky potirali? Jsou trochu suché nevím z čeho by to mohl mít no… dekuju za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

265
23.1.20 08:51

To bude ekzém. Zkus obyčejnou modrou indulonu. Nsno si kup v lékárně přímo nějaký krém na atopicky ekzém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
23.1.20 09:03

Dcera to taky mívala tak do roka. Potírala jsem modrou indulonou a pak se to samo ztratilo. Mívala to většinou jen na jedné straně, vždycky se to na chvíli ztratilo a pak vrátilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
23.1.20 09:04

Muj to miva, kdyz mu rostou zuby. Natiram indulonou nebo mesickovou mastickou od weledy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 09:07
@Anonymní píše: Čím byste tyhle fleky potirali? Jsou trochu suché nevím z čeho by to mohl mít no… dekuju za rady.

Nemá rýmu? Mému dítěti to vždy naskáče při rýmě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5475
23.1.20 09:16
@Anonymní píše: Čím byste tyhle fleky potirali? Jsou trochu suché nevím z čeho by to mohl mít no… dekuju za rady.

Na indulonu bych se vykaslala, mastit se nema. Kolem roka tomu casto urostou. Ac suchy, tak zinek - rychle reseni, ma to malo. Pokud je to ekzem - kvasinka, tak jedine zinek a upravit stravu ;) dceri takhle zacinal ekzem z kvasinky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 09:20

Dcera na to hodne trpela, mazala jsem kremem na prdku a super :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1152
23.1.20 09:28

Ano bude to nejspíš ekzém, moje malá to má taky. Používám Expicial mléko, existuje i mast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama