Fleky u nosu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SímaM59
Nováček 2 příspěvky 01.03.19 18:54
Fleky u nosu

Ahoj, už zhruba dva měsíce mám u nosu zarudlé fleky. Na kožní jsem se bohužel nedostala. Kůže se vždy na dva dny zklidní a pak zase zarudne a pálí.. uz jsme vyzkoušela naprosto vše…masticky na vyražku, kožní plíseň, konopku, krémy na atopicky ekzem i borovou vodu a pořád nic..Spíš ještě horší.
Netušíte co by to mohlo být? ???? přikládám foto

Reakce:
prejeta_zaba
Kecalka 132 příspěvků 11 inzerátů 01.03.19 19:05

Perorální dermatitida? Zkus o tom něco počíst, nejsem žádný odborník, uvidíš jestli ti budou sedět příznaky…je to právě z různých kosmetických přípravků, kolikrát i z chlorované vody, tím zkoušením mastiček to jenom zhoršíš. Zkus Jarishův roztok z lékárny a čistou vazelínu nebo ambiderman, nic parfémovaného.

iPodPrd
Kecalka 221 příspěvků 01.03.19 19:22

Já mám něco podobného od porodu - tam, kde ty, a ještě kolem pusy. Šla jsem s tím za alternativním lékařem a ten našel „něco“ na játrech a v tenkém střevě. Je to ale běh na dlouhou trať, než se to zjistí a vyléčí, mastičkou to jen zatlačuju zpátky, ale příčinu to nevyřeší (používam Excipial, čistě jen pro to, abych mohla fungovat a chodit mezi lidi). Zatím to vypadá na nějaké plísně, nejspíš nasadím jaterní dietu. Myslím, že by mohlo jít o něco podobného :nevim:

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 01.03.19 19:30

Ahoj,
měla jsem něco podobného - seboroická dermatitida. Po zaléčení (nějaké mastičky od kožního) to bylo rychle pryč ;) Je to otravné, ale jde to snadno řešit ;)

Váš příspěvek
Reklama