Flirt a kecy o sexu - co už je moc?

1319
28.5.20 23:49

Flirt a kecy o sexu - co už je moc?

Ahoj. Zakladam toto téma čistě ze zvědavosti a budu ráda, když se budete držet tématu. Díky.
Flirtujete rady? Kam až jste schopné zajít? Co je ještě nevinný flirt? Ptám se proto, že mi par zenacu poslední dobou psalo na základě fotky na FB (nove, ale naprosto!!! slušné profilovky) par nejdriv vcelku fajn veci (ze mi to sluší atd.), což by bylo příjemné, kdyby okamžitě nevybalili reci o sexu, dost jednoznačné narážky, jeden (z těch 4) me dokonce zval na kafe, až nebude manzelka doma. :poblion: Všechny jsem slušně odpalkovala, ale zůstal ve mně blby pocit z toho, čeho jsou chlapi všeho schopni. Přitom jsou to max. par let zenati kluci od rodin. Abych rekla pravdu, lichotka byly příjemné, ale to, co následovalo, mi je docela zhnusilo. Co jeste zkousnete vy a co už je moc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1867
28.5.20 23:52

Nevím, nemám žádný veřejný profil, kde by mě mohl očumovat a posílat zprávy kdokoliv neznámý.
V reálu mě čerstvě ženatí kluci od rodin myslím nikdy na kafe domů nezvali :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
28.5.20 23:55

@MrsNorris Prave ze jsou to známí. Docela mě děsí, jak tim dokážou shodit své manželky (vsichni se známe, ja s manzelem + ti chlapi s manzelkami).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1867
28.5.20 23:58

@robinka
Hm, tak to je docela drsný.
Já mám docela specifickou a velmi malou a selektivní sociální bublinu, tak si tohle neumím úplně představit. Dysfunkční vztahy asi nějaké znám, ale je to takové decentní a privátní - ne že by někdo z nich takhle agresivně lovil bokovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
29.5.20 00:01

@MrsNorris No právě. Jsem si rikala, že na zaflirtovani nic není. Ale čekala jsem velmi decentní narážky, vtip atp., tohle mě dostalo. Chudak holky. Když si představím, že to dělá i můj manžel (opravdu myslím, že ne), je mi z toho smutno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1758
29.5.20 01:37

Mně tohle hlavně přijde strašně hloupý :lol:. Zaprvý teda ženatý chlap nemá co nabalovat baby, ale celkově… Kdokoliv dospělý, kdo má někoho potřebu balit přes fb nebo na základě fotky, mi přijde prostě podezřelý :mrgreen:. Přijde mi, že takhle se balí patnáctiletí a ne dospělí :lol:. Když mě chlap osloví na ulici/v baru/na koncertě, nebo jakkoliv osobně, přijde mi to sympatické, i když o to třeba nestojím. Ale jakmile někdo napíše na soc. síť něco v duchu,,Mm, pěkná profilovka, nezajdeš na kafe?” okamžitě v mých očích totálně klesne, ať je či není zadaný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
29.5.20 02:23

Jsem udělal 2× v životě, že jsem nějaké napsal na FB co ji neznám. Je to uz par let. S hackem ze jsem byl svobodný a ony doufám taky :). Nezávazny flirt moc neumím a taky se mi už stalo, že to na mě nějaká vybalila. Není to nic co bych odsuzoval, ale já to asi bez citu neumím, tudíž ani k cizi zene to moc nedokážu :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
29.5.20 02:42

@yocheved Presne, to je další vec. S jedním se pravidelně „potkavame“, a to tak, že vedle sebe bydlíme. Ale to radsi dela total mrtvého brouka a vzápětí napíše, jak mi to dnes slušelo a rovnou vybali nějaký, uz se ani nedá říct ze dvojsmysl, ale spíš sex. narážku. :roll: Hrdina od klávesnice. Kdyby to melo aspon trochu úroveň, hezky se na sebe usmejem, poprejem si fajn den, a to stačí, prostě pohoda, já vim-ty víš, doma máme drahé polovičky, posimrali jsme si ego a jde se dal. Takhle je to až uchylne a uplne o ničem. Trochu mě to uráží. Copak jsem nějaká rajda? Nebo to jen tak tupounsky zkouší? To nemají dnesni „kluci“ trochu snahy dvorit se? Asi moc koukají na filmy pro dospělý. :pocitac: Nerikam, že na tom záleží, ale fakt upadek. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
29.5.20 04:54

Borci se chcou scákat s jinou a...

@robinka píše:
Ahoj. Zakladam toto téma čistě ze zvědavosti a budu ráda, když se budete držet tématu. Díky.
Flirtujete rady? Kam až jste schopné zajít? Co je ještě nevinný flirt? Ptám se proto, že mi par zenacu poslední dobou psalo na základě fotky na FB (nove, ale naprosto!!! slušné profilovky) par nejdriv vcelku fajn veci (ze mi to sluší atd.), což by bylo příjemné, kdyby okamžitě nevybalili reci o sexu, dost jednoznačné narážky, jeden (z těch 4) me dokonce zval na kafe, až nebude manzelka doma. :poblion: Všechny jsem slušně odpalkovala, ale zůstal ve mně blby pocit z toho, čeho jsou chlapi všeho schopni. Přitom jsou to max. par let zenati kluci od rodin. Abych rekla pravdu, lichotka byly příjemné, ale to, co následovalo, mi je docela zhnusilo. Co jeste zkousnete vy a co už je moc?
.. některá ty párky roztáhne, no.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
29.5.20 05:10

@Danikoof Pravdu dis. Za málo peněz hodně muziky. Tuuudle. Zaplaťpánbůh za ty opravdový chlapy, co snad ještě nevymreli. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
29.5.20 06:25

Jak uz to tady nekdo psal vys…tez mam asi naprosto jinou socialni bublinu a tohle pro me zni jako sci-fi 8o
Co na to rict, ani bych na to neodepisovala a pokzd to udelali 4 borci ve tve socialni bubline, tak bych se vazne zamyslela nad tim, v jake socialni realute to ziju a zda by nebylo lepsi zmenit kruhy, v nichz se pohybuji.
Takze, ne, neni to normalni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3919
29.5.20 06:37
@robinka píše:
@MrsNorris Prave ze jsou to známí. Docela mě děsí, jak tim dokážou shodit své manželky (vsichni se známe, ja s manzelem + ti chlapi s manzelkami).

No tak zkusí to. Co kdyby to vyšlo. :roll: Proč by tím měla být shozena manželka, to nevím. Shozen je spíše ten loudil, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
29.5.20 06:49

V manželství je tělo manžela manželky a naopak...

@Uslava píše:
No tak zkusí to. Co kdyby to vyšlo. :roll: Proč by tím měla být shozena manželka, to nevím. Shozen je spíše ten loudil, ne?
.. jedno tělo jedna duše. Takhle manželce lže a je jí nevěrný. To, že by ti to nevadilo neznamená, že je to tak správně.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6412
29.5.20 07:36

@robinka Tak jim napiš ať se hodí do klidu, že to jinak řekneš manželkám. A uvidíš jak vezmou zpátečku. A tvůj muž to ví co ti kdo píše?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3919
29.5.20 07:42
@Danikoof píše: .. jedno tělo jedna duše. Takhle manželce lže a je jí nevěrný. To, že by ti to nevadilo neznamená, že je to tak správně.

Jak jsi přišel na to, že by mi to nevadilo? Byla to vůbec odpověď pro mne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama