Flirt - jak to vnímáte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Shak
Stálice 79 příspěvků 06.06.19 15:24
Flirt - jak to vnímáte

Baví mě flirtovat s muži a to i v případě, že jsem zadaná. Když jsem single, tak je jasný, že mi jde o balení. Ale když jsem zadaná, tak flirtuji, jen tak pro zábavu. Neberu to jako něco víc než jen „pokec“. Dvojsmyslné narážky a tak. Bez fyzického kontaktu či s nějakým příslibem.
Můj bejvalý to bral jak nevěru. Ale říkala jsem, že je to jen „pokec“ nic víc. Nepodvedla bych ho nikdy.
V práci mi kolegyně říkala, že chlapi, když s nima flirtuješ, si to vyloží jinak. Že se s nima chceš vyspat. Je to pravda? Jak to vnímáte vy chlapi? Copak s vámi nemůže žena koketovat aniž by nedošlo na fyzický kontakt?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nakreslenypanacek
Stálice 63 příspěvků 06.06.19 15:26

Jéžiš, pro ně je to prostě příležitost. Samozřejmě že každý flirt nerovná se hned příslib sexu.

Michal1986
Kecalka 372 příspěvků 06.06.19 15:26
@Shak píše:
Baví mě flirtovat s muži a to i v případě, že jsem zadaná. Když jsem single, tak je jasný, že mi jde o balení. Ale když jsem zadaná, tak flirtuji, jen tak pro zábavu. Neberu to jako něco víc než jen „pokec“. Dvojsmyslné narážky a tak. Bez fyzického kontaktu či s nějakým příslibem.
Můj bejvalý to bral jak nevěru. Ale říkala jsem, že je to jen „pokec“ nic víc. Nepodvedla bych ho nikdy.
V práci mi kolegyně říkala, že chlapi, když s nima flirtuješ, si to vyloží jinak. Že se s nima chceš vyspat. Je to pravda? Jak to vnímáte vy chlapi? Copak s vámi nemůže žena koketovat aniž by nedošlo na fyzický kontakt?

no a jaký je teda cíl flirtování, když v tom ani jedna strana nevidí potenciální koitus? :nevim:

nakreslenypanacek
Stálice 63 příspěvků 06.06.19 15:27
@Michal1986 píše:
no a jaký je teda cíl flirtování, když v tom ani jedna strana nevidí potenciální koitus? :nevim:

Ověření si, že kdyby byla vhodná situace, tak by to „šlo“.

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 06.06.19 15:29
@Shak píše:

A já říkám, nikdy neříkej nikdy! Tvůj chlap flirtuje a nevadí ti to?

Tichošlápek
Extra třída :D 14876 příspěvků 06.06.19 15:32

@Michal1986 je to zábavné. Podle mne to většina lidi děla už tak nějak z přirozenosti.

Shak
Stálice 79 příspěvků 06.06.19 15:40
@Michal1986 píše:
no a jaký je teda cíl flirtování, když v tom ani jedna strana nevidí potenciální koitus? :nevim:
Jak už jsem psala v úvodu. Baví mě to a je to moje přirozená vlastnost.
@J.O.V píše:
A já říkám, nikdy neříkej nikdy! Tvůj chlap flirtuje a nevadí ti to?

Věřila bych mu. Ve vztahu je důležitá ta důvěra. Jo nikdy neříkej nikdy, ale já bych měla výčitky svědomí! Samozřejmě už si mi stalo, že tam přeskočila jiskra. Ale řekla jsem mu, že nic víc nebude, protože jsem zadaná. A on na tu „hru“ přistoupil. Že jsme flirtovali jen slovně. Žádná pusa nic.

Tarinka
Echt Kelišová 8418 příspěvků 06.06.19 15:40

Tak asi podle toho, jak ten flirt přesně probíhá, ale představa, že třeba muj chlap někde nějaké ženské vypráví, že má krásné oči jako tůňky, tak je mrtvej i bez příslibu sexu :lol:

Premek_Orac
Kelišová 5137 příspěvků 06.06.19 15:43

@Shak Ahoj,
vnímám to tak, že psát všichni chlapi nebo všechny ženy, je nesmysl. Přeci kdyby se všechny ženy a všichni muži chovali stejně… tak prostě na ulice popadnem první, která se nám trochu bude líbit a strávíme s ní čas do konce života… Takhle to přeci hodnotit nejde.
Obecně se ale dá říct, že žena, která s muži flirtuje, se stává více jejich středem pozornosti. Já si třeba rád s cizí ženou chvíli popovídám (tedy ne, že by k tomu bylo hodně příležitostí, ale když k ní dojde a je to žena něčím zajímavá, tak se komunikaci nebráním), ale to je asi tak vše a nic od toho neočekávám jiného, než konverzaci.

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 06.06.19 15:46

Řekla bych, že chytlaví muži jsou z koket unešení. Ale pak existuje skupina, co je až moc nemusí. Čeho je moc, toho je příliš.

Uiii
Stálice 89 příspěvků 06.06.19 19:11

Já bych to u partnera taky nesnesla… to je ale tak nějak v nastavení člověka. Někdo je holt tolerantnější někdo ne… :nevim:

HvezdicePatrik
Nováček 4 příspěvky 06.06.19 19:11

Slečno vy žít před 200 lety tak je z vás prvotřídní prostitutka, Věrka se má od vás co učit.

Mart81
Kelišová 5208 příspěvků 06.06.19 19:34

Jako zadanému muži je mi to spíš nepříjemné. Rád vtipkuji, takže pokud je to obalené humorem, propink a zpět na neutrálnější téma, je to pro mě ještě v pořádku. Ale pokud žena zkouší flirtovat častěji a i mimo vtipy, znejisťuje mě to a připadá mi, že se na mě jakoby lepí a mám tendenci vykázat ji do vhodných mezí.

Vlastní ženě bych věřil a toleroval jí flirtování s jinými muži, pokud bych věděl, že to potřebuje k životu a pokud by to nepůsobilo potíže (rvačky s těmi muži, zamilovaní chudáci, kteří se na takovou ženu třeba na půl roku, rok upnou, žárlivé výstupy partnerek těch mužů…). Nebral bych to jako pozitivní vlastnost, spíš jako přehlédnutelný nedostatek.

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 06.06.19 19:59
@Shak píše:
Věřila bych mu. Ve vztahu je důležitá ta důvěra. Jo nikdy neříkej nikdy, ale já bych měla výčitky svědomí! Samozřejmě už si mi stalo, že tam přeskočila jiskra. Ale řekla jsem mu, že nic víc nebude, protože jsem zadaná. A on na tu „hru“ přistoupil. Že jsme flirtovali jen slovně. Žádná pusa nic.

Mě to spíš přijde, že si potřebuje člověk něco dokazovat. Ale když ti to dělá dobře, proč ne. Je to tvoje věc. Mě by to vadilo.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 06.06.19 20:14
@Shak píše:

Se svymi kolegy mam fajn vztahy, zasmejeme se pokecame o vsem moznem, ale jinak neflirtuji, v tom jsem jak nedobytna tvrz..nemam potrebu, kdyz mam pritele, on mi sklada komlplimenty..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama