Flirtoval se mnou kamarád?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.03.18 00:37
Flirtoval se mnou kamarád?

Ahoj, zdravím maminy. Mám takový dotaz, třeba mi pomůžete.

Mám kamaráda, kdysi nás spojovala láska ke sportu. Byla jsem do něj zamilovaná a on do mě, ale vyšumělo to (z jeho strany, chovala jsem se jako blbka). Více jak 10 let jsme se neviděli. Před pár měsíci jsme se potkali na výročí vzniku onoho sportu v onom městě. Oba jsme manželsky zadaní, oba máme dvě děti (v době, kdy se konalo výročí, čekala jeho manželka druhé a porod měl být za 3 měsíce).

Na tom srazu mě zval na panáka, když se dozvěděl, že nemůžu (jako kojící matka), tak mě pohladil po vlasech s tím, ať si alespoň přivoním. Čas od času mě pohladil. Při rozloučení mě objal (dřív to nedělal) a prakticky mi nabídl krk k líbnutí. Což jsem udělala.

A jako co to mělo být? Flirtoval se mnou, nebo byl jen pozorný ke kamarádce? Říkala jsem si, jestli třeba za to mohl nedostatek manželského sexu.

Jo abych předešla útočné diskusi - nehodlám manžela podvést a nečekám ani žádnou nabídku z jeho strany. Jen že mám špatný read chování kluků (to mi řekl manžel), tak bych v tom chtěla mít jasno.

Prosím zachovat anonym, protože rodina sem chodí a moji přezdívku zná.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9679 příspěvků 05.03.18 00:51

Já bych v tom nic neviděla ;)

Jogrr
Závislačka 4020 příspěvků 05.03.18 00:57

Neflirtoval.

PeknyVlasy
Kecalka 177 příspěvků 05.03.18 01:32

Tak jste si holt zakoketovali, zvýšili jste si neškodně sebevědomí a život jde dál. :nevim: Neřeš to, není ti už 13.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 05.03.18 01:46
@Anonymní píše:

Mám kamaráda, kdysi nás spojovala láska ke sportu. Byla jsem do něj zamilovaná a on do mě, ale vyšumělo to (z jeho strany, chovala jsem se jako blbka). Více jak 10 let jsme se neviděli. Před pár měsíci jsme se potkali na výročí vzniku onoho sportu v onom městě. Oba jsme manželsky zadaní, oba máme dvě děti (v době, kdy se konalo výročí, čekala jeho manželka druhé a porod měl být za 3 měsíce).

Na tom srazu mě zval na panáka, když se dozvěděl, že nemůžu (jako kojící matka), tak mě pohladil po vlasech s tím, ať si alespoň přivoním. Čas od času mě pohladil. Při rozloučení mě objal (dřív to nedělal) a prakticky mi nabídl krk k líbnutí. Což jsem udělala.

A jako co to mělo být? Flirtoval se mnou, nebo byl jen pozorný ke kamarádce? Říkala jsem si, jestli třeba za to mohl nedostatek manželského sexu.

Jo abych předešla útočné diskusi - nehodlám manžela podvést a nečekám ani žádnou nabídku z jeho strany. Jen že mám špatný read chování kluků (to mi řekl manžel), tak bych v tom chtěla mít jasno.

Prosím zachovat anonym, protože rodina sem chodí a moji přezdívku zná.

ano byl to lehký flirt… ono totiž i ta pozornost se dá jako flirt přečíst… a ono na jménu nezáleží prostě to bylo prima ne?

Lenka_Hal
Závislačka 3987 příspěvků 05.03.18 03:55

Prijde mi to jako takove mile vyjadreni sympatie :)

kve-tinka
Závislačka 4278 příspěvků 05.03.18 07:40

Jééé takový milý nevinný flirt :kytka: důležité je se z toho nepo.srat a doma normálně fungovat. Já jsem proti takovému jasnému, balícímu flirtu - kde minimálně nad jedním bliká šipka „postel“ :roll: ale toto, mám i já, moralistka, v normě. Horší by mi přišlo, kdyby tam jeden z vašich partnerů byli a museli na to koukat.

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 6854 příspěvků 05.03.18 07:52

To je jen kamaradsky flirt. Ale je od tebe hezke, ze nehodlas manzela podvadet pro pripadny nedostatek kamaradova manzelskeho sexu. :mrgreen:

tzipora
Kecalka 480 příspěvků 05.03.18 08:07

Kamarád s tebou flirtoval. Kdoví, jestli za to mohl nedostatek manželskeho sexu. Je to možné. Vy stejně spolu ale nejste v kontaktu, aby mohlo být něco víc. Nemyslím ty, ze bys chtěla, ale on. On by si určitě dal říct, kdyby měl tu možnost.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 05.03.18 08:55

Nehledala bych v tom nic, než přátelství a to, že tě po letech rád viděl. Když po x letech potkám někoho, kdo mi byl blízký, také se nadšeně vítáme, objímáme, klidně si dáme pusu, nic v tom není :nevim:

Proximus
Kecalka 468 příspěvků 05.03.18 10:11
@Anonymní píše:

Prosím zachovat anonym, protože rodina sem chodí a moji přezdívku zná.

Samo že o nic nešlo, ale zeptám se Tě. Kdyby se Tvůj manžel stejně choval k cizí ženě ( bývalé lásce ) cítila bys, že o nic nejde a vůbec by Ti to nevadilo?

Anonymní  05.03.18 11:25

Díky holky za názory :)

Anonymní  05.03.18 11:33
@Proximus píše:
Samo že o nic nešlo, ale zeptám se Tě. Kdyby se Tvůj manžel stejně choval k cizí ženě ( bývalé lásce ) cítila bys, že o nic nejde a vůbec by Ti to nevadilo?

Já svého manžela znám a tak vím, že by to z jeho strany flirtování bylo. Ale u toho kamaráda jsem si nebyla jistá. A jestli chceš vědět, jestli by mi to chování u manžela vadilo - přede mnou by to neudělal a pokud flirtuje někde, kde já nejsem, tak se o tom nedozvím. A pokud to skončí jen u flirtu, tak na tom nevidím nic špatného.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama