Flirtoval se mnou kamarádky muž!

Anonymní
3.12.20 15:52

Flirtoval se mnou kamarádky muž!

Zdravím. Mám dlouholetou kamarádku, od školy. Ona je taková obyč. ženská, nelíčí se, je malá, trochu nadváhu no. Já se ráda parádním a miluju kosmetiku, líčení, atd. Její manžel na mě vždycky tak divně koukal, bavil se se mnou hodně, vtípky, úsměvy. Včera jsem šla z práce. Potkali jsme se v Kaufu. Říkal, že ho ženy vyhnala na nákup, že ho to nebaví ale že když jsme se potkali, tak ho to začlo bavit.Pak začal, že ta jeho chce koupit sladkosti, že to večer jí a pak tloustne a že by měla s tím něco dělat. Nato dodal, že já mám super postavu a jak to dělám. Ja měřím 179 cm a mám 65 kg, pevná postava. Nechci se chválit. Pak mě odvezl s nákupem domů. V autě se ptal, jestli nezajdem někdy na kafčo, prý na vánoční :think: Řekla jsem že třeba ano, ale aby to kamarádka nevzala nějak špatně. On že to vůbec, jsme přece kamarádi a co je na tom. Takze příští týden půjdem na kafe. Myslíte, že je to chyba, že jsem souhlasila? on je hezký muž. Je to trochu nesourodý pár, kamarádka je taková…obyčejná přírodní :oops: Nechci být příčina rozratů, mám to zrušit? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8577
3.12.20 15:55

Jsi normalni? Jak tě vůbec mohlo napadnout přijmout to pozvání na kafe. Vždyť ty po tom jejím chlapovi normálně jedeš. Ty jsi teda dobrá kamarádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
3.12.20 15:56
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám dlouholetou kamarádku, od školy. Ona je taková obyč. ženská, nelíčí se, je malá, trochu nadváhu no. Já se ráda parádním a miluju kosmetiku, líčení, atd. Její manžel na mě vždycky tak divně koukal, bavil se se mnou hodně, vtípky, úsměvy. Včera jsem šla z práce. Potkali jsme se v Kaufu. Říkal, že ho ženy vyhnala na nákup, že ho to nebaví ale že když jsme se potkali, tak ho to začlo bavit.Pak začal, že ta jeho chce koupit sladkosti, že to večer jí a pak tloustne a že by měla s tím něco dělat. Nato dodal, že já mám super postavu a jak to dělám. Ja měřím 179 cm a mám 65 kg, pevná postava. Nechci se chválit. Pak mě odvezl s nákupem domů. V autě se ptal, jestli nezajdem někdy na kafčo, prý na vánoční :think: Řekla jsem že třeba ano, ale aby to kamarádka nevzala nějak špatně. On že to vůbec, jsme přece kamarádi a co je na tom. Takze příští týden půjdem na kafe. Myslíte, že je to chyba, že jsem souhlasila? on je hezký muž. Je to trochu nesourodý pár, kamarádka je taková…obyčejná přírodní :oops: Nechci být příčina rozratů, mám to zrušit? :nevim:

Nechtěla bych tě za kamarádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
3.12.20 15:58

No, koukám že jsi fajn kámoška :lol: :lol:…já bych jí do zelí nelezla, jestli se mu už nelíbí ať se s ní rozejde…pak klidně když budou od sebe ale tohle je trošku podpásovka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
3.12.20 15:58

No hele, počítej raději s každou variantou. Jsi sama nebo máš taky přítele/manžela? Jste taky nějací dlouholetí kamarádi? Upřímně, raději bych nechodila. Nevím, jaká je tvoje kamarádka jestli to vezme v pohodě nebo naopak je taková, že by ji to mohlo naštvat? Ale mohla by tohle vzít špatně a pak budeš ještě středem problému v jejich domácnosti. Ale Nemusí jí to říct, pak Vás někdo uvidí a BUM. A problémy začínají. A pokud on s ní nechce být nebo chce flirtovat s jinými, tak ať si to nejdřív vyreší. Ale být tebou raději bych nechodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
3.12.20 16:03

Divné to je. Kafe bych odmítla už kvůli kamarádce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11937
3.12.20 16:07

Jestli to bude kafe bez kamaradky, tak je to vazne divny. A kamaradce bych se nedivila, kdyby na tebe byla nastvana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13943
3.12.20 16:07

Není to tak dávno, co tu bylo podobné téma.. :roll: asi jsme národ sviní či co..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7513
3.12.20 16:09

Já bych určitě nešla. A proč ty chceš jít? Ty s ním dlouholetá kamarádka nejsi, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
3.12.20 16:09

Já bych na tvém místě šla na vánoční kafe jenom pokud by šla i ta kamarádka, s manželem jejím samotným ne. Mohlo by se stát, že po tobě vystartuje, to jsou pak zbytečný komplikace a mrzení na všech stranách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.12.20 16:15

Jelikož jsem u toho nebyla, těžko soudit. Je rozdíl, když tě někdo čistě přátelsky pozve na kafe a to, kdž s tebou otevřeně flirtuje (to bude asi tvůj případ). Chápu, že jsi asi v dané situaci tolik nepřemýšlela, proto to řešíš až teď, ale je už asi blbý to kafe rušit, nicméně se snaž, aby se to odvíjelo opravdu jen kamarádsky. Nicméně si uvědom, že o té kamarádce nemluvíš příliš hezky, jak by se jí asi líbilo, kdyby viděla, co o ní píšeš na internet.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
3.12.20 16:22

Napiš mu, že se ti to nehodí.

Byl by to obrovský podraz na kamarádku! Toto se opravdu nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
3.12.20 16:23

Pokud půjde i ta kámoška, tak ok… Ale jinak bych to odmítla, to se nedělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4605
3.12.20 16:25

Troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
3.12.20 16:29

Vy z toho naděláte. Já bych šla. Dáte si kafe, pokecáte. Nechápu ty příspěvky, jako byste se spolu už vyspali. Jestli jste kamarádi s jejím mužem, tak jdi. Stejně je jen na Tobě, jak daleko to necháš zajít. A kamarádku pozvi někam do fitka, na aerobik. Třeba by ráda se svou postavou něco dělala, ale nechce nikam sama nebo má strach udělat první krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat